Kocham każdego z was

[ODRZUCONE]Podanie PoLaR

1. Nick:PoLaR
2. Imię:Mateusz
3. Wiek:14,5
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (TAK/NIE): tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/548221
8. Parę słów o sobie **:Witam mam na imie Mateusz. Interesuje sie informatyką jak i sportem. Lubie grać w piłke nożną jak i ręczną. Moim ulubionnym piłkarzem
jest Leo Messi, bardzo często chodze na mecze piłkarskie gdy gra nasza reprezentacja. Lubie czasami pomóc wujkowi przy składaniu komputera gdy jestem u niego.
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym zostać strażnikiem ponieważ często widze jak pewne osoby drą za przeproszeniem jape lub niepotrafią prowadzic w ct 
lub jak kampią na kd.
10. Steam_ID:STEAM_0:0:134460728
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w dni robocze 1-2 h, a w weekendy 3 h 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze 16-22. a w weekendy 9:00 do 23:00
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:2,963 h
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE):Nie :(
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

@Kyz.! Od 3 dni zawsze jak mnie ktoś zaczyna prowokować to nie odpowiadam mu lub go mutuje

@Hangetsu xdd ty widzisz co napisałeś xddd?Polecam zobaczyć aktywność od tygodnia... Co do "dzieci" Jak napisałem wcześniej..., ale skoro tak twierdzisz to nic się nie zrobi :( (Myślałem, że między nami jest okej xdd)

@Hangetsu jakbym miał guarda to bym odrazu mutował xddd wtedy je mutuje lub sie je odzywam 

@Hangetsu zacznij grać na serwie to pogadamy :)

@Fikus. Ja zostałem już ninia! także szkoła no-problem... A jeżeli chodzi o to, że mało rozmawiam to praktycznie nie ma z kim rozmawaiać bo większości dzieci tam grają xd 

Edited by Polar

No to zaczynamy (będzie krótko):

Pierwsze co to 14 podpunkt tu bym sie doczepił troszeczke bo masz głos jak byś kończył, albo i nawet skończył mutację. Admina masz na innym serwerze co plusuję twoją znajomość SourceBans. Ogarniasz na serwerze, gdy jesteś w ct nie robisz fk (chyba ,że będzie bład przy pracy), a myślę, że to jest ważne bo prawdopodobnie będziesz musiał iść do ct jak nikogo innego nie będzie (oczywiście jak byś miał guarda), pomocny, jedynym minusem (chyba) jest u ciebie fakt, że wmiare szybko da się ciebie sprowokować i tak jak w przypadku sklejka lubisz powyzywać (sądze, że dla żartów).

W skrócie Tak.

Pozdrawiam vEq.! # PolaR na guarda (xd).

@Polar no to są postępy hehe.

Edited by Kyz.!

Polarku. Wszystko by było okej, gdyby nie aktywność. Ostatnio trochę podskoczyła, ale generalnie na serwerze bywasz rzadko. 

Minusem jest to, że łatwo Cię wyprowadzić z równowagi i nie będę wymieniał nicków, ale niektóre dzieci bez mutacji są w stanie Cię drażnić. Minusem jest jak na razie aktywność, mutacja i niestabilne emocje. Osobiście poczekałbym jeszcze jakiś czas na napisanie podania i jak najbardziej będę na tak. Chociaż dużym plusem jest 3k godzin w csie za co szanuję mocno. 

Pozdrawiam 

@Polar  bo jest, ale chodzi o to, że powiedzmy nie ma guarda i jest grupa dzieci. Wkurzasz się trochę, nieprawdaż? 

Edited by Hangetsu

Dzień dobry 

Tak więc, Polar i guard? Takie no xD( czyli nie), dlaczego? Już szybko wyjaśnię.

1. Zobaczcie sobie na aktywność kandydata, tak naprawdę dopiero od 4dni coś zaczął grać, wcześniej to tak naprawde aktywność była na - no czyli słabiutko.

2. Zachowanie Polara jest naprawdę na niskim poziomie. Przypomnijcie sobie jego zachowanie na Dr, na Jb "wcześniejszym" i na forum nawet. Przecież taka osoba według mnie nie zmienia się po 2tygodniach, miał on tyle akcji że szok i niedowierzanie xD. Według mnie osoba, która startuje na jakiejś stanowisko powinna być w jakimś stopniu ogólnie ogarnięta, niestety po Polarze tego jak narazie nie widać.

3. Admin DM. Ja jestem w 100% przekonany, że ty sobie nie poradzisz z adminowaniem dwóch serwerów, no chyba że będziesz jak Pan Hiroto, że z DM zrezygnujesz. Przy okazji DM w porównaniu z Jb jest oazą spokoju i jedynie doświadczenie z komendami coś ci daje na +, zawsze coś jak to mówią :>

4. Pragnę zauważyć że ty ledwo co zostałeś przyjęty na admina na DM, bo Hiroto cię poparł, z czego można wyciągnąć wniosek że tylko dzięki owej osobie dostałeś szanse wykazania się. To źle trochę świadczy.

Do reszty brak zastrzeżeń 

I proszę cię osobiście, nie pisz nic do mnie pod tym podaniem, bo to jest dla mnie jasny znak, że krytyki nie umiesz przyjąć ;)

Czyli jestem na nie. Jak dla mnie powinieneś jeszcze trochę poczekać z podaniem.

Jestem na Tak

Odkąd go pamiętam był bardzo spokojny i wyluzowany jak najbardziej nadaje się na tą posadę.

Polar, powiem tak 50/50

Dlaczego?

Na minus:

- łatwo cię wyprowadzić z równowagi (daje przykład mm'ów jak graliśmy)

- ostatnio zacząłeś grać ale przez parę miesięcy było słabo, ratuje cię to że grasz już od kilku edycji

- to może być za dużo pilnowanie na raz DM i JB

Na plus

- znajomość Sourcebans

- jak wcześniej wspomniałem grałeś wcześniej 

- poradzisz sobie w razie ataku małolatów 

- i chyba masz na tyle głos ogarnięty że dasz radę (+ mutacja)

To wszystko

Pozdrawiam

Edit: Jestem za 2-tygodniowym okresem próbnym 

Edited by K3ndinh0

Nie.

Niby masz tam admina na DM ale popatrzmy na oba serwery są one inne żeby nie mówić całkowicie

Grasz coś około tygodnia tak serio

bo wczesniej to sie nie wypowiem ale jak już cie widze na serwie to siedzisz cicho i czasem coś powiesz 

Czasem prowokujesz ale jak napisałem na górze nie jest to często bo mało rozmawiasz

Tak samo czas nie wiem czy dasz rade wyrobić na tych serwerach

jeszcze do tego szkoła

To jest moje zdanie

Edited by Fikus.

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.