Skocz do zawartości

CS:GO Odwołanie "ApoThecAry"


Apothecary

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  ApoThecAry
Link do SSów: CS:GO
Wycinek z konsoli(bez IP)*:
You have been banned by this server, check http://codcsgo.cs-classic.pl/ for more info.
Serwer: [RESET 06.01][PL/EU][Call Of Duty]Cs-Classic.pl[...
Link do bana:  http://codcsgo.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:118677404&advType=steamid&Submit#

Coś ode mnie:  Spokojnie grałem sobie, jakiś gracz zaczął "płakać", że jestem odpalony. Nie zwróciłem na to uwagi, poniewać wszędzie tak reagują, jak ktoś gra lepiej od nich. Admin przeszedł sobie na specta, a ja kontynuowałem swoją grę. Mapa się zmieniła, zagrałem kilka rund, poleciał ban za WH. Pomyślałem sobie, no dobra, napiszę na forum odwołanie, skoro już taka sytuacja. Natychmiast dodałem do znajomych Admina, który mnie zbanował, aby się dowiedzieć gdzie moge sie zgłosić itp.  Odpisał mi, że nie mam po co pisać, bo celowałem przez ściany, po czym usunął mnie ze znajomych i prawdopodobnie (nie jestem pewien) zablokował.

Fakt, że celowałem przez ściany, lecz to nie było spowodowane tym, że widze przeciwników przez ściany, ja najzwyczajniej śledziłem za dżwiękiem, który był za ścianą.

Częste błędy popełniane przez większość graczy jest spowodowana ciągłym zmienianiem broni w rękach (Q), to słychać, głośno i wyrażnie. Również można stwierdzić gdzie dany gracz się schował poprzez pozostawiony magazynek na ziemi, który leży 15sek po przeładowaniu. Tym sposobem można łatwo się domyślić gdzie dany gracz był i ile miał czasu na uczieczkę, a jako, że jest radar i sojusznicy, można stwierdzić gdzie dany gracz aktualnie się znajduje. Osobiście patrze na krew na ścianach oraz miejsca od kul, to pozwala "wyliczyć" skąd strzelali.

P.S. Jestem przeciwnikiem używania różnego rodzaju wspomagaczy.  Przez to przestałem grać MM. Czasami wbijam tylko na "Faceit"

 

Dziękuję.

Przepraszam, za możliwe błędy.

 

screen.bmp

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za zgłoszenie prośby o unbana, osobiście dodam od siebie że kilka razy najechałeś perfidnie  na przeciwnika przez ściany i gracze sie skarżyli na cb już na inferno podobno że tam też robiłeś dziwne rzeczy, na początku wydawałeś się okey na dust_2006 ale na miragu zaczynało to sie robić dziwne ponieważ sprawdziłem twój profil i pomimo iż masz globala celowałeś z m4a1 w ziemie i nic nie trafiałeś to już była kolejna podejrzana rzecz więc trudno mi uwierzyć iż jak wyżej pisałeś "wyliczasz" sobie gdzie może znajdować się wróg poza tym za dużo rzeczy tam się działo w krótkim co czasie żebyś tak szybko wiedział co sie dzieje. Dodam też że stałeś w bezruchu na respie po tym jak zginąłeś jak byś konfigurował wallhacka bo się wkurzyłeś że za często giniesz a skinów nie ustawiałeś na pewno bo żaden ci sie nie zmienił.

(Sprawę dam do rozpatrzenia innym adminom i opiekunowi servera, oni cie ocenia i zdecydują co z tb zrobić ponieważ ja demka nie moge odtworzyć bo wyjeżdżam do soboty i nie ma mnie w domu a na rozpatrzenie mam 24h.) 

Edytowane przez SadCaroline
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SadCaroline napisał:

celowałeś z m4a1 w ziemie i nic nie trafiałeś

 

11 minut temu, SadCaroline napisał:

Dodam też że stałeś w bezruchu na respie po tym jak zginąłeś jak byś konfigurował wallhacka bo się wkurzyłeś że za często giniesz a skinów nie ustawiałeś na pewno bo żaden ci sie nie zmienił.

Tak sie zdarzyło kilka razy, potwierdzam. Było to spowodowane z utratą łącza. Po czym resetowałem router i wracałem do gry. Nie raz pisałem na czacie podczas takiej akcji,  że mam ping. Co było widać na tabulatorze (700+ pingu). Przez to wywalało mnie z serwera, ale póżniej znowu wchodziłem.

Wiem, że gram dziwnie. To nie jest mój pierwszy ban na serwerach społecznościowych, ale zawsze dostawałem UB po głębszej analizie.

Rozumiem twoje wachania, każdy by zrobił to samo ;)

Mi się nie śpieszy.

Dziękuję.

Przepraszam za możliwe błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

@Zygi, Dziękuję, za chęci poruszenia tego tematu do przodu, lecz obawiam się, że UBTEAM specjalnie ignorowało ten post, ponieważ  wcześniej nie miało doczynienia z taką sytuacją.

@Peter, To Admin, który banuje musi udowodnić, nigdy na odwrót.

10 godzin temu, Peter napisał:

Jakieś demko? Bo nie wiem co mam zrobić xD ;v

Darmowa podpowiedź: Musisz pobrać demko z tą datą, która jest widoczna na "sourcebans" oraz godzinę - trochę wcześniejszą niż jest BAN. Pożniej obejrzeć to demko, przeanalizować, rozpisać czas z podejrzanymi akcjami, żeby inni też mogli to sprawdzić. Na sam koniec napisać werdykt.

 

Byłem na serwerze pierwszy raz. Dostałem bana za WallHack. Admin, który mnie zbanował, zignorował mnie, póżniej wyjechał gdzieś - to ok, nie mam nic przeciwko. Gdy w końcu pojawiła się jakaś osoba z UBTEAM - nie wie co ma robić.

 

I czemu ja, jako zbanowany, muszę pisać co macie zrobić ze mną?

Do tego wszystkiego dodam jeszcze, że to już 3 dzień.

 

Dziękuję.

Przepraszam za możliwe błędy.

 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak najpierw rozpisze mape

De_Mirage: http://414339.node66.pukawka.pl/dem-de_mirage-1516186860-1516188420.zip 

To jest demko do mirage gdzie ja grałem i wszystko widziałem na początku nie rusza sie a ping ma stały normalny, skinów nie ustawiał bo nie zmieniły mu sie więc albo gdzieś poszedł albo konfigurował Wallhacka. Wziął sobie strzelca wyborowego i jak widać jak na globala trzyma dość nisko celownik to była pierwsza runda i też jakoś wyśmienicie nie strzelał jeżeli sobie zwolnicie do momentu gdy dostał głowe i się schował na rampie można zobaczyć jak przez ściane podnosi celownik na wysokości głowy ale kto wie może poprawiał celownik, w drugiej rundzie też stał chwile na respie a ping wciąż ma normalny ogólnie cała druga runda w pałacach wydaje sie podejrzana ponieważ dziwnie sprawdzał czy ktoś mu nie wchodzi na plecy, gdy bAYO zaczął wchodzić na plecy dłuży czas patrzył się na wejście do pałacu od rampy nie patrzył wgl czy ktoś mu nie wchodzi od drewna, w czwartej rundzie znowu stał na respie a ping ma normalny czepiam sie tego stania na respie ponieważ podejrzany mówił że miał problemy z interentem aczkolwiek w cale nie ma dużego pingu, potem można sobie przyśpieszyć do 10 rundy Czas w konsoli to 8:55 wie że pod drewnem jest tylko jeden przeciwknik i bardzo szybko strzelił dodam że ruszył celownikiem akurat jak wróg podchodził,bAYO jest cichym zabójcą więc nie słychać jak chodzi ale pomimo to nadal jest wcelowany gdy kucnął zjechał celownikiem w jego strone przesuwał celownik idealnie z jego ruchami (polecam obejrzeć na maksymalnym spowolnieniu wtedy wszystko dokładnie widać ;) ) i wtedy dostał bana tyle ode mnie. 

Inne mapy na których grał wyglądało to dziwnie ale nie aż tak żeby było to podejrzane więc innych map nie będe rozpisywał moge dać jedynie  demka do pobrania jeżeli ktoś z UBteam chciałby zobaczyć więcej.

De_Dust2_2006_accy-http://414339.node66.pukawka.pl/dem-de_dust2_2006_accy-1516185240-1516186860.zip

De_Inferno-http://414339.node66.pukawka.pl/dem-de_inferno-1516182000-1516183560.zip

 

0:40 do 0:50 Konfiguruje Wallhacka (moim zdaniem ponieważ nie ma pingu a skinów nie ustawia)

1:04 do 1:08 Celuje przez ściane (normalnie tego nie widać ale na spowolnieniu 1/4x widać jak najeżdza na głowe)

1:58 do 1:60 Patrzy tylko jedną strone ponieważ idzie do niego bAYO który jest cichym zabójcą i go nie słychać a z drugiej nikt nie idzie to tam nie patrzy.

8:23 Celuje do kolesia w CT chociaż nie wie że tam jest i czekał aż mu wyjdzie 

9:02 do 9:17  Moim zdaniem najdziwniejsza akcja ponieważ wiedział że pod drewnem jest jedna osoba a i tak czekał na drugą w po tym jak zabił jednego,gdy bAYO kuca on zjeżdza celownikiem na dół.

Tyle ode mnie jak na Global Elite wgl nie potrafi strzelać z karabinów,gra tylko AWP i wtedy tylko potrafi zabić a tym samym dokładnie widać na AWP jak celuje do wrogów. (Sprawdzałem jego konto ma mało godzin w CS GO i w zrzutach ekranu miał GE.

  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2018 o 09:13, Apothecary napisał:

Witam.

@Zygi, Dziękuję, za chęci poruszenia tego tematu do przodu, lecz obawiam się, że UBTEAM specjalnie ignorowało ten post, ponieważ  wcześniej nie miało doczynienia z taką sytuacją.

@Peter, To Admin, który banuje musi udowodnić, nigdy na odwrót.

Darmowa podpowiedź: Musisz pobrać demko z tą datą, która jest widoczna na "sourcebans" oraz godzinę - trochę wcześniejszą niż jest BAN. Pożniej obejrzeć to demko, przeanalizować, rozpisać czas z podejrzanymi akcjami, żeby inni też mogli to sprawdzić. Na sam koniec napisać werdykt.

 

Byłem na serwerze pierwszy raz. Dostałem bana za WallHack. Admin, który mnie zbanował, zignorował mnie, póżniej wyjechał gdzieś - to ok, nie mam nic przeciwko. Gdy w końcu pojawiła się jakaś osoba z UBTEAM - nie wie co ma robić.

 

I czemu ja, jako zbanowany, muszę pisać co macie zrobić ze mną?

Do tego wszystkiego dodam jeszcze, że to już 3 dzień.

 

Dziękuję.

Przepraszam za możliwe błędy.

 

Gdybys znał moje obowiązki to rozumiem. Demko masz wrzucić Ty lub admin, ktory nadal bana. I uwierz, ze wspomnam to po raz 100... Ja wiem co mam zrobic i jak :) A ty musisz sie do tego dostosować. Ja demka i tak nie sprawdze na razie bo nie ma mnie w domu i mam tylko telefon. Dopiero jutro bede w stanie rozpatrzyć. I nie wypisuj bzdur, że nie wiemy co z tym zrobic bo ja np nie mialem czasu na rozpatrzenie tego bo pracowałem i musiałem ogarniac serwer, na ktorym mam admina. Dziekuje i nie zamierzam dyskutować. Sorry za błędy. 

@Agatka jutro rozpatrzę mam 72 h na rozpatrzenie a demka nie bylo wiec bez problemu.

UWAGA PODAJE WERDYKT! XD

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak dla mnie gracz czysty, do tego jakiś skillowy nie jest więc nwm dlaczego dostał bana. Oglądałem wszystkie rundy w wartości prędkości (szybkości) 1/4 i wszystko normalnie celowane. Również zauważyłem wiele waszych błędów, ale to nie jakaś Akademia Taktyczna Izaka żebym mówił o popełnianych błędach XDD Za dużo tuptacie jak słonie to raz a 2 to, że zmieniacie bronie i wykonujecie często przeładowania broni co słychać np. na mirku z mida na drewnie ! :D Wszystkie akcje również na inferno są normalne, widać było was jak przeskakiwaliście na monitorze i to tak gołym okiem, tak samo kroki głośne jak na mirku, więc łatwo się wcelować. 

Gracz odbanowany.

 

Edytowane przez Peter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności