Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Podanie] Shadow_Angel


Shadow_Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Shadow_Angel

Wiek: 15 (7 listopada)

Kilka słów o Tobie: Nazywam sie Mateusz pochodze z Chojnic. Interesuje sie pilka nozna i siatkowka. Mam dwa ulubione zwierzeta: pies i swinka morska. Wolny czas lubie spedzac z rodzina i przyjaciolmi.  

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Chcialbym zostac administratorem tego servera poniewaz widywalem duzo razy jak ludzie skracali, bugowali hp, wychodzili z gry bedac w tt, tt wychodzilo na mape itp.

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Tak

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): 8

Staż w grze: 3 lata

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/Shadow_Angel/193.33.176.143:27015/

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): w roku szkolnym Dni robocze- w piatki po szkole, weekendy od 12:00

Czy uiścisz składkę adminowską?: Oczywiście

@ElPabloDeLaMori tak, tylko że ja w tygodniu nie moge grać bo mam szkołe.

Tylko gdyby u mnie było to takie łatwe xd

Edytowane przez Shadow_Angel
  • Like 6
  • Haha 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem na nie.

Zanim ktoś napisze "po chu* sie wypowiadasz jak nie grasz" otóż czasami pogrywam.

Jedynym silnym zaprzeczającym argumentem będzie GT.

Kolejna rzecz do której można się przyczepić to pkt 5, wiele razy nadużywałeś admina za poprzedniej kadencji, ale chyba się poprawiłeś ;v

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby wymagania spełniasz,, ale grasz tylko w weekendy, co jest trochę minusem. GT jest w kratkę, admin powinien grać codziennie. Myślę, że jednak na chwilę obecną rola admina nie jest tu potrzebna, bo i tak w tygodniu za bardzo nie pomożesz, a weekend inni admini grają. W skrócie jestem bardziej na nie, niż na tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz tylko w week, a GT w tygodniu jest zerowe. Na chwilę obecną jestem na nie. Jest kilku nowych adminów, którzy przybyli poprzez szybka rekrutację.

Dużym plusem u Ciebie jest chęć utrzymania porządku, co widać na składane skargi na forum. Popraw GT i myślę, że nie będzie problemu z dostaniem admina. ;) 

 

@Shadow_Angel Ja również mam szkołę. Powiem tak, ja stosuję się do tego: Najpierw obowiązki, potem przyjemności. Przychodzę ze szkoły jest to godzina 16:05 (codziennie), jem obiad, odpoczywam, i od 17:30 - 18:00 robię lekcję i się uczę. Do godziny 20:00 mam wszystko zrobione i od 20:00 mogę sobie pozwolić na przyjemność czyli cs'a. :D   

Edytowane przez ElPabloDeLaMori
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności