Skocz do zawartości

Dyskusja na temat Turnieju Świątecznego!


s t a r g i r l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio wpadłam na pomysł, aby powtórzyć turniej 5 vs 5, który odbył się a tamtym roku(Omega go organizował). 

Więc postanowiłam aby zrobić taki Świąteczny turniej, także dodaje to aby poznać waszą opinie oraz i propozycje do tego, może coś ciekawego się znajdzie:) 

Plus szukam do tego 2/3 ogarnięte i dość pomocne osoby, które chciałyby mi jakoś pomóc przy tym. 

Jeżeli chodzi o więcej informacji, pojawią się później, najpierw chcę poznać wasze zdanie ;)  

  • Like 5
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo dobry pomysł z tym turniejem.

Jeżeli byś chciała mogę udostępnić swój serwer na czas turnieju bądź pomóc w czymkolwiek ;D.

 

Edytowane przez ElPabloDeLaBori
  • Like 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł

Ale ja bym bardziej widział turniej 1 vs 1/ 2 vs 2 coś typu aim/awp.

Czasami 5 graczy ciężko uzbierać i do tego żeby wszyscy mieli wolny czas na zagranie meczu .

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dac 5 vs 5 szanse dla slabszych graczy typu Borix na wygrana beda wieksze bo w starciu 1 vs 1 nic nie ugraja :D

Kazdy kto zebral by swoja 5 osobowa druzyne moglby sie zglosic , a dla pozostalych graczy ktorzy nie mieli by skladu zrobic jakies losowanie zeby utworzyc  druzyny.

Edytowane przez Wercia.
Nie pisz posta pod postem, jest opcja edytuj
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł super! Jeżeli będziecie potrzebowali funduszy na nagrody śmiało niech opiekun zgłosi się do mnie coś pomyślimy!

Btw. Wszystkim uczestnikom życzę powodzenia! 

Edytowane przez InnVis
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widzę dużo chętnych, więc teraz moje pytanie, chcecie aby to był turniej 5vs5 czy 1vs1/2vs2?

Ps: Potrzebuje 2/3 max 4 osób do pomocy, jak ktoś chętny, zapraszam na pw
*najbardziej zależy mi na dość OGARNIĘTYCH osobach i tych którzy chcą pomóc z chęci a nie dla nagrody która ich czeka ;)

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2017 o 13:40, Rapcio napisał:

Pomóc mógłbym zależy oczywiście w jakim zakresie. Co do turnieju osobiście byłbym za 2v2 lub 1v1 ale na mapach aim/awp 

Mapy aim / awp odpadaja moim zdaniem. Turniej ma tez za zdanie reklamowac nasz serwer wiec inne Mapy niz dd2 nie powinny byc brane pod uwage.  

 

Edytowane przez promistrz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, promistrz napisał:

Mapy aim / awp odpadaja moim zdaniem. Turniej ma tez za zdanie reklamowac nasz serwer wiec inne Mapy niz dd2 nie powinny byc brane pod uwage. 

Tu się zgodzę z Mistrzem, Turniej poniekąd ma też troszkę rozreklamować nasz dd2 więc i mapa powinna być dd2 i najlepiej mi się wydaje 5vs5.

Końcową decyzję podejmie Werunia <3

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kur*wa?

W dniu 12.11.2017 o 16:20, promistrz napisał:

Mapy aim / awp odpadaja moim zdaniem. Turniej ma tez za zdanie reklamowac nasz serwer wiec inne Mapy niz dd2 nie powinny byc brane pod uwage. 

Tutaj yeblem i sie nie podnosze... W jaki sposób chcesz reklamowac serwer, jak głównie z tego SERWA ludzie biorą udział, lub z naszej sieci. Więc nie czaje co ty tu piszesz.

Better 2vs2 lub 1vs1 aim/awp only

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności