Skocz do zawartości

[Ankieta] Turniej 5vs5


UrbaN7

Rekomendowane odpowiedzi

Temat ten powstał aby sprawdzić czy jesteście zainteresowani konkursem na mecze 5vs5

Każdą osobę/drużynę która byłaby chętna zagrać proszę o wpisanie się w tym temacie, jeśli znajdzie się wystarczająco dużo osób/drużyn to powstanie osobny temat o konkursie i nagrodach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • UrbaN7 przypiął/eła ten temat

A więc tak mamy już 20 osób uważam iż jest to dużo osób żeby zorganizować turniej. Więc wypowiem się teraz w kilku kwestiach jeżeli chodzi o server i będę czekać na zgodę @UrbaN7

Czy zgadza się żeby turniej był zorganizowany w taki sposób. 

-4 drużyny 5 osobowe 

-Przydzielenie do teamu będzie odbywać się w ten sposób że każdy gracz będzie miał swój numer i przez stronę internetową będą losowani do którego teamu trafia

-Turniej zorganizował bym o godzinie 16:00 w sobotę. Myślę że każdy da radę w weekend o tej godzinie, tylko żeby każdy przyszedł przed czasem żeby wszystko zorganizować 

-Nagrody ustali @UrbaN7 z właścicielem 

-Turniej odbędzie sie na zasadzie normalnego trybu turniejowego na jakimś serverze który umożliwi nam stworzenie servera. 

-Myślę że można zrobić BO3 (Czyli 3 mapy gra każda drużyna ta która przegra w mapach 2:1 odpada i grają kolejne drużyny z wygraną) 

-Osoby które będą oszukiwać oczywiście podczas turnieju zostaną surowo ukarani. 

TAKŻE UWAŻAM IŻ MOGŁO BY TO ZOSTAĆ PRZEPROWADZONE W TEN SPOSÓB CZEKAM NA OPINIE @UrbaN7

 

 

 

Edytowane przez SadCaroline
Aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak startować z turniejem to najlepiej serwer z wgranym anty-cheat'em ;)

+ Dobrze by było jakby ktoś robił live i komentował mecz hm... :P

Serwer tick 64 najlepiej

Edytowane przez Killer_Kill_0-0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SadCaroline Wszystko ok tylko najpierw trzeba ustalić drużyny i dopiero później ustalać termin pytając graczy z drużyn mniej więcej kiedy każdemu pasuje bo nie chcę żeby później okazało się, że np. 5 osób w sobotę nie da rady i już mamy jedną drużynę mniej, więc najpierw ustalmy drużyny a później kontaktując się z graczami ustalmy terminy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Killer_Kill_0-0 napisał:

Jak startować z turniejem to najlepiej serwer z wgranym anty-cheat'em ;)

+ Dobrze by było jakby ktoś robił live i komentował mecz hm... :P

Serwer tick 64 najlepiej

Turniej na tick 64? wolne żarty.

 

Jestem wstanie wykupić serwer TR128 PRO na na pukawce aby rozegrać turniej.

 

z racji, że jest mało drużyn najlepiej by było aby BO3 grali finaliści a eliminacje na zasadzie każdy z każdym BO1. 

2 pierwsze drużyny grają w finale.

 

Chyba, że rozłożymy to na kilka dni wtedy każda drużyna mogła by zagrać ze sobą BO3

 

 

Edytowane przez MattO
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności