Jump to content
-_-

Jak wrzucać SS'y?

Recommended Posts

Wiele osób spamuje mi jak wrzucić ss'y , czas na PORADNIK!

UWAGA

"A więc tak jak masz Win 7 to poszukaj. Wejdz w folder moje dokumenty ( przeważnie nazwa konta) na pulpicie, daj organizuj -> opcje folderów i wyszukiwania -> widok -> i zaznacz pokaż ukryte pliki foldery i dyski. Teraz pojawi ci się folder AppData, wejdz tam i kliknij Local, nastepnie VirtualStore, potem program files, i tam będzie twoje archiwum valve, gdzie na 99% bedą twoje ssy." 

A więc gdy dostaniemy bana i musimy wstawic sreen'y robimy tak jak napiszę krok po kroku.

1.Wchodzimy w "mój komputer"-----> Dysk lokalny (C:)---> Program Files
2.Teraz zależy od tego czy mamy Steam czy NS.
a) NS
b)Steam

add.a
1. Wchodzimy w plik Counter-Strike 1.6 --->cstrike_polish (Tutaj ss'y ilosc ss'ow powinna wynosic 5)
2. Kopiujemy nasze screen'y na pulpit.

3. Następnie naciskamy prawy przycisk myszki i zamieniamy nasze screen'y w paczkę .rar
4. Następnie wrzucamy nasz plik pulpit.rar na http://www.zippyshare.com/
5. Jesteśmy w końcowym etapie. Robimy nowy temat w dziale Prosby o UnBana uzupełniamy go wzorem (temat "WZÓR PROŚBY O UB" i wrzucamy ten link do pobrania ss'ow.

Wzór do wstawiania ss'ów. http://forum.cs-classic.pl/topic/615-wz%C3%B3r-pro%C5%9Bba-o-ub/

Czas na steam!

add.b

1. Wchodzimy w "mój komputer" -----> Szukasz folderu gdzie masz zainstalowanego Steam'a ----> steamapps ----> common ----> Half-Life ----> cstrike_polish i tutaj znajdują się nasze ss'y.

2. Kopiujemy nasze screen'y na pulpit.
3. Następnie naciskamy prawy przycisk myszki i zamieniamy nasze screen'y w paczke .rar
4. Następnie wrzucamy nasz plik pulpit.rar na http://www.zippyshare.com/
5. Jesteśmy w końcowym etapie. Robimy nowy temat w dziale Prosby o UnBana uzupełniamy go wzorem (temat "WZÓR PROŚBY O UB" i wrzucamy ten link do pobrania ss'ow.

PROBLEM ZE ZNALEZIENIEM SS? CZYTAJ!

Witam. Wiele graczy NS ma problem ze znalezieniem SS'ów. Tam gdzie zwykle powinny być - nie ma ich.
Wyjaśnie Wam gdzie możesz znaleźć swoje ss'y, które zapisały się poprostu 
gdzie 
indziej.

1) Otwieramy "Windows Task Manager" (ctrl+shift+esc lub ctrl+alt+delete) następnie wybieramy Task Manager.

2) Wchodzimy w zakładkę "File>New Task(Run...)"

ss1.png 

3) W pole "Open" wpisujemy: %AppData% i klikamy Ok

ss2.png 

4) Powinien nam się teraz otworzyć folder "Roaming", cofamy się do folderu "Appdata".
106lm2o.png

Następnie wchodzimy w folder Local kolejno Virtual Store.
169lzjm.png

6) W tym folderze powinien znajdować się folder z nazwą waszego Cs'a (najprawdopodobniej będzie to Valve).
Wchodzimy w niego i szukamy teraz folderu cstrike, w którym znajdują się nasze SS'y.

• Like 16

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines