Jump to content
Sign in to follow this  
Sir Kamil.

[PRZYJĘTE]Podanie - Kamil ツ

Recommended Posts

1. Nick: Kamil ツ
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 22
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6/7
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak, posiadam.
6. Składka (tak/nie): Tak, oczywiście.
8. Parę słów o sobie **: Cześć wszystkim. Jestem studentem IV roku medycyny ( studiuję zaocznie), na co dzień pracuję jako zastępca menadżera na jednej ze stacji paliw przy autostradzie A1. Z zamiłowania ogromny miłośnik muzyki POP, lubię także tennis, na co dowodem jest fakt, że często chodzę grać z moimi przyjaciółmi. Poza tym uwielbiam podróże ( szczególnie państwa Ameryki Północnej). Jestem osobą stanowczą i konsekwentną, nie lubię strasznie, jeśli ktoś owija w bawełnę i myśli, że jest mądrzejszy od wszystkich.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Przede wszystkim, aby wesprzeć grono obecnych administratorów, oraz spróbować w rozwoju serwera, wspomóc w nowych pomysłach, które przyczynią się do tego, że na serwerze będzie większa ilość graczy, tych stale grających a nie takich, którzy znajdą nasz serwer tylko przypadkiem.
10. Steam_ID: STEAM_1:1:150858936
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W dni wolne od pracy, pomijając fakt, że mogę mieć dzień zaplanowany, to staram się być przez większość dnia (tj. 4-6 godzin)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Ciężko sprecyzować, gram wtedy kiedy pozwala mi na to czas wolny od pracy oraz studiów.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 525 godzin.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, posiadałem.
Edited by Pan Kamil
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines