Jump to content
patrik

[PRZYJĘTE]Podanie - ptrk

Recommended Posts

1. Nick: ptrk
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 16
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (TAK/NIE): Na początek nie, ale najprawdopodbniej tak później.
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/732141 
8. Parę słów o sobie **: Nazywam się Patryk, chodzę do liceum na profilu humanistycznym. Interesuję się prawem i historią. W wolnym czasie zajmuję się różnymi rzeczami, ale głównie oczywiście gram. Staram się raczej być cichą osobą. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym zostać strażnikiem, ponieważ aktualnie na serwerze ich brakuje, według mnie na jailbreaku zawsze powinna być dostępna osoba z administracji. Zwykle także kilka razy sprawdzam zanim coś zrobię, przez co błędy nie zdarzają mi się zbyt często. Staram się także pomóc, jeżeli ktoś tej pomocy potrzebuje.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:75037997
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zależy od dnia, ale myślę że minimum 2h dziennie się uda.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 15-20, piątek do ~22, weekendy praktycznie cały dzień.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1940h + 115h na drugim koncie
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, ale nie w CS:GO

@Bucek Proszę, zdecyduj się czy odzywam się, jak to nazwałeś,  "wulgarnie i arogancko"  cały czas,  (swoją drogą jesteś pierwszą osobą która bierze to 100% na poważnie i ma z tym problem, gratulacje) czy podlizuje się, bo to jednak nie idzie zbytnio w parze, dziękuje.  

Edited by ptrk1
  • Like 5
  • Haha 1
  • Love 1

Jestem na TAK,
spełnia wymagania dzięki swojemu wiekowi,pełnej mutacji,aktywności,opanowania z charakteru i ZNAJOMOŚCI regulaminu i myślę że fajnie by było mieć kogoś takiego w administracji. 

Pozdro

• Thanks 1

Wsumie teraz się tak zastanawiam, że ptrk jest odpowiednią osobą na to stanowisko, ponieważ jest on stanowczy, ogarnięty, znajomość regulaminu mu nie ucieka wręcz na odwrót, aktywny przynajmniej tą godzine dziennie ( tylko ta nieobecność 4 dniowa :P).

A więc myślę, że się sprawdzi w tej roli.

Pozdrawiam vEq.!

Edited by Kyz.!
  • Thanks 1

jestem na TAK chyba najbardziej opanowana osoba na tym serwerze, mimo tego ma poczucie humoru i nie jest jedną z osób która wprowadza "sztywną" atmosfere na serwie no bo szanujmy się kto by chciał grać na serwerze gdzie panuję atmosfera jak na stypie  znajomość regulaminu jest oczywiście na +

Wielkie pozdro i Chałba Wielkiej Polsce

Ps i tam nie produkujcie się, że "oooo ale ty dawno na serwie nie grałes to sie nie wypowiadaj" bo po prostu zniszcze was argumentami

Edited by RozjeżdżamWasSmartem
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Spokojny gracz, wykazujący się rozwagą na serwerze. Zawsze chętnie pomoże innym graczom oraz dzięki jego pytaniom podczas quizu, wielu graczy nauczyło się  wiele rzeczy z historii oraz języka polskiego. Zna regulamin na poziomie dobrym

Ptrk ma predyspozycje do bycia administratorem serwera

@RozjeżdżamWasSmartem oooo ale ty dawno na serwie nie grałeś to się nie wypowiadaj 

Pozdrawiam :D

-.-/

• Thanks 1
  • Love 1

No zmniejszyłeś ostatnio aktywność, zresztą ja też, ale mam nadzieję, że jak dostaniesz guarda, to wrócisz do tego jak wcześniej. Jestem na TAK ponieważ 

Masz dystans do siebie 

Znasz w większości regulamin 

Czasami przeklinasz, ale to w formie żartu

Jesteś po rozszerzonym wosie, więc masz argumenty nie do podważenia

Jesteś w miarę kulturalny

I nadajesz się wspaniale na to stanowisko. 

• Thanks 1

Hm,ciezko stwierdzić lecz na tak.

Ptrk może i czasami zwyzywa,lecz tylko wtedy gdy się go sprowokuje,w innym wypadku jest spokojny,masz spory dystans do siebie,miły,zna regulamin,ogarnia ct,kulturke masz na poziomie.

Jestem za okresem próbnym!

• Thanks 1

2 etap, zgłoś się na pw

Etap 2 zakończony pomyślnie
Przyjęty na okres próbny /KonWoy

Edited by KonWoy
  • Like 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines