Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Qaku


Qaku

Rekomendowane odpowiedzi

 

Imię: Łukasz
Wiek: 21
Twój nick na TS3: Qaku
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Dość dużo czasu spędzam na teamspeaku, pomagałem w prowadzeniu idola i uważam, że mógłbym wnieść coś ciekawego do zespołu :) 
Ile czasu spędzasz na TS3: Średnio 5h dziennie, jednakże w weekendy zdarza się dłużej:)
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 7/8
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Użytkuje od jakiś 5 lat, kilka razy zdarzyło mi się być administratorem na kilku serwerach, lecz zazwyczaj były one dość małe
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak
Edytowane przez Qaku
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie zamieniłem nawet z Tobą zdania. Aktywność masz dobrą, bo widzę Cię stosunkowo często na serwerze. Natomiast konto złożone wprost pod podanie. Myślę, że za dużo osób też Cię nie kojarzy. Jak w poprzednim podaniu, myślę, że na tą posadę aktualnie są lepsze osoby. Byłbym za okresem próbnym za jakiś czas, natomiast teraz jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Cie nie znam Gosciu , ale fakt faktem ze siedziz często bo widuje na serwerze , ale co to za admin jak nikt o nim nie slyszal , po za tym konto pod podanie;d jestem na NIE

Edytowane przez krzychux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności