eqk

[ODRZUCONE]podanie eqk xdd

1. Nick: eqk

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 13, rocznikowo 14

4. Znajomość Sourcebans (1-10):  7

5. Sprawny i działający mikrofon**:  tak

6. Składka (TAK/NIE): nie 

7. Link do swojego GameMe**:    https://classicffa.gameme.com/playerinfo/546279

8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Mateusz, mieszkam w Zakopanem. Interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną. Gram w lokalnej drużynie na pozycji pomocnika (zazwyczaj ofensywnego). Mam dystans do siebie, lubie sobie pożartować, lecz gdy trzeba potrafię zachować powagę i wywiązywać się ze swoich obowiązków.

9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**:  Chciałbym pomóc w utrzymywaniu pożądku na serwerze, wcześniej spisywałem się raczej dobrze w roli guarda 

10. Steam_ID: STEAM_0:0:61952966

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: minimum 2h dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): obecnie mam ferie i wciąż lecze swoją lewą ręke, przez co nie będę raczej jeździł na nartach, więc od 12-14 i 18-20

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: około 3k godzin na 2kontach

14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Jestem w trakcie przechodzenia

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): ** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone) Miałem na serwerze dr:csgo i guarda na jb:csgo na tej sieci

/rzeczywiscie rekturacja off, ale wydaje mi sie ze zasluguje na szanse, niejednokrotnie osoba dostawala guarda pomimo nieaktywnej rekrutacji. Co do prowokowania to zazwyczaj jest to w formie żartów, a  z większością osób z którymi się kłóciłem wyjaśniłem wszystko na pv

@Evo^^ nie stracilem guarda, zrezygnowalem bo nie mialem czasu

@Fajny Nick. nie klamalem, mialem 14 lat, rocznikowo. Pytalem sie besi czy moge tak napisac, zgodzila sie

@Fajny Nick. Szczerze nie pamiętam dokładnie co wtedy pisałem, najwidoczniej kłamałem, ale patrząc obiektywnie, prędzej przyjąłbyś 13, czy 14latka? ;) jeżeli kogoś w jakiś sposób to uraziło (chociaż nie wiem w jaki sposób) to przepraszam.

@Son of the Scream powiedz mi prosze jakiej to ja istotnej rzeczy nie widziałem 

@Son of the Scream wymiana respektu na blunta jest bardzo istotną w twoim odczuciu rzecza? Nie ma napisanej informacji o mozliwosci wymiany blunta na respekt na serwerze stad byly moje przypuszczenia. Nie masz prawa oceniac mojej znajomosci regulaminu na podstawie takiej błahostki, tym bardziej że nie doświadczyłes z mojej strony jego nie przestrzegania

@Netherslay

Edited by KonWoy

Na Tak:

Zmieniam zdanie, pograłem z nim trochę na jb i pogadałem na ts i był przyjazny, nie prowokował, pomaga nowym graczom.

Edited by Kyz.!

W ostatnich dniach pokazales ze zaslugujesz na "Guarda" wiec na TAK!

+Miales Guarda i wiesz co robic 

+Znajomosc sb/regulaminu

+Znany na serwerze jak i lubiany

Edited by Evo^^

Miał guarda rekru nie ważne czy jest on/off także Mateuszku jestem oczywiście na tak. ;} Znam cię wystarczająco by powiedzieć na ile cię stać. Rzeczywiście na początku byłeś upierdliwy ale z czasem się uspokoiłeś. Nie wiem jaki jesteś teraz ale jeśli jesteś jakby byłeś jeszcze jak miałeś guarda to jestem jak najbardziej na tak. Co do serwera twoja aktywność niezadowala ale również można przymknąć na to oko ze względu na to, że sam praktycznie dzień po tym jak kupiłem cs;go napisałem podanie XD 

Jesteś tolerancyjny jak możesz no ale... Bywa ogólnie to TAK 

@Evo^^ on nie stracił adma, tylko napisał rezygnację ;p

Co do podania, to jestem na tak, ponieważ: w czasie gdy miał guarda, wywiązywał się z obowiązków, jest obiektywny, co do wyzywania, to moim zdaniem każdy powinien mieć jakiś dystans, a człowiek może popełniać błędy.

Porównajcie podanie z sierpnia ubiegłego roku, a z tym co mamy teraz. Zalecam popatrzeć na podpunkty 3. Sory jesteś doświadczony, ogarnięty etc. ale ewidentnie tutaj widać kłamstwo, nie wiem jak wy, ale ja kłamstwa nie toleruje. Moim zdaniem administrator powinien mówić prawdę, a nie kłamać by dostać się na guarda. 

Na nie.

@Postać Fikcyjna to mi powiedz jak miałem inaczej napisać.

@eqk to powiem ci że jesteś rzadkim gatunkiem człowieka jeżeli co rok masz tyle samo lat rocznikowo, zdanie mam takie same bo mnie dziwi dlaczego teraz nie masz rocznikowo 15 lat.

Edited by Fajny Nick.

3 godziny temu, Fajny Nick. napisał:

Porównajcie podanie z sierpnia ubiegłego roku, a z tym co mamy teraz. Zalecam popatrzeć na podpunkty 3. Sory jesteś doświadczony, ogarnięty etc. ale ewidentnie tutaj widać kłamstwo, nie wiem jak wy, ale ja kłamstwa nie toleruje. Moim zdaniem administrator powinien mówić prawdę, a nie kłamać by dostać się na guarda. 

A ty tu napisales to samo co lift pare miechow temu XDDDDDDDDDDDDD

Jestem na Tak

+Mily 

+Ogarniety

+Jakos duzo nie wyzywa ;v

+Mial Guarda ;>

Za Okresem Probnym <: 

Jestem niestety na tak :(

Eqk był dobrym guardem....

był aktywny (teraz też jest aktywny)

Posiadał  guarda, ale Niestety/stety napisał rezygnacje 

Jest miły 

zna regulamin 

Jest bardzo pomocną osobą dla nowych graczy :)

Myśle, że eqk zasługuje na ponownego guarda ;) 

Jestem niestety za okresem próbnym xdd

Na nie 

rekrutacja off 

Wiek, mutacja 

Guard nie może nie wiedzieć istotnych rzeczy na serwerze. 

Chociazby to, ze można wymienić respekt na blunta. @eqk to już jest długo na serwie... To pokazuje jak czytasz zmiany na serwie Wiec skąd mamy wiedzieć czy tak regulaminu nie olałeś

Edited by Son of the Scream

Zamrażam podanie, napraw zasilacz i  po tygodniu od wrócenia na serwer otrzymasz werdykt

EDIT: Odrzucam podanko, napisz jak wrócisz na serwer (oczywiście nie łamiąc regulaminu forum :D)

Edited by Netherslay

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.