Skocz do zawartości

Dyskusja na temat Turnieju Świątecznego!


s t a r g i r l

Rekomendowane odpowiedzi

1v1 - nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym :D
Chyba serio nie pamiętacie, jak mecze były 2 tygodnie przekladane, bo sie nikt zgrać nie mógł xD

Poza tym mozna zrobic 2 mapy (awp_india i aim_map) i sensownie to rozegrać tabelowo.
Mapy aimowe maja to do siebie, ze sa lustrzane i mozna po prostu zagrac ta okreslona liczbe rund i z glowy, nie bawic sie w zadne przechodzenie stron itp.

Edytowane przez Arard
tak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, SHOKE napisał:

Co kur*wa?

Tutaj yeblem i sie nie podnosze... W jaki sposób chcesz reklamowac serwer, jak głównie z tego SERWA ludzie biorą udział, lub z naszej sieci. Więc nie czaje co ty tu piszesz.

Better 2vs2 lub 1vs1 aim/awp only

Srak Ku*wa 

Jedna informcja w tytule serwera ze jest turniej i ludzie sie zbiora i beda grac na dd2 

Boze macie problem termin ustalony i zatwierdzony przez 2 druzyny 1 sie nie stawi to walkower i po problemie 

A od czego jest rezerwowy zawodnik? Poza tym ustalic mozna krotko terminowe daty meczow . Wybierz co chcesz robote czy zagrac turniej , jak wolisz byc w robocie to tam idz i sie tu nie udzielaj. Myslisz ze co ? Ja roboty nie mam ? Tylko zeby byly chceci bo roboty nie do przerobienia... 

Wystarczy dodac info o turnieju w nazwie serwera i zobaczysz ze nie tylko z tej sieci osoby sie zgłoszą. 

Niech zdecyduje sponsor nagrod i organizator tej imprezy .

Edytowane przez promistrz
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@promistrzCzyli Twoim zdaniem przypuśćmy termin ustalony na weekend i komuś wypadnie niezwykle ważna sprawa to odrazu resztę drużyny chcesz karać walkowerem to jest śmieszne. Przypuśćmy ze ja mam robotę wieczorami w weekend i nie mógłbym grać wowczarek to skazał byś moja drużynę na totalna porażkę bo wolę być w robocie niż grać jakiś mecz ? Przemysł to co napisałeś bo to jest bzdura. Ustalasz tak termin by każdemu pasował a nie a jak coś wypadnie to przezucic na inny termin 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest esl ani żaden major, żeby być takim sztywnym. Ostatnio wypadł mi pogrzeb, więc wierze, że serio różne sprawy potrafią pokrzyżować plany.
Jak nie 1v1 to chociaz 2v2.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, będzie 5vs5, ale widzę ze też są osoby chętne na 1vs1/2vs2, więc z czasem zrobię takie turnieje, nie załamujcie się od razu, widzę ze chętnie bierzecie udział w takich rzeczach, więc dla was będę ich robiła więcej :) 

Zamykam temat. 

  • Like 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności