Jump to content
Sign in to follow this  
Son of the Scream

[PRZYJĘTA]Skarga

Recommended Posts

1. Twój Nick:Son of the Scream

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz):Admin

 

3. Nick oskarżonego:Gho$t

 

4. Steam_ID oskarżonego:Nie mam 

 

5. Data i godzina zdarzenia:14.10.2017 godz. ok. 23.00

 

6. Mapa:ba_jail_solar_beta2

 

7. Opis sytuacji:Będąc na climbie gracz Sklej tam skrócił sobie drogę i pobiegł po podłodze i potem skoczył na pierwszy stopień. Ghost mówił, że ja też tak zrobiłem i mnie zabił. Podczas tłumaczenia zajścia Ghost dalej trzymał się swojej wersji i nie chciał mnie odrodzić

 

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie):Sklej tam może potwierdzić

 

9. Wynik/numer rundy/czas:Runda 4 3-0 dla tt

@GhosttNie wiem czy to można zobaczyć na demku ale pisałem Ci cały czas, że to nie ja a Sklej tam potwierdzał. Ponad to Ceberi mimo iż nie widział próbował mi to wytłumaczyć. Poprostu nie patrzysz na Admin chata
 
@TomeK. chodzi tu o to ze pisałem mu na [email protected] ze to nie byłem ja lecz cały czas trzymał się swojego. Nie prawda @Ghostt ze byś mnie odrodził bo tego nie zrobiłeś a teraz piszesz, że gdybym napisał.... konkretnie o to mo chodzi a nie o fk bo to może się każdemu zdarzyć. @KonWoy sorry ale nie mam możliwości sprawdzenia poniewaz pisze z telefonu 
Edited by Son of the Scream

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę wierzyć każdemu tt, bo zapanowałby chaos, gdybyś to napisał na [email protected] (wtedy masz 100% pewności, że Ci uwierzę, co najwyżej jakbyś skłamał na admin czacie to byś dostał bana) i bym Cię odrodził, zaś potem bym sobie sprawdził demko. Nawet jeśli to niesłuszny kill, jaki jest sens robienia afery jednym killem? Gdybym banował każdą osobę za fk, to nie grała by połowa serwera, a każdemu zdarza się pomyłka, widziałem 2 osoby które skróciły tor przeszkód więc ich zabiłem.

edit.2 obejrzałem demko i się niestety pomyliłem, przyznaję się, ale nikomu się nic nie stało, zwłaszcza, ze wraz z współprowadzącym zrobiliśmy samobójstwo przypadkowe więc i tak i tak nici by było z życzenia nawet jakbyś przeszedł dalej, także sorki.

Edited by Ghostt
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 15.10.2017 o 17:42, Son of the Scream napisał:

Prowadzenie Ceberiego po black and yellow

to nie wynik, ani numer rundy, ani czas

  • Like 1
  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musisz napisać mi przynajmniej numer rundy, masz czas do piątku inaczej skargę zamykam. Jeśli nie będziesz wiedział jak, to pisz do mnie na steamie lub forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma sensu pisania skarg o jednego Freekill'a rozumiem, że potrafi zdenerwować jeśli faktycznie to ty masz racje, no ale to nie jest jakaś ogromna tragedia :D Niemniej jednak FK był, a jego odrzucenie było niepoprawne więc admin @Ghostt otrzymuje ostrzeżenie. 

@Ghostt w powodzowie FK więzień również nie może kłamać, prawidłowym zachowaniem byłoby jego ożywienie, sprawdzenie demka i w przypadku gdy gracz jednak nie mówił prawdy ukaranie go.

@TomeK. po raz kolejny twoja wypowiedź nic nie wnosi do skargi, każdą twoją bezsensowną wypowiedź w dziale skarg zgłaszam, a następnym razem osobiście napiszę do moderatora żeby Cie za nie odpowiednio nagrodził :) 

  • Like 2
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines