Jump to content
Sign in to follow this  
Rapcio

[ODRZUCONE]Podanie Raperka ?!

Recommended Posts

1. Nick: Emzi Raper/Raperek
2. Imię: Mariusz
3. Wiek: 18
4. Znajomość AMX (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: NIE (od pewnego czasu nie)
6. Opłata admina (składka) [tak/nie]**: Oczywiście, że tak odmówię sobie flaszkę aby zapłacić xD
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Emzi Raper/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **: Nazywam się Mariusz przeżyłem 18 wiosenek ogółem identyfikuję się jako alkoholik xD (żadnej okazji nie przepuszczę)
Interesuję się sportem przede wszystkim siatkówką i piłką nożną.Mam kobietę na której mi zależy to chyba Tyle dziękuję za uwagę 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Stara śpiewka Chciałbym pomóc w rozwoju serwera, a teraz coś od siebie wiem że moje GT nie powala
nakłada się na to dużo spraw typu matura organizacja studniówki czy częste turnieje siatkówki czy piłki nożnej, nauka i oczywiście spędzić czas z drugą połówką
o tyle dobrze 
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_ID:STEAM_0:0:121397605
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Nie chcę koloryzować 3h dziennie max 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): od 16-23 jestem zawsze dostępny  weekendy 10-22
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 8 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Oczywiście, że tak
  • Love 1

Na tak

- Stały gracz

- Składka 

- Doświadczenie

Brac tego bota póki ciepły :D 

Edited by GrzegorzxD
  • Haha 1
  • Confused 2

@GrzegorzxD Wchodziłeś chociaż w to GT???

Wszytko spoko, doświadczenie i te sprawy. Rozumiem też ze mało czasu bo dużo spraw prywatnych i GT dlatego jest słabe. Mimo wszystko jestem na nie, jak nie masz czasu to po prostu nie dokładaj sobie takich spraw jak adminowanie. Załatw co masz załatwić popraw GT i wtedy napisz podanie :)

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines