Skocz do zawartości

[Only Mirage] Propozycje/Błędy


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Dodanie klanów, w formie takiej jak jest to na cod, czyli gdy stworzymy klan to przed nickiem na czacie pojawi sie nazwa tego klanu. Klan liczylby zabójstwa oraz dostawałby punkty. Dla najlepszych klanów można by wymyslić jakąś nagrode :D

Edytowane przez Melman
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Melman napisał:

Dodanie klanów, w formie takiej jak jest to na cod, czyli gdy stworzymy klan to przed nickiem na czacie pojawi sie nazwa tego klanu. Klan liczylby zabójstwa oraz dostawałby punkty. Dla najlepszych klanów można by wymyslić jakąś nagrode :D

To tak samo, możecie stworzyć grupę na steamie tak jak to jest aktualnie z Kózkami i Brał Cie, może z tego będę tworzyć konkurs. Jednak nawet nie wiem czy vip nie był by czymś zbyt wiele dla tak licznej grupy. Pomyślcie nad nagrodą. W sumie można dodać rangę z tylko kilkoma przywiliejami vip'a, więc jak już tak musi być to wy wymyślcie nagrodę. Czyli co tam ma się w randze znaleźć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kasia! napisał:

To tak samo, możecie stworzyć grupę na steamie tak jak to jest aktualnie z Kózkami i Brał Cie, może z tego będę tworzyć konkurs. Jednak nawet nie wiem czy vip nie był by czymś zbyt wiele dla tak licznej grupy. Pomyślcie nad nagrodą. W sumie można dodać rangę z tylko kilkoma przywiliejami vip'a, więc jak już tak musi być to wy wymyślcie nagrodę. Czyli co tam ma się w randze znaleźć. 

Taki minivip:

-kev

-flash

-100$ na start

-nie pamietam przeliczników tego ale vip ma chyba więcej $ za zabójstwo i za zabójstwo w glowe, wiec tu to samo ale w mniejszych ilościach

-(opcjonalne) wybór broni ale zamiast ak, awp i m4 to galil,famas,skaut :kappa: oraz zamiast deagle p250

-5hp reg za kill w glowe oraz 3hp za zwyklego

----------------------------------------------------

Oraz moja propozycja do wyboru broni. Żeby bylo mozna osobno wybierac broń (ak,m4,awp) a osobno pistolet (deagle,p250,tec9,cz75,fiveseven) i ten wybor pistoletu moglby byc od 2 rundy a wybór broni dopiero od 4/5 jak jest tera :kappa:

@Kasia! a ten osobny wybór pistola? 

@Kasia! nwm czy to bedzie zbedne ale nie kazdy preferuje deagle a wiesz marnowac 300$ na p250 to szkoda  :kappa:

Edytowane przez SharD
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, SharD napisał:

Taki minivip:

-kev

-flash

-100$ na start

-nie pamietam przeliczników tego ale vip ma chyba więcej $ za zabójstwo i za zabójstwo w glowe, wiec tu to samo ale w mniejszych ilościach

-(opcjonalne) wybór broni ale zamiast ak, awp i m4 to galil,famas,skaut :kappa: oraz zamiast deagle p250

-5hp reg za kill w glowe oraz 3hp za zwyklego

----------------------------------------------------

Oraz moja propozycja do wyboru broni. Żeby bylo mozna osobno wybierac broń (ak,m4,awp) a osobno pistolet (deagle,p250,tec9,cz75,fiveseven) i ten wybor pistoletu moglby byc od 2 rundy a wybór broni dopiero od 4/5 jak jest tera :kappa:

Hp za killa nie będzie, za bardzo skillowy już będzie. 

Co do reszty to proszę o wypowiedź innych.

 

Mam zamiar na serwer dodać RoundSound'y. Ale nie wiem jaka będzie wasza opinia, czy warto czy też nie?

 

@SharD

Zapytam się Karola, ale nie wiem czy to nie jest zbędne? 

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kasia! napisał:

To tak samo, możecie stworzyć grupę na steamie tak jak to jest aktualnie z Kózkami i Brał Cie, może z tego będę tworzyć konkurs.

Grupy na steamie nie mają zbytnio sensu, często się to buguje. Grając na swojej grupie i mając 3k killi nawet nie pokazało, że taka grupa istnieje na serwerze 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmienić wiadomość na u@ dla adminów żeby była cała na czerwono ponieważ tak jak jest teraz to się zlewa ze zwykłymi wiadomościami i tymi komunikatami od serwera i nie widać tego dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Happy napisał:

Proponuję zmienić wiadomość na u@ dla adminów żeby była cała na czerwono ponieważ tak jak jest teraz to się zlewa ze zwykłymi wiadomościami i tymi komunikatami od serwera i nie widać tego dobrze.

już dawaliśmy ten pomysł wyżej i Kasia nie ogarnęła jeszcze tego.

 

Edit: Już od miesiąca o tym mówimy na zebraniach XDDD @Happy 

4 minuty temu, Happy napisał:

To może teraz jeszcze raz to przemyśli bo zobaczy znów tą propozycje i doda.

Edytowane przez Peter
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Peter napisał:

już dawaliśmy ten pomysł wyżej i Kasia nie ogarnęła jeszcze tego.

To może teraz jeszcze raz to przemyśli bo zobaczy znów tą propozycje i doda.

  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Happy napisał:

Proponuję zmienić wiadomość na u@ dla adminów żeby była cała na czerwono ponieważ tak jak jest teraz to się zlewa ze zwykłymi wiadomościami i tymi komunikatami od serwera i nie widać tego dobrze.

 

Godzinę temu, Peter napisał:

już dawaliśmy ten pomysł wyżej i Kasia nie ogarnęła jeszcze tego.

 

Edit: Już od miesiąca o tym mówimy na zebraniach XDDD @Happy 

 

58 minut temu, Happy napisał:

To może teraz jeszcze raz to przemyśli bo zobaczy znów tą propozycje i doda.

Jak powiedziałam, że ogarnę to ogarnę. Mam teraz dużo na głowie jutro po pracy zacznę na spokojnie to ogarniać, bo dziś jak pojadę to muszę ogarnąć komputer, pobrać i zainstalować wszystkie programy i cs'a. Zależy jak będzie z netem. Dajcie żyć trochę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kasia! napisał:

 

 

Jak powiedziałam, że ogarnę to ogarnę. Mam teraz dużo na głowie jutro po pracy zacznę na spokojnie to ogarniać, bo dziś jak pojadę to muszę ogarnąć komputer, pobrać i zainstalować wszystkie programy i cs'a. Zależy jak będzie z netem. Dajcie żyć trochę. 

No mówię, że ogarniasz to sobie, a on przecież dopiero co przyszedł to nie wie xD My czekamy cierpliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zostało to zaktualizowane.

Tak jak zostało naprawione banowanie przez sm_ban

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zamienić algorytm team_balance, 90% czasu na serwerze gram w TT, wystarczy zrobić 5:0 na pistoletach po CT i zostaje się przerzuconym do TT. Zamiast najlepszych statystyk powinno losować z 3 najlepszych graczy i zamieniać wtedy np 1. Nie wiem czy to jest wbudowane w source mod, czy jest to inny plugin, ale edycja powinna być prosta dla opiekuna. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czy padla juz taka propozycja, ale dodanie do serverow nametagow do broni bylo by fajnym urozmaiceniem. Nie wiem jak to wyjdzie w praniu ale chętnie bym to zobaczyl
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję jeśli jest to możliwe, to chodzi mi tutaj o widzenie ludzi z pierwszej osoby po śmierci. Nie jestem pewny ale takie coś jest już na serwerach 1.6 i oczywiście żeby można było widzieć obie strony CT i T. Z mojego punktu widzenia bardzo by to pomogło w wyłapywaniu oszustów, ponieważ cziter wyłącza czity jeśli jakiś admin jest na spect. Przykładem może być sytuacja z Inversem, który znał administracje na wylot i "wyłączał" się przy adminach. No na pewno byłby to element zaskoczenia. 

                                                                                                                                                                                                                                    Pozdrawiam, Janek

                                                                                                                                                                                          

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, TenAjs. napisał:

Nie wiem czy padla juz taka propozycja, ale dodanie do serverow nametagow do broni bylo by fajnym urozmaiceniem. Nie wiem jak to wyjdzie w praniu ale chętnie bym to zobaczyl
 

Przerzuciłam to do tego tematu, bo dział propozycji w dziale sprawy związane z siecią nie za bardzo do tego pasują, gdyż każdy serwer ma inaczej xD

Była już o tym dyskusja, ale skończyło się po tym jak każdy obiecał że się dorzuci. Na to potrzeba nie za dużo, jednak nie jest to bardzo niezbędne do gry, więc właściciel nie zapłaci ze swoich pieniędzy. 

1 godzinę temu, kolano lokiec napisał:

Ja proponuję jeśli jest to możliwe, to chodzi mi tutaj o widzenie ludzi z pierwszej osoby po śmierci. Nie jestem pewny ale takie coś jest już na serwerach 1.6 i oczywiście żeby można było widzieć obie strony CT i T. Z mojego punktu widzenia bardzo by to pomogło w wyłapywaniu oszustów, ponieważ cziter wyłącza czity jeśli jakiś admin jest na spect. Przykładem może być sytuacja z Inversem, który znał administracje na wylot i "wyłączał" się przy adminach. No na pewno byłby to element zaskoczenia.                                                                                                                                                                        

Jestem na Nie. Czemu? Bo chyba lepiej jest już móc pomóc innym graczom już nie żyjąc, w sensie że wiesz gdzie i mówisz od razu, a w takim wypadku nie byłoby tej możliwości. Na cod'zie zrozumiem, ale to ffa i nie widziałam jeszcze takiej rozgrywki gdziekolwiek. 

Co do cheaterów, to łatwiej jest zmienić nick i udawać kogoś innego. xD

Jednak pomysł praktyczny, ale nie na tego moda. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Kasia! napisał:
2 godziny temu, kolano lokiec napisał:

Ja proponuję jeśli jest to możliwe, to chodzi mi tutaj o widzenie ludzi z pierwszej osoby po śmierci. Nie jestem pewny ale takie coś jest już na serwerach 1.6 i oczywiście żeby można było widzieć obie strony CT i T. Z mojego punktu widzenia bardzo by to pomogło w wyłapywaniu oszustów, ponieważ cziter wyłącza czity jeśli jakiś admin jest na spect. Przykładem może być sytuacja z Inversem, który znał administracje na wylot i "wyłączał" się przy adminach. No na pewno byłby to element zaskoczenia.                                                                                                                                                                        

Jestem na Nie. Czemu? Bo chyba lepiej jest już móc pomóc innym graczom już nie żyjąc, w sensie że wiesz gdzie i mówisz od razu, a w takim wypadku nie byłoby tej możliwości. Na cod'zie zrozumiem, ale to ffa i nie widziałam jeszcze takiej rozgrywki gdziekolwiek. 

Co do cheaterów, to łatwiej jest zmienić nick i udawać kogoś innego. xD

Jednak pomysł praktyczny, ale nie na tego moda. 

Nwm, może mnie źle zrozumiałaś ale chodzi mi tutaj o opcje dla admina,  nie dla każdej osoby, że zwykli gracze normalnie widzą dają info itd. tylko admini mogą mieć taką funkcje. Mogłaś źle zrozumieć bo faktycznie zapomniałem dodać, że ta funkcja ma być dla admina. Sorki :3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolano lokiec napisał:

Nwm, może mnie źle zrozumiałaś ale chodzi mi tutaj o opcje dla admina,  nie dla każdej osoby, że zwykli gracze normalnie widzą dają info itd. tylko admini mogą mieć taką funkcje. Mogłaś źle zrozumieć bo faktycznie zapomniałem dodać, że ta funkcja ma być dla admina. Sorki :3

Aaaa no to co innego. XD tylko nie wiem czy tak się da. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam propozycje aby dodac statystki graczy np toptime topheadshots topkills topdeaths  i wtedy pokazuja nam sie statystyki kto ma najwiecej hedow na servie czy tez killi 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz coś takiego w GameMe na forum statystyki serwera, nie wydaje mi się by było to potrzebne na serwerze przez dodatkowe komendy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem, czy potrzebne to komuś, ale czy jest możliwość zaproponowania nowych piosenek do RS? Albo dodac zeby wiecej bylo albo pozmieniac ze starymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SnuFFy napisał:

Nie wiem, czy potrzebne to komuś, ale czy jest możliwość zaproponowania nowych piosenek do RS? Albo dodac zeby wiecej bylo albo pozmieniac ze starymi.

Zmieniam rs'y na początku miesiąca, w tym zostały dodane około 8 maja, ale może wyrobię się z dodaniem 1 czerwca. 

Tu dodaję link'a do tematu z propozycjami: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności