Skocz do zawartości

[DD2] Szybka rekrutacja - ON


s t a r g i r l

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Wasyl
2. Imię: Krzysiu XD
3. Wiek: 15 rocznikowo
4. Znajomość AMX (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Składka tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/wasyl/193.33.177.101:27156/  
8. Parę słów o sobie **:Cześć! Na imię mam Krzysztof. Pochodzę z małopolski i mieszkam w Oświęcimiu. Jestem prostym chłopakiem, lubie w wolnym czasie pograć z kolegami w piłkę nożną i pojeździć na rowerku. Jestem członkiem piłkarskiego klubu Soła Oświęcim i uczestnicze często w turniejach. Przeważnie zmęczony po powrocie ze szkoły siadam dobiurka i właczampeceta. Chcąc się od stresować odpalam Cska i BusinessToura. Myślę że mój wiek nie jest aż tak wielkim problemem. Wielu ludzi mimo iż są młodzi mogą być bardziej zorganizowani i zrównoważeni od co po nie których.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc serwerowi iż jest otwarta rekrutacja ;d jest mało adminów a myśle że sie przydam
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:STEAM_0:1:126833726
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3h zalezy od dnia
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 1-2 w weekend troche dlużej
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 2 lata juz bedzie
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak mam nawet obecnie
  • Like 3
  • Haha 2
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wasyl25 napisał:

1. Nick:Wasyl
2. Imię: Krzysiu XD
3. Wiek: 15 rocznikowo
4. Znajomość AMX (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Składka tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/wasyl/193.33.177.101:27156/  
8. Parę słów o sobie **:Cześć! Na imię mam Krzysztof. Pochodzę z małopolski i mieszkam w Oświęcimiu. Jestem prostym chłopakiem, lubie w wolnym czasie pograć z kolegami w piłkę nożną i pojeździć na rowerku. Jestem członkiem piłkarskiego klubu Soła Oświęcim i uczestnicze często w turniejach. Przeważnie zmęczony po powrocie ze szkoły siadam dobiurka i właczampeceta. Chcąc się od stresować odpalam Cska i BusinessToura. Myślę że mój wiek nie jest aż tak wielkim problemem. Wielu ludzi mimo iż są młodzi mogą być bardziej zorganizowani i zrównoważeni od co po nie których.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc serwerowi iż jest otwarta rekrutacja ;d jest mało adminów a myśle że sie przydam
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:STEAM_0:1:126833726
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3h zalezy od dnia
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 1-2 w weekend troche dlużej
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 2 lata juz bedzie
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak mam nawet obecnie

Przyjmuje.

Zgłoś sie po range i napisz mi na PV.

Rekrutacja caly czas otwarta i poszukiwani admini :)

Edytowane przez PIOTR_xD
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Frostuuu
2. Imię: Michał
3. Wiek: 18 auuuuuuuuuuuu 
4. Znajomość AMX (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka: Tak lecz za jakiś tydzień.
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Frostuuu/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **: Michał, 18 lat. Mieszkam w woj. Mazowieckim w małej wsi. Interesuję się informatyką oraz siatkówką. Ogarnięty, tolerancyjny (tylko trochę), spokojny XD, miły, ulany.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ lubię pełnić tą funkcję oraz na serverze jest mała ilość adminów. Każda para rąk przyda się do pomocy.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:8534735 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od 2 do 5h. W zależności od mojego "widzi mi się"
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 15-20 a weekendy to 10-19.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Sam już się zgubiłem. Ta matematyka.. To jest najgorsze.. Z 5-6 lat będzie na 100%
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, wiele razy.
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Frostuuu napisał:

1. Nick: Frostuuu
2. Imię: Michał
3. Wiek: 18 auuuuuuuuuuuu 
4. Znajomość AMX (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka: Tak lecz za jakiś tydzień.
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Frostuuu/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **: Michał, 18 lat. Mieszkam w woj. Mazowieckim w małej wsi. Interesuję się informatyką oraz siatkówką. Ogarnięty, tolerancyjny (tylko trochę), spokojny XD, miły, ulany.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ lubię pełnić tą funkcję oraz na serverze jest mała ilość adminów. Każda para rąk przyda się do pomocy.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:8534735 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od 2 do 5h. W zależności od mojego "widzi mi się"
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 15-20 a weekendy to 10-19.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Sam już się zgubiłem. Ta matematyka.. To jest najgorsze.. Z 5-6 lat będzie na 100%
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, wiele razy.

Przyjęty, zapraszam pw

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1. Nick: Emzi Raper
2. Imię: Mariusz
3. Wiek: 19
4. Znajomość AMX (1-10): 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon: NOPE
6. Składka tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Emzi Raper/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Mariusz. Interesuję się przede wszystkim sportem i e-sportem. Co tu dużo mówić minęło mi 19 wiosenek.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym wspomóc serwer swoim wkładem czasowym oraz wakat adminów 
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: 
STEAM_0:0:121397605

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Myślę, że 3-4 godziny dziennie 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):8-20 w dni powszednie weekendy 15-24 (zależy jak z pracą)
13. Staż w Counter-Strike 1.6:8 lat z przerwami
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rapcio napisał:

1. Nick: Emzi Raper
2. Imię: Mariusz
3. Wiek: 19
4. Znajomość AMX (1-10): 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon: NOPE
6. Składka tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Emzi Raper/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Mariusz. Interesuję się przede wszystkim sportem i e-sportem. Co tu dużo mówić minęło mi 19 wiosenek.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym wspomóc serwer swoim wkładem czasowym oraz wakat adminów 
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: 

STEAM_0:0:121397605

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Myślę, że 3-4 godziny dziennie 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):8-20 w dni powszednie weekendy 15-24 (zależy jak z pracą)
13. Staż w Counter-Strike 1.6:8 lat z przerwami
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

Jakoś nie moge w to uwierzyc ;d Okres probny 7dni. ZAPRASZAM PW

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1. Nick:Pablo
    2. Imię:Ala
    3. Wiek:100
    4. Znajomość AMX (1-10): 7-8
    5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
    6. Składka Narazie nie
    7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Pablo/193.33.177.101:27156/
    8. Parę słów o sobie **:Mam na imię Mateusz i mam 15 lat lubie pograć se na dd2 i dr oraz uczę się MyBB i IPS.
    9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ jest mało ogarniętych adminów oraz gracze nie przestrzegają regulaminu a ja bym pilnował porządu.
    10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Nie
    11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:8h dziennie
    12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Czasami opuszczam ,ale nie chcę kłamać gdzie w wekeendy 3h w szkolne 1-2h
    13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6lat
    14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak
Edytowane przez Vruzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Vruzzi napisał:
  • 
    1. Nick:Pablo
    2. Imię:Mateusz
    3. Wiek:15
    4. Znajomość AMX (1-10): 7-8
    5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
    6. Składka Narazie nie
    7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Pablo/193.33.177.101:27156/
    8. Parę słów o sobie **:Mam na imię Mateusz i mam 15 lat lubie pograć se na dd2 i dr oraz uczę się MyBB i IPS.
    9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ jest mało ogarniętych adminów oraz gracze nie przestrzegają regulaminu a ja bym pilnował porządu.
    10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Nie
    11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:8h dziennie
    12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Czasami opuszczam ,ale nie chcę kłamać gdzie w wekeendy 3h w szkolne 1-2h
    13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6lat
    14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

GT zerowe,

Konto pod podanie,

Odrzucam i zapraszam za tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Ixmous
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 17 - 8 lipca teraz Będę miał
4. Znajomość AMX (1-10): 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka: tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: Nie ma mnie na GameTracker
8. Parę słów o sobie **: Cześć Nazywam się Mateusz i mam 16 lat. Mieszkam na wsi w Reskowie Wojedz.Pomorskie. Chodzę do szkoły zawodowej jako Budowlanka " wykończyniówka".
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ jestem osobą spokojną, kulturalną, oraz pomocną, nie lubię jak ktoś oszukuję, dlatego jakbym został adminem to pilnował bym porządku, a jestem graczem aktywnym, więc często przesiadywałbym na serwerze.
10. Czy posiadasz STEAM?: Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4-5H
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 18-02 W nocy
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 4 lata
14. Czy posiadałeś już admina?: Tak 2-3 Razy :) 
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ixmous napisał:

1. Nick: Ixmous
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 17 - 8 lipca teraz Będę miał
4. Znajomość AMX (1-10): 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka: tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: Nie ma mnie na GameTracker
8. Parę słów o sobie **: Cześć Nazywam się Mateusz i mam 16 lat. Mieszkam na wsi w Reskowie Wojedz.Pomorskie. Chodzę do szkoły zawodowej jako Budowlanka " wykończyniówka".
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ jestem osobą spokojną, kulturalną, oraz pomocną, nie lubię jak ktoś oszukuję, dlatego jakbym został adminem to pilnował bym porządku, a jestem graczem aktywnym, więc często przesiadywałbym na serwerze.
10. Czy posiadasz STEAM?: Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4-5H
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 18-02 W nocy
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 4 lata
14. Czy posiadałeś już admina?: Tak 2-3 Razy :) 

 Pograj z 2 tyg na serwerze wtedy cie bedzie na gametracker, i wtedy mozesz napisac

Odrzucam. 

Edytowane przez CreW_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1. Nick:DraGoN
2. Imię:Norbert
3. Wiek:19
4. Znajomość AMX (1-10): 8-10
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Składka tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/DragoN/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **:Mam na imię Norbert mam 19 lat interesuje się motoryzacją i wolnych chwilach lubię grać w piłkę nożną i kończe szkołe zawodową o zawodzie mechanik
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:ponieważ jest mało adminów i poprostu chce pomóc
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:STEAM_0:1:90198296 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:w tygodniu 2-3h w wekendy 2-3h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
13. Staż w Counter-Strike 1.6:8 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak
Edytowane przez DragoNa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, DragoNa napisał:

1. Nick:DraGoN
2. Imię:Norbert
3. Wiek:19
4. Znajomość AMX (1-10): 8-10
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Składka tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/DragoN/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **:Mam na imię Norbert mam 19 lat interesuje się motoryzacją i wolnych chwilach lubię grać w piłkę nożną i kończe szkołe zawodową o zawodzie mechanik
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:ponieważ jest mało adminów i poprostu chce pomóc
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Tak
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:w tygodniu 2-3h w wekendy 2-3h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
13. Staż w Counter-Strike 1.6:8 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

Przyjety

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:BREMU
2. Imię:Damian
3. Wiek:19
4. Znajomość AMX (1-10): 8-10
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Składka tak
7. Link do swojego GameTracker'a**:  https://www.gametracker.com/player/Bremu/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **:Mam na imię Damian mam 18 lat nteresuje się informatyka i wolnych chwilach lubię grać w piłkę nożną 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:ponieważ jest mało adminów i poprostu chce pomóc w adminowaniu
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Tak
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:w tygodniu 1-2 h w wekendy 2-3h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):od 14 
13. Staż w Counter-Strike 1.6:550 godzin
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ThC WariaT ^^ napisał:

Nick:BREMU
2. Imię:Damian
3. Wiek:19
4. Znajomość AMX (1-10): 8-10
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Składka tak
7. Link do swojego GameTracker'a**:  https://www.gametracker.com/player/Bremu/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **:Mam na imię Damian mam 18 lat nteresuje się informatyka i wolnych chwilach lubię grać w piłkę nożną 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:ponieważ jest mało adminów i poprostu chce pomóc w adminowaniu
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Tak
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:w tygodniu 1-2 h w wekendy 2-3h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):od 14 
13. Staż w Counter-Strike 1.6:550 godzin
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

Przyjety

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Hizaszi
2. Imię: Jakub/Kuba jak chcecie :D
3. Wiek: 17
4. Znajomość AMX (1-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka: Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Hizaszi/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **: Jestem Kuba, pochodzę z Pomorza , ludzie mówią na mnie "Jarek" jest to  po prostu ksywka, jestem odpowiedzialny i sumienny. Moim hobby jest ASG(CS na żywo :D), lubię też pośmigać na rowerku! :D
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ widzę, że na servery napływają falę Cziterów, chciałbym aby nie było takich przykrych sytuacji, żeby porządni, prawowici gracze, mogli w spokoju nabijać sobie rank :D
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:75266803
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Teraz w wakacje dużo czasu, przeważnie siedzę na komputerku 3/4 h dziennie, także mogę często przebywać.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Przeważnie wieczorem, 19-3 w nocy :D bądź za dnia 14-17
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Gram od 8 roku życia :D 
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, posiadałem już admina na serverze zombie mod :D
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Hizaszi napisał:

1. Nick: Hizaszi
2. Imię: Jakub/Kuba jak chcecie :D
3. Wiek: 17
4. Znajomość AMX (1-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka: Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Hizaszi/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **: Jestem Kuba, pochodzę z Pomorza , ludzie mówią na mnie "Jarek" jest to  po prostu ksywka, jestem odpowiedzialny i sumienny. Moim hobby jest ASG(CS na żywo :D), lubię też pośmigać na rowerku! :D
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ widzę, że na servery napływają falę Cziterów, chciałbym aby nie było takich przykrych sytuacji, żeby porządni, prawowici gracze, mogli w spokoju nabijać sobie rank :D
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:75266803
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Teraz w wakacje dużo czasu, przeważnie siedzę na komputerku 3/4 h dziennie, także mogę często przebywać.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Przeważnie wieczorem, 19-3 w nocy :D bądź za dnia 14-17
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Gram od 8 roku życia :D 
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, posiadałem już admina na serverze zombie mod :D

Przyjęty na okres próbny 2 tygodni

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Kimaszi
2. Imię: Michał
3. Wiek: 17
4. Znajomość AMX (1-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka: Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**:  https://www.gametracker.com/player/Kimaszi/193.33.177.101:27156/ 
8. Parę słów o sobie **: Jestem Michał z Pomorza , jestem Hydraulikiem wysokich ciśnien, w wolnym czasie pije piwko z bratem(hizaszim)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ jest dużo cheaterów i chciałbym ich banować aby dbać o dobro graczy .
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:

STEAM_0:0:60702062

 

 

 

 

 

 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: tak 4-5 godz poniważ praca ale tylko przez 1,5 miesiąca potem więcej.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 17-23 weekendy 13-24
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Gram od 9 roku życia :) 
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posiadałem już admina na serverze  JailBreak 
Edytowane przez kimaszi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2018 o 16:05, kimaszi napisał:

1. Nick: Kimaszi
2. Imię: Michał
3. Wiek: 17
4. Znajomość AMX (1-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka: Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**:  https://www.gametracker.com/player/Kimaszi/193.33.177.101:27156/ 
8. Parę słów o sobie **: Jestem Michał z Pomorza , jestem Hydraulikiem wysokich ciśnien, w wolnym czasie pije piwko z bratem(hizaszim)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ jest dużo cheaterów i chciałbym ich banować aby dbać o dobro graczy .
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:

STEAM_0:0:60702062

 

 

 

 

 


 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: tak 4-5 godz poniważ praca ale tylko przez 1,5 miesiąca potem więcej.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 17-23 weekendy 13-24
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Gram od 9 roku życia :) 
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posiadałem już admina na serverze  JailBreak 

Przyjęty na okres próbny 2 tygodni.

Szybka rekrutacja OFF, zapraszam do tradycyjnego składania podań :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
1. Nick: Jude Raus
2. Imię: Jakub
3. Wiek:20
4. Znajomość AMX (1-10):9 
5. Sprawny i działający mikrofon:tak
6. Opłata admina (składka) [tak/nie]**: po wypłacie 
7. Link do swojego GameTracker'a**: 
8. Parę słów o sobie **:nie toleruje oszustów kulturalny mily towarzyski
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: poniewaz zadko jest admin a duzo cheaterow psuje rozgrywke
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: ns
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: naorawde duzo
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): robocze 19-3 weekendy 15-5
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 9 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Jude Raus napisał:

1. Nick: Jude Raus
2. Imię: Jakub
3. Wiek:20
4. Znajomość AMX (1-10):9 
5. Sprawny i działający mikrofon:tak
6. Opłata admina (składka) [tak/nie]**: po wypłacie 
7. Link do swojego GameTracker'a**: 
8. Parę słów o sobie **:nie toleruje oszustów kulturalny mily towarzyski
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: poniewaz zadko jest admin a duzo cheaterow psuje rozgrywke
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: ns
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: naorawde duzo
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): robocze 19-3 weekendy 15-5
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 9 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak 

Tutaj Twoje GT - https://www.gametracker.com/player/Jude Raus/193.33.177.101:27156/

Ze względu na obecną sytuacje serwera przyjmuje na okres próbny 2 tygodni mimo braku Steam'a.

Zgłoś sie do mnie na PW

Edytowane przez PIOTR_xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1. Nick:OneShotOneKillNoHackThisIsSkill
2. Imię:Kuba
3. Wiek:20
4. Znajomość AMX (1-10): 10/10
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Składka tak składka sms
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/OneShotOneKillNoHaxThatSkill/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **:Mam na imię Kuba mam 20 lat interesuję się sportem ,cs.Wiem że dopiero co się zajerestrowałem na forum,ale chcę pomagać na serwerze i stac się jego częscią
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chcę pomagać na serwerze żeby była uczciwa gra bez czi terów a widzę że nie jest ich mało
ogólnie to interesuję się moderowaniem forum i  chcę pomagać serwerowni  wiążę z nią nadzieje
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: SteamCommunity ID    76561199181997362
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:w weekend 6-8 godz a w robocze jak mam czas
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w dni robocze jak mam czas po pracy a tak to bardziej w weekend
13. Staż w Counter-Strike 1.6:9 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ja Tu Tylko Sprzątam napisał:

1. Nick:OneShotOneKillNoHackThisIsSkill
2. Imię:Kuba
3. Wiek:20
4. Znajomość AMX (1-10): 10/10
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Składka tak składka sms
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/OneShotOneKillNoHaxThatSkill/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **:Mam na imię Kuba mam 20 lat interesuję się sportem ,cs.Wiem że dopiero co się zajerestrowałem na forum,ale chcę pomagać na serwerze i stac się jego częscią
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chcę pomagać na serwerze żeby była uczciwa gra bez czi terów a widzę że nie jest ich mało
ogólnie to interesuję się moderowaniem forum i  chcę pomagać serwerowni  wiążę z nią nadzieje
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: SteamCommunity ID    76561199181997362
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:w weekend 6-8 godz a w robocze jak mam czas
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w dni robocze jak mam czas po pracy a tak to bardziej w weekend
13. Staż w Counter-Strike 1.6:9 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

Przyjety, pw

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
1. Nick: CrazyBoy! [ Aktualnie gram na nicku . ]
2. Imię: Rafał
3. Wiek: 17
4. Znajomość AMX (1-10): 8, a nawet powiedziałbym, że 9
5. Sprawny i działający mikrofon: Sprawny i działający!
6. Składka: Jestem dogadany z opiekunem/właścicielem
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player_info/index.php?nameb64=Lg%3D%3D&host=193.33.177.101:27156 
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Rafał, na swoim nudnym życiu mam 17 wiosen, pochodzę z woj. małopolskiego okolice Krakowa, chodzę do 2 klasy zawodowej na profilu wykończeniowym [ budowlanka ], na co dzień jestem miłym, kulturalnym, pomocnym chłopakiem, lubię się pośmiać, lecz w nowych znajomościach jestem dosyć nie śmiały, ale z czasem się rozbzikam ;p. Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć coś więcej o mnie to zapraszam na priv :)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Tak jak każdy inny szary użytkownik, aby pomagać innym, likwidować oszustów [Cheaterów], ludzi co nie stosują się do regulaminu serwer'a [ cele mapy itp ], może i też dać jakiś pomysł co nowego dodać na serwer czy cuś :), aby też rozwijać serwer, żeby innym grało się jak najlepiej.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Posiadam, lecz nie pamiętam hasła do steam z CS 1.6 [ Wiem, że to DUŻY minus, ale nic nie poradzę, nie chce drugi raz zakupować tej samej gry, a można w nią pograć nie płacąc ]
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Nie mogę powiedzieć dokładnych godzin, bo tu wypadnie jakiś wyjazd, czy to nauka, ale po kilka godzin dziennie na pewno, w godzinach wieczornych zazwyczaj, bo szkołę mam do późna.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze i weekendy, lecz w godzinach wieczornych, ale w dzień też można mnie spotkać, lecz rzadziej.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Hoho, jeżeli przeliczyć na h to ok. 15k godzin lekko, a na lata to ok. 10 lat :) 
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Oczywiście.

P.S Liczę na miłe, ciepłe rozpatrzenie podania, dziękuje i pozdrawiam.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DarkneS napisał:

1. Nick: CrazyBoy! [ Aktualnie gram na nicku . ]
2. Imię: Rafał
3. Wiek: 17
4. Znajomość AMX (1-10): 8, a nawet powiedziałbym, że 9
5. Sprawny i działający mikrofon: Sprawny i działający!
6. Składka: Jestem dogadany z opiekunem/właścicielem
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player_info/index.php?nameb64=Lg%3D%3D&host=193.33.177.101:27156 
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Rafał, na swoim nudnym życiu mam 17 wiosen, pochodzę z woj. małopolskiego okolice Krakowa, chodzę do 2 klasy zawodowej na profilu wykończeniowym [ budowlanka ], na co dzień jestem miłym, kulturalnym, pomocnym chłopakiem, lubię się pośmiać, lecz w nowych znajomościach jestem dosyć nie śmiały, ale z czasem się rozbzikam ;p. Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć coś więcej o mnie to zapraszam na priv :)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Tak jak każdy inny szary użytkownik, aby pomagać innym, likwidować oszustów [Cheaterów], ludzi co nie stosują się do regulaminu serwer'a [ cele mapy itp ], może i też dać jakiś pomysł co nowego dodać na serwer czy cuś :), aby też rozwijać serwer, żeby innym grało się jak najlepiej.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Posiadam, lecz nie pamiętam hasła do steam z CS 1.6 [ Wiem, że to DUŻY minus, ale nic nie poradzę, nie chce drugi raz zakupować tej samej gry, a można w nią pograć nie płacąc ]
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Nie mogę powiedzieć dokładnych godzin, bo tu wypadnie jakiś wyjazd, czy to nauka, ale po kilka godzin dziennie na pewno, w godzinach wieczornych zazwyczaj, bo szkołę mam do późna.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze i weekendy, lecz w godzinach wieczornych, ale w dzień też można mnie spotkać, lecz rzadziej.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Hoho, jeżeli przeliczyć na h to ok. 15k godzin lekko, a na lata to ok. 10 lat :) 
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Oczywiście.

P.S Liczę na miłe, ciepłe rozpatrzenie podania, dziękuje i pozdrawiam.

 

Przyjęty

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności