Skocz do zawartości

[Only Mirage] Propozycje/Błędy


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

@tNk to nie jest błąd tylko umyślnie poprosiliśmy o zmianę tego, by sprawdzić pewien fakt związany z tym iż, gdy zostanie rzucony smoke przez enemy możesz zauważyć go na mapie jako czerwony znak zapytania. I anty team flash jest jedynym pluginem, którego podejrzewamy o tą niedoskonałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do up, nie wypowiadam się, ponieważ nigdzie nie napisałem, że to błąd - moja logika została zabita iks de

Kolejną sprawą jest zmiana drużyny, dzisiaj zauważyłem, że po śmierci można do woli sobie latać z ct do tt i na odwrót (nie wiem czy to wina vipa, którego miałem), aczkolwiek jak zdarzało się dawanie infa na ts3/skype itd, to w regulaminie nie ma chyba wzmianki o takim podpowiadaniu, proponuję dodać taki punkt, bądź też zrobić maksymalnie 1 zmianę drużyny na rundę.

Edytowane przez tNk
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tNk napisał:

Co do up, nie wypowiadam się, ponieważ nigdzie nie napisałem, że to błąd - moja logika została zabita iks de

Kolejną sprawą jest zmiana drużyny, dzisiaj zauważyłem, że po śmierci można do woli sobie latać z ct do tt i na odwrót (nie wiem czy to wina vipa, którego miałem), aczkolwiek jak zdarzało się dawanie infa na ts3/skype itd, to w regulaminie nie ma chyba wzmianki o takim podpowiadaniu, proponuję dodać taki punkt, bądź też zrobić maksymalnie 1 zmianę drużyny na rundę.

A czy ja napisalem, ze zle uwazasz? Napisales, ze tak jest to napisałem, ze to nie błąd żebyś wiedział. 

 

A ze zmiana drużyny to nie wiem sprawdzałem wczoraj i nie moglem tak, ale jezeli tak jest to idealna propozycja podbijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

BŁĘDY:

VIP nie ma rezerwacji slota, po prostu mu nie działa, nie mogę wejść na serwer (tak VIP jest aktywny, ponieważ już z nim grałem) Admin też go nie ma choć tu akurat nie wiem czy to jest błąd, czy zwyczajnie nigdy go nie miał (uważam że powinien mieć)

PROPOZYCJE:

Zmienił bym 2 rzeczy w taryfikatorze:

3.1 Kultura osobista: [Upomnienie -> Kick -> ban 10 min-1 h]

3.2 Obrażanie graczy: [Ban 30 min -> Ban 2h -> Ban 1d]

Nie banujmy ludzi za rzeczy, które możemy zrobić poprzez mute/gag. Dużo osób mimo dostania wyżej wymienionych zostaje na serwerze, a chodzi nam o to żeby ludzie grali. a już nie będą przeszkadzać ponieważ przynajmniej od strony mikro/chatu nie będą mieli jak. Pozmieniałbym jedynie by ostateczną karą był perm mute lub gag który by można było odpracować na forum w jakiś sposób. 

Dodanie do regulaminu że spect jest tylko dla adminów

Dodanie komendy !noblock + niech noblock będzie na pierwsze 15-20sec a później niech zniknie. Łatwo zbindować sobie że jak chcesz odrazu to klikasz i masz a na dodatek mogą się fajne akcje utworzyć z jakimiś run boostami

Admin:

Dodanie możliwości specta na obydwie drużyny dla admina po śmierci. Ułatwi to bardzo pracę

(jak poszukam to podam fajny plugin na osoby, które już wiedzą kto jest adminem)

Aktualnie to wszystko.

Tak wiem, nowy przyszedł już chce zmieniać. Znam to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kosa Skill napisał:

VIP nie ma rezerwacji slota, po prostu mu nie działa, nie mogę wejść na serwer (tak VIP jest aktywny, ponieważ już z nim grałem) Admin też go nie ma choć tu akurat nie wiem czy to jest błąd, czy zwyczajnie nigdy go nie miał (uważam że powinien mieć)

Działa to przy connect. Wiadomo, jak jest pełny serwer to nic nie pomoże.

Teraz, Kosa Skill napisał:

Nie banujmy ludzi za rzeczy, które możemy zrobić poprzez mute/gag. Dużo osób mimo dostania wyżej wymienionych zostaje na serwerze, a chodzi nam o to żeby ludzie grali. a już nie będą przeszkadzać ponieważ przynajmniej od strony mikro/chatu nie będą mieli jak. Pozmieniałbym jedynie by ostateczną karą był perm mute lub gag który by można było odpracować na forum w jakiś sposób. 

Popieram, sama o tym myślałam, ale zapominam nagminnie o tym. 

Teraz, Kosa Skill napisał:

Dodanie do regulaminu że spect jest tylko dla adminów

O tym też zapomniałam. 

Teraz, Kosa Skill napisał:

Dodanie komendy !noblock + niech noblock będzie na pierwsze 15-20sec a później niech zniknie. Łatwo zbindować sobie że jak chcesz odrazu to klikasz i masz a na dodatek mogą się fajne akcje utworzyć z jakimiś run boostami

Nie, na serwerze jest stałe przenikanie, do tej pory działało to dobrze, każdy się przyzwyczaił  + nikt nie chowa się po mapie. 

Teraz, Kosa Skill napisał:

Dodanie możliwości specta na obydwie drużyny dla admina po śmierci. Ułatwi to bardzo pracę

Mieliśmy plugin na to przez chwilę, coś z nim było nie tak, więc jak na razie zostaje tylko samemu przechodzić na spect  + bardzo często było już lepiej zostać z graczami gadać niż żeby tak wyrzucało co chwilę. Zła atmosfera wtedy była, bo nie dało się pogadać i każdy admin się wkurzał.

Teraz, Kosa Skill napisał:

(jak poszukam to podam fajny plugin na osoby, które już wiedzą kto jest adminem)

A to mnie ciekawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To jeszcze ja chciałbym zgłosić pewien błąd, otóż ( tak mi się wydaje ) powyżej rozdzielczości FULL HD czyli 1920x1080 jest problem z wyświetlaniem tekstu.

Ja gram na rozdziałce 2K czyli 2048×1152 już mam z tym problem. Wygląda to mniej więcej tak.

Nie wiem czy będziecie w ogóle próbować to naprawić czy zostawicie, gdyż w sumie mało graczy używa większej rozdzielczości w CSie niż Full HD.

Prawdopodobnie dotyczy to wszystkich serwerów nie tylko tego.

Screenshot 2018-10-17 18-12-12.jpg

 

@-_- Karolek patrz ~~ @Kasia!

Edytowane przez Kasia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

HUD nie posiada rozmiaru, więc tworzą się takie bąble, lecz na dniach i tak wyrzucę tę informację, bo jest ona zbędna i przy mniejszych rozdzielczościach jeszcze bardziej utrudnia grę 😕 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
16 godzin temu, Shoyo napisał:

Teraz wszedłem sobie na COD'a i jest to samo tylko, że tym razem ucięty jest napis z Klasą i Perkiem

Tym razem jest to o tyle denerwujące, że wisi to na ekranie cały czas 😕

Screenshot 2018-10-17 20-32-47.jpg

Tak jak pisałem wcześniej

Nie mam władzy nad rozmiarem HUD, a więc nie mogę nic zrobić. Na COD masz komendę !hud, która pozwala ten HUD wyłączyć lub ustawić na dole, itd

55 minut temu, Geniuse napisał:

Dodam ze na Admina system Anty-Afk tez powinien dzialac. Dzis Admin Opa byl na afk 8-9 rund i nie wywalilo go. Do poprawienia Ten blad Pozdrawiam Grniuse

Jeżeli admin specjalnie afczy podczas gry, to chyba lepiej z nim o tym pogadać, bo on sam powinien znać regulamin serwera i panujące na nim zasady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Geniuse napisał:

Dodam ze na Admina system Anty-Afk tez powinien dzialac. Dzis Admin Opa byl na afk 8-9 rund i nie wywalilo go. Do poprawienia Ten blad Pozdrawiam Grniuse

 

14 minut temu, Kvasek napisał:

Podpinam sie, ten admin co wymienil Geniuse potrafi stac afk co mecz. Takze utrudnia to gre innym. :)

No to panowie chyba ściemniacie, że cały czas. Admin wyjaśnił czemu dziś się tak zdarzyło, co do reszty razy to słowo przeciwko słowu. Wy sobie możecie mówić, ale póki mi tego nie udowodnicie to tylko oszczerstwa. Admin przyznał się, że afczy przez chwilę, ale tylko na początku mapy. Później wiadomo, zdarzenia losowe. Ale, żeby od razu oskarżać? Jak podacie mi demko, to uwierzę. Jedyne co mam to gameme z czasem jaki ktoś spędził na spect. Równie dobrze sami możecie sobie sprawdzić. https://classicffa.gameme.com/playerinfo/777057

Dopóki nie ma skargi i dowodów to możecie sobie mówić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2018 o 15:04, Kasia! napisał:

 

No to panowie chyba ściemniacie, że cały czas. Admin wyjaśnił czemu dziś się tak zdarzyło, co do reszty razy to słowo przeciwko słowu. Wy sobie możecie mówić, ale póki mi tego nie udowodnicie to tylko oszczerstwa. Admin przyznał się, że afczy przez chwilę, ale tylko na początku mapy. Później wiadomo, zdarzenia losowe. Ale, żeby od razu oskarżać? Jak podacie mi demko, to uwierzę. Jedyne co mam to gameme z czasem jaki ktoś spędził na spect. Równie dobrze sami możecie sobie sprawdzić. https://classicffa.gameme.com/playerinfo/777057

Dopóki nie ma skargi i dowodów to możecie sobie mówić. 

A po co mam skarge napisac?. Ja tylko pisze a tak dokladnie to stal 8 rund od samego poczatku do 8 rundy. I nie to ze pisze skarge na niego tylko to sie trafialo wiele razy juz ze on afczy. NIe tylko on afcy bo inni admini tez afcza. Ale jak dla mnie to powinno byc Dla kazdego anty-afk

 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Geniuse napisał:

A po co mam skarge napisac?. Ja tylko pisze a tak dokladnie to stal 8 rund od samego poczatku do 8 rundy. I nie to ze pisze skarge na niego tylko to sie trafialo wiele razy juz ze on afczy. NIe tylko on afcy bo inni admini tez afcza. Ale jak dla mnie to powinno byc Dla kazdego anty-afk

 

Raz. Dokładnie raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd z respem

Od czasu do czasu (3 razy w przeciągu tygodnia), zauważyłem dziwną anomalie, a mianowicie startuje runda, TT zdąży już dobiec do mida, a tu nagle ktoś wchodzi do teamu terro i respi się nie na respie tylko za skrzynkami na midzie. 

Edytowane przez Kosa Skill
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post pod postem ze względu na brak reakcji na poprzedni post.

Jest problem z minimapą. Po śmierci nie widać swoich oprócz tego na którym jest kamera.

Zauważyłem też coś dziwnego z pingiem. Myślałem że to przez te moje problemy z internetem na naszym serwerze mam 100pingu (od około tygodnia),
Jednak na innych serwerach ping mam w granicach 40

Edytowane przez Kosa Ken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 1.11.2018 o 17:52, Kosa Ken napisał:

Błąd z respem

Od czasu do czasu (3 razy w przeciągu tygodnia), zauważyłem dziwną anomalie, a mianowicie startuje runda, TT zdąży już dobiec do mida, a tu nagle ktoś wchodzi do teamu terro i respi się nie na respie tylko za skrzynkami na midzie. 

Nadal jest ten problem?

Wybacz za czas reakcji (Kasia informowała mnie wcześniej o tym, lecz poinformowałem ją, że zajmę się tym gdy znajdę czas)

2 godziny temu, Kosa Ken napisał:

Zauważyłem też coś dziwnego z pingiem. Myślałem że to przez te moje problemy z internetem na naszym serwerze mam 100pingu (od około tygodnia),
Jednak na innych serwerach ping mam w granicach 40

Wykonaj proszę:

I daj znać czy sv/var jest "ok"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o respienie się na midzie to narazie nie zauważyłem problemu, będę obserwował dalej.
Co do pingu, dzień później miałem 40 wszędzie, a 2 dni później wszędzie 130, więc zwalam to na siebie. Choć przy pełnym serwerze często sv/var serwerowy zmienia kolorki pomarańcz/czerwień (ale to normalne akurat)

Pytanko o tą minimapę czy da się z nią coś zrobić? Żeby było widać wszystkich swoich teamowych przyjaciół? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja:
Jeśli się da to dodać nocną wersję mirage w czasie gdy jest aktywny VIP dla wszystkich.
Dodanie świątecznej wersji mirage w czasie od 21 grudnia do 1 stycznia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kosa Ken napisał:

Propozycja:
Jeśli się da to dodać nocną wersję mirage w czasie gdy jest aktywny VIP dla wszystkich.
Dodanie świątecznej wersji mirage w czasie od 21 grudnia do 1 stycznia

Co do pierwszego to zapytałam się właściciela, czy wgl jest taka opcja. Bo coś mi się wydaje, że mogło by się to udać.

Co do drugiej propozycji to zgodzę się na co 3 mapę, nie każdy lubi na takiej grać + często na takich mapach z wieloma efektami są mocne spadki fps (jestem w tym gronie osób, więc niestety. Więc, jak już to tak jak napisałam wcześniej. Co 3 mapa się zgodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odkąd błąd z respieniem się na midzie w terro został rozwiązany. Słyszę od graczy że się bugują i latają, patrząc z ich kamery. Jest on znany wiem, jednak nigdy nie widziałem żeby w każdym meczu zdarzał się kilku osobom po kilka razy na mape i tylko w terro słyszę to przez mikro. Po prostu zdarza się on zbyt często i tylko po stronie terro (aktualnie od jakiegoś czasu już nie słyszę o tym), przeniosłem poprzedni post do tego. Tamten ukryłem

Piszę jeden większy post dla przypomnienia wszystkiego gdzie nie było odpowiedzi bądź gdzie była odpowiedź jednak nie zostało to zrealizowane, a także dla wyjaśnienia kilka rzeczy

  • DO WYJAŚNIENIA
  1. Co z danym tematem? 

Temat jest dalej otwarty,

  • BŁĘDY
  1. jak już jesteśmy przy temacie AFK to ostatnio tak jakby pluginu wyrzucającego jakby nie było. Ja rozumiem że Admin jest też po to żeby wywalić delikwenta jednak nie zawsze można bo np kogoś sprawdzamy i nie chcemy się zdradzić. 
  2. Zobrazuje jeden błąd. Limit AWP 2. są 3 AWP bo jeden to VIP. Runda się kończy. A VIP na początku rundy traci AWP bez odzyskania kasy za nią. 
  3. Naprawienie minimapy dla adminów (nie widać nikogo oprócz osoby na której mamy kamerę gdy zginiemy)
  4. Często gdy jesteśmy kamera na jakimś graczu i powinny się pokazywać informacje na środku rank itd to zamiast tego pokazuje się tylko znak '[' 
  5. Tabela wyników nie aktualizuje się od razu, czasem to trwa kilkanaście sekund (screen) https://zapodaj.net/b490b626477bb.jpg.html
  6. W pierwszych rundach nie widać faktycznego stanu pieniędzy, te 200$ dodaje się fizycznie ale nie widać go na liczniku, bądź dodaje się fizycznie dopiero po zakupie.
  7. Vip - jeżeli masz mołota i przeżyjesz to w następnej rundzie Ci się usunie (granaty się nadpisują, zamiast dodawać) Shino już to dawno napisał jednak widzę dalej problem a odpowiedzi brak
  • PROPOZYCJE
  1. Zmiana punktów regulaminu dotyczących kar za stricte komunikacyjne wykroczenia
  2. Dodanie do regulaminu podpunktu spect tylko dla adminów
  3. Dodanie mapy nocnego mirage w czasie aktywnego free VIPa
  4. Dodanie dla admina spect po śmierci
  5. Dodanie wiadomości "zaproszenie do głosowania na serwer na gosetti"
  6. GraczMirage "Miesiąc" -Zrobić konkurs w stylu ,,Użytkownika forum" co miesiać powstanie temat od 1 do 7 dnia miesiąca aktywny żeby gracze mogli dodawać swoje propozycję na takiego gracza, który na serwerze jest bardzo przyjazny. Oczywiście taki konkurs odybywał by się co miesiąc jak TOP3. 
  7. Propozycja by każdy kto osiągnął rangę GLOBAL na serwerze dostawał coś extra, np jedną apteczkę co rundę. Taki mocno okrojony VIP. Jeżeli nie da się tego zrobić z automatu to dodać temat gdzie ludzie by się wpisywali.
  8. Propozcyja zwiększenia nieco liczby rund, np jak na MM, 30 rund do 16
  9. Dodanie tematu w którym ludzie którzy dostali Perma na komunikację (chat lub mic), mogli odpracować swoje.

Więcej błędów/propozycji nie pamiętam. Jak sobie przypomnę dam oznaczenie osób tu i wykonam edycje jeśli nie będzie odpowiedzi. Będę się przypominał

Edytowane przez Kosa Ken
  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Możliwe, że ten temat był już w jakiś sposób poruszany z @-_- ale nie wiem. Problemem jest skaczący sv i var. Wątpię, żeby był to problem indywidualny, ponieważ inni admini/gracze również się na to skarżą. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wszystkie sprawy załatwiam na PW z @Kosa Ken i o tym skaczącym VAR/SV także rozmawiałem. Podobno nie ma już takich problemów jak na początku i czekam na dalsze informacje od niego

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności