Jump to content
StyX

Ponowne pojawienie się

Recommended Posts

Siemanko, chciałem poinformować Was, że wracam na sieć, nie wiem jeszcze czy zagoszczę bardziej na jakiś serwerach, czy bardziej forum, czy zostanę przy zwykłym szarym użytkowniku. Chciałem przeprosić wszystkich, którym podpadłem, których uraziłem, z którymi prowadziłem kłótnie, nie liczę na to, że zaprzyjaźnimy się, ale liczę chociaż na czyste konto. Zrozumiałem parę istotnych i ważnych kwestii, którymi dotychczas się kierowałem w życiu. Teraz jak patrzę na to co było wcześniej i jest teraz, to ta zmiana jest nie do porównania, ja jestem nie do poznania, mam nadzieje, że nie tylko mnie się tak wydaje :). Poniekąd dzięki temu, mam więcej czasu na sieć, więc dlaczego miałbym nie wrócić. Tak więc siema jeszcze raz :)

• Like 4
  • Haha 1
  • Love 3

wiesz o co chodzi mordeczko, malik montana

nie no siema kurde

Witam szanownego arcywładce Jailbreaka 1.6 . Denerwowałeś mnie tam no ale to co było to minęło buzi buzi siema XD

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines