Skocz do zawartości

[Only Mirage] Propozycje/Błędy


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • -_- przypiął/eła ten temat
  • 2 tygodnie później...

Na rozgrzewce na HE czasem się HE buguje i nie da się zmienić broni, ani używać HE.

Vip - jeżeli masz mołota i przeżyjesz to w następnej rundzie Ci się usunie (granaty się nadpisują, zamiast dodawać) 

Vip - 200$ dodatkowego golda, przy zmianie drużyny (wtedy kiedy minie pierwsza połowa) jest dodawane wcześniej niż zmiana teamów, przez co w pierwszej rundzie po zmianie tego dodatkowego golda nie ma. 

Proponuję zaostrzyć blokady dla dzieciaków STALE nadużywających mikrofonu. 30 min to jest żadna kara czy przestroga, a większość adminów taką karę praktykuje. 

Kiedy przeskakujesz po zmianie mapy z drużyny do drużyny dodają się boty, które nie znikają 

Vip jest wg. mnie ciupkę za mocny, proponuję usunąć mu bonusowego golda (200$ co rundę) lub jakiegoś granata (np. flash, bo jest tej samej wartości). Myśląc za dobry, mam na myśli, że ma za dużo hajsu w kieszeni. 

Edytowane przez Shino
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wszystko napisałem już Kasi, ale jedną rzecz muszę omówić sam.

Nie zgodzę się że VIP jest mocny. Masa top serwerów zwłaszcza mirage ma w VIP to co my + 

Double jump, większy speed, a nawet menu broni. To zależy od serwera, ale zawsze mają coś z tego. To jak nasz VIP może być za mocny skoro inni mają coś takiego, a ich serwery stoją jak nasze lub lepiej? Na dodatek nie ukrywam, że chciałbym by ten serwer zarabiał na siebie, bo kosztuje BARDZO DUŻO w porównaniu do innych (25 slotów i 128TR to olbrzymi wydatek), a jak ja go osłabie w jakimś stopniu, to może zarabiać jeszcze mniej niż teraz, a więc jak mam utrzymać serwery gdy wszystko muszę osłabiać? To jest niemożliwe. Nie wiem czy gracze narzekają, ale na PW mogę podać Ci potem pare serwerów, które stoją lepiej albo podobnie, a ich VIP są o wiele lepsze i serwer dzięki temu zarabia jeszcze więcej.
Pamiętajcie, że pod uwagę trzeba brać też zarobki serwera. Serwery CS:GO są droższe w utrzymaniu, tym bardziej gdy bierzemy 128TR, które niby tak każdy chciał

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ukończenie rundy przez przeczekanie czasu CT nie otrzymuje punktów za wygraną rundę, ponadto za zabicie nożem wydaje mi się, że również gracz nie otrzymuje punktów, co jest dość dziwne. Nie wiem jak z zeusem i granatami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niektórych rangach nie pokazuje ilości killi. Uważam, że za zabicie z kosy z zeusa zamiast 2pkt fajnie by było żeby było 3 

@Esme ogarnołem to. Już mnie ktoś na pw zwyzywał xd

@Kasia! albo poprostu dać skrót rangi typu: master guardian elite- mge 

Edytowane przez SharD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SharD dostając pakę na początku rundy lub podnosząc ją otrzymujesz 2 pkt, więc wychodzisz na 0 po jej stracie.

 

@up przydałoby się aby fragi były wyświetlane, sądzę, że to ważniejsze niż ranga, która i tak znajduje się na tabulatorze

@Kasia! zawsze można użyć popularnie znanych skrótów, np. MGE, DMG, przecież nazwy i tak są oryginalne ;d

Edytowane przez Esme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Esme napisał:

@up przydałoby się aby fragi były wyświetlane, sądzę, że to ważniejsze niż ranga, która i tak znajduje się na tabulatorze

Z tego co zauważyłam to przez zbyt długie nazwy się to nie mieści. 

Wieczorem do tego zajrzę ;)

 

@EsmeTaki miałam zamiar :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak jak napisałam na czacie, spadochron jest zbędny, masz na mapie tylko kilka miejsc w których mógłby się przydać. 

 

Od razu informuję też, że double jump dla vip'a nie zostanie wprowadzony. Jest to zbyt wielkie ułatwienie, a jednak chcemy aby gra była równa, a vip za bardzo nie przesadzony.

Pay to win tu nie chcemy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim pomysłem jest stattrak, który by pokazywał ilość killi na danej broni na serwerze.

@-_- raczej nametag nie jest potrzebny

Edytowane przez SharD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SharD napisał:

Moim pomysłem jest stattrak, który by pokazywał ilość killi na danej broni na serwerze.

Kreatywnie też jestem za. 

 

I znalazłem jeden błąd. Niektóre skiny np. Asiimov po ponownym wejściu na serwer zmienia się i wygląda tak jakby był to asiimov do p250. Skin się buguje.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie ja jestem twórcą !ws, !gloves, !knife, a więc niekoniecznie jestem w stanie Wam jakoś super pomóc, ale zauważyłem, że wyszła aktualizacja.

 

Co do stattrack, to wiem że twórca oferuje coś takiego, ale nie za darmo, także wiecie Panowie, wyskakiwać z kasy i mogę brać xD

 

Już aktualizuje tamte pluginy

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, -_- napisał:

Nie ja jestem twórcą !ws, !gloves, !knife, a więc niekoniecznie jestem w stanie Wam jakoś super pomóc, ale zauważyłem, że wyszła aktualizacja.

 

Co do stattrack, to wiem że twórca oferuje coś takiego, ale nie za darmo, także wiecie Panowie, wyskakiwać z kasy i mogę brać xD

 

Już aktualizuje tamte pluginy

Dobra ile za te stattraki ? Coś jakieś negocjacje z twórcą czy on chce konkret? Bo to jest fajny pomysł.

 

 

@-_- to daj mi znać

Edytowane przez Peter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mogę negocjować. To nie polak, a Hiszpan.

Zapewne od 5 do 10 euro, bo mam gloves, ws/knife.

Zapytam dzisiaj wieczorkiem

 

#EDIT
Czekam na odpowiedź

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Cytuj

 10 euros each one

10 euro za stattrack - 10 euro za nametag
 

@SharD podałem cenę dla jednego i drugiego, bo podał mi ją w ten spoób. Czyli stattrack to koszt 10 euro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla vip'a zostało dodane menu z wyborem broni od 5 rundy. Co o tym sądzicie? 

Na razie menu zostało wprowadzone na testy. Jednak mam nadzieję, że to zostanie. 
 

Czekam na opinie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to ciekawe rozwiązanie i dosyć przyjemne. Ale z tego co mi wiadomo gracze skarżą się na to, że jest za dużo awp. Bo chyba jest tak, że każdy vip może kupić.

Edytowane przez Peter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozwiązaniem byłoby móc wybierać od 3 rundy oprócz awp a możliwość awp dopiero od 5 rundy. A co do tego z tymi awp to rzeczywiście czasem jest ich za dużo. Moim pomyslem jest blokowanie awp co 2 runde (w 5 rundzie gracz ginie a wybrał awp to na nastepnej ma zablokowaną i dopiero w 7 moze ja wziąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dlaczego jest 3x nic w menu wybierania broni XD? Tym właśnie dodanym ostatnio.

Edytowane przez Peter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie całe te menu wyboru broni za free jest zbędne. Samo to, że VIP ma pancerz i granaty daje przewagę i oszczędność pieniędzy. Czekam na krytykę 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, contezz napisał:

Wg mnie całe te menu wyboru broni za free jest zbędne. Samo to, że VIP ma pancerz i granaty daje przewagę i oszczędność pieniędzy. Czekam na krytykę 😀

Nie tyle, że krytyka, tylko po prostu vip dla kupującego ma być opłacalny i zachęcający ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Peter napisał:

Pytanie dlaczego jest 3x nic w menu wybierania broni XD? Tym właśnie dodanym ostatnio.

Zgłaszano mi, że to przeszkadza, gdy ktoś ma już broń i zmieniając numerami na coś innego wybiera się to. Po prostu ogranicza to zbędne kupowanie, a jak ktoś chce broń zachowaną, to taka sytuacja mu to utrudniała. 

 

20 godzin temu, contezz napisał:

Wg mnie całe te menu wyboru broni za free jest zbędne. Samo to, że VIP ma pancerz i granaty daje przewagę i oszczędność pieniędzy. Czekam na krytykę 😀

Vip'y utrzymują serwer, to nie kasa z kieszeni właściciela. Coś musi zachęcać, a porównując naszego vip'a do innych sieci, to był on do tej pory tylko lekkim mało ważnym dodatkiem. Nie, że chcę samych vip'ów, ale to jest lepsze, niż dubble jump lub nawet już to 110 hp.

 

22 godziny temu, SharD napisał:

Ok rozwiązaniem byłoby móc wybierać od 3 rundy oprócz awp a możliwość awp dopiero od 5 rundy. A co do tego z tymi awp to rzeczywiście czasem jest ich za dużo. Moim pomyslem jest blokowanie awp co 2 runde (w 5 rundzie gracz ginie a wybrał awp to na nastepnej ma zablokowaną i dopiero w 7 moze ja wziąć

Było by to już zbyt op. To jest bardziej w sytuacji, jak po full 4 drużyna przegrywa, a my chcemy coś jednak grać. 

 

20 godzin temu, contezz napisał:

Rozumiem Kalmi ale na moje tak jak było przed dodaniem owego menu było w sam raz. ☺

Zajrzyj na inne sieci i zobacz co oni w tym vip'ie oferują ;) Nie możemy odstraszać, a takie urozmaicenie nie jest wielką zmianą. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności