Skocz do zawartości

Problem z myszką


qrnt

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: (podajemy swój nick) :]

 

Opis problemu: (Opisz dokładnie z jakim problemem się borykasz)

Odkąd pobrałem cs 1.6 [no steam] na laptopa gdy gram na deathrunie i zaczynam bunny hopować to co jakiś czas na około jedną sekunde mam jagby sensitivity 6 i przez to myszka mi robi większy obrót i spadam na innych serwerach jest wszystko dobrze ,fpsy tez dobre

 

ScreenShoot: (zrób zdjęcie i umieść go na naszym hostingu / jeżeli screen jest niepotrzebny nie umieszczasz)

 

System operacyjny: (XP/Vista/7/8/10 i inne)10

 

Kontakt: (gg/steam/pw) pw

 

Inne: 

Edit  wpisuje fps_max 1000 , fps_modem 1000 i developer 1

Edit2 @Zygi gram na non steam

Edit3 @Zygi tak

Edit4 @hoodie na każdej myszce tak mam

Niektórzy mówią że to wina laptopa

Edit5 pobrałem csa na steama nie pomogło ale jak wpisałem m_rawinput 1 to już wszystko dziala

Edytowane przez qrnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zacznijmy od czegoś banalnego, co może załatwić sprawę:

  1. Nie masz czasem zabrudzonej podkładki / biurka?
    Sensor w myszce to tak naprawdę bardzo szybka kamera - jeśli jest faktycznie brudno, to sensor stara się zbyt szybko nałożyć poprawkę na położenie kursora, co wiąże się z takim przeskokieme czułości. Tak czy inaczej przetrzyj miejsce pracy ściereczką.
  2. Podepnij mysz na inny port - może port, w który jesteś wpięty ma wahania w napięciu, co sprawia problem.
    Inny port czy podłączenie pod HUB będzie dobre.
  3. Masz mysz bezprzewodową? - zazwyczaj problemy tych myszy zaczynają się od słabego zasilania.
    Wymień bateryjkę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś może myszkę na innych serwerach czy jest to samo/ jeśli tak to możesz wymienić myszkę bądź pobawić się ustawieniami jej bądż sprawdzić co w cs jest źle ustawione że tak się dziej, bądź może podkładkę zmień. Wróć całego cs'a do ustawień fabrycznych i spróbuj ustawić od początku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności