Skocz do zawartości

Nowości dla serwera


Killer_Kill_0-0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wpadłem na kilka nowych pomysłów które mogą zaciekawić nowych graczy jak i starych. Podam kilka przykładów i czekam na wasze opinie. Robię to dla większego rozwoju sieci jak i serwera.  Mam nadzieje że docenicie starania :) Pozdrawiam

1. Dodanie klas od poziomu ( od 50lv )  ( 100lv ) itd.. To kwestia ustalenia
2. Dodanie kategorii klas czyli gracz który wchodzi na serwer ma 3 kategorie ( 1. Zwykłe Klasy 2. Klasy od poziomu 3. Klasy premium ) 
3. Dodanie do serwera takie coś jak komendę /sell  ( Gdy mamy nie potrzebny item sprzedajemy w sklepie za grosze ) 
4. Zwiększenie limitu lvla 
5. Usunięcie pod TAB nazwy klas kim gracze grają i zastąpić takim czymś jak [Admin] - Wtedy gracz wie kto jest adminem, [VIP] oraz klany
6. Raz pod koniec miesiąca zorganizować turniej klanów ( nagrody to kwestia ustalenia przez opiekuna i zarząd ) 
7. Zmienić i zastąpić stare klasy nowymi. 
8. Dodanie nowych perków
9. Dodanie konkursu stałego który będzie polegał na dostaniu vipa 3dni. Konkurs polegać będzie na ( wstawieniu 5-10 reklam na różnych stronach serwerowych, i będzie wtedy potrzebny szablon reklamowy) Wtedy będzie to wielki + dla serwerowni 
10. Dodanie takiego czegoś jak "Otwieranie skrzynek" komenda to /skrzynka. Polega to na tym że zabijając graczy mamy małą szanse na zdobycie skrzynki którą otwieramy a z niej może wydropić Exp ( Różny exp mały/sredni/duży) oraz Vip na mapę która obecnie jest grana ( mała szansa na vipa) ale żeby otworzyć potrzeba klucz który tak samo jak skrzynka po zabiciu otrzymamy mały %% na drop.

Ps. Dodajcie swoje propozycję  jak macie ciekawe. :)
 

Edytowane przez Killer_Kill_0-0
  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. na tak

2. na tak

3.na tak

4. na nie im wiekszy lvl tym ciezej jest zaczac nowym gracza

5. na tak

6. na tak

7. zalezy o co chodzi czy chodzi o zmiane nazw starych klas czy tez zmiane wszystkiego w danych klasach

8. na tak (Ogl podobno jest nowy perk ksiega expa gram od poczatku nowej edycji i jeszcze ani razu nie widzialem zeby ktos ja miał chyba zbugowane)

9. na tak

10. na tak :)

dawaj plusa xd

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Popytałem większość stałych jak i nowych graczy i większość jest na nie

2. Wydaje mi się, że narazie nie ma takiej potrzeby

3. Jestem jak najbardziej na tak

4. Na nie

5. To można rozważyć, po prostu usunąć nazwy klas żeby osoby które kupią prefix w klanie jeszcze bardziej się wyróżniały ^^

6. Dobry pomysł ale tutaj trzeba by było zrobić konkurs polegający na kilku kategoriach ( lvl klanu, ilość zabójstw, oraz łączny czas online)  i wtedy jakoś to oceniać 

7. Na nie

8. Zapraszam do pisania propozycji perków tutaj

9. Hmmm porozmawiam o tym z właścicielem

10. Nie wydaje mi się aby to było konieczne ale popytam graczy co oni o tym sądzą 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, lecz wolę także popytać bo spora część graczy mimo zachęcania do wchodzenia na forum i wypowiadania się nadal tego nie robi a zapytać nigdy nie zaszkodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Killer_Kill_0-0 napisał:

Po to dodałem ten temat żeby gracze sami pisali opinie, a nie pytanie się ich. Jest temat niech wyrażą sami opinie i powinieneś ich tutaj kierować.

1. Nie do końca rozumiem jak by to miało wyglądać. Czy po osiągnięciu np. 50 lvl pojawiają się nowe klasy ?
2. bez sensu , wydaje mi się, że obecna lista jest przejrzysta i klarowna

3. Wydaje mi się, że rynek i drop wystarczy.
4. Bez sensu bo i tak mało ludzi osiąga maksymalny lvl.

Dokładnie, @UrbaN7 nie wypowiadaj się za innych tylko za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie,

2. Nie trzeba,

3. Nie ,

4, Nie, max lvl 251 max który ludzie potrafią wbić? 100? 150?

5. Nie, owe tagi masz pokazane na czacie,

6. Nie, wątpię  by to miało sens gdyż na serwerze (zgaduje) będą max 3-4 klany rozumiem gdyby było ich więcej ;),

7. Nie, można dodać nowe klasy lecz nie widzę potrzeby usuwania starych,

8. Wystarczy napisać propozycję itemu,

9. Nie, chyba, że byłoby to raz na miesiąc,

10. Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie widzę takiej potrzeby czemu miałoby to służyć

2.Jest juz coś takiego przy klasach premium masz literke [P]  zwykle klasy nie maja nic a jak były jeszcze Super Premium to było [SP]  myślę że wszyscy sa na tyle inteligenti żeby to rozpoznać i nie trzeba dodawać bezsensownych modyfikacji. 

3.Jest komenda $ dajesz 1 i sprzedasz go za grosze. 

4.Z tego co wiem jeszcze nikt nie przekroczył danego 251lvl wiec nie widzę potrzeb zwiększania go klasy na 150 juz są zbyt silne. 

5.Bez Sensu gracz i tak sie w końcu poza kto jest kim. A bezsensowne tagi przed nickami to zasyfianie servera i mulenie go. 

6.Myśle że pomysłbyłby dobry gdyby nie fakt że jest mało klanów nie wszyscy są na tyle aktywni żeby zorganizować konkurs klanów i kwestia tego czy to ma być zwykły mm czy jakoś na serverze ponieważ nie każdy ma kałacha i wyższe rangi miałyby zapewnione zwycięstwo i gwarantowane lepsze nagrody. 

7.Narazie wszystkie klasy są spoko jak chcesz je zastąpić zapraszamy do [Propozycje Klas]. 

8.Tutaj ta sama kwestia perków jest od zasypania jak wymyślisz perk który nie powtarza się umiejętnością to zapraszamy na [Propozycje Perków] 

9.Ja tam sie na tym nie znam więc sie nie wypowiadam może @UrbaN7 albo @-_- będą zainteresowani. 

10.Nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Gokuś zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności