Skocz do zawartości

[ON] [WAŻNE] [Only Mirage] Szybka rekrutacja na admina


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, _mHl_ napisał:

1. Nick:Absyl
2. Imię:Dawid
3. Wiek:15
4. Znajomość komend admina (0-10): 8
5. Twoje GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/963832
6. Sprawny i działający mikrofon:Tak
7. Parę słów o sobie **:Cześć jestem Dawid mam 15 lat interesuje sie sportem oraz grami chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej w Bytomiu(Śląsk).  
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:lubię serwer często na nim bywam,chciałbym ograniczyć ilość ludzi którzy psują grę innym.
9 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:praktycznie codziennie ok.1 h lub więcej
10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze:od 16 do 20 weekendy:od 9 do 21
11.. Staż w Counter-Strike Global Offensive:ok.4000 h 
12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

Miałem cie przyjąc jednak jak zobaczylem na gameme to zmieniłem zdanie Odrzucam

1.thumb.PNG.af4418af0fe0e9cbe9375c9402922da6.PNG

2.thumb.PNG.94a7ae287ae22f3e7f73a1c4057f9203.PNG

3.G.thumb.PNG.54d23fefbd436a270863696d7dd953a9.PNG

 

Edytowane przez Grand512
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: D3JV1D :DD
2. Imię: Dawid
3. Wiek:15
4. Znajomość komend admina (0-10): 8
6. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Dawid mam 15 lat interesuje się sportem jak i graniem w gry komputerowe jestem bardzo miłym i lubiana osoba jak i w grach tak i w realnym czasie. Za miesiąc kończę ósmą klasę i jak zdam i dobrze poszły mi egzaminy zamierzam iść na technikum informatyczne,
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:

1. Uwielbiam pracę admina
2. Jestem aktywny na serwerze

3. Przestrzegam regulaminu oraz próbuję przekonać do tego innych, jeżeli się nie uda, nakładam odpowiednią karę w postaci bana czy mute'a

4. Jestem ogarnięty; niektóre osoby uważają, że mam 16+ lat po głosie i/lub po zachowaniu/charakterze


9 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w weekend od 3 do 6 godz
10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w tygodniu nie gram ponieważ dużo się uczę żeby zdac itp a w wekkendy gram po 5,6,7 godzin na serwerach
11.. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2700h
12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  tak i to nie raz

Poprawiłeś swoje godziny, nie mam do ciebie żadnych zastrzeżeń wydajesz sie na kulturalną osobe przyjmuję na 2tygodniowy okres próbny //Grand512

Edytowane przez Grand512
  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Kvasek
2. Imię: Dawid
3. Wiek: 18 na pewno skonczone
4. Znajomość komend admina (0-10): 8
5. Twoje GameMe:  http://classicffa.gameme.com/playerinfo/776732
6. Sprawny i działający mikrofon: Ta
7. Parę słów o sobie **: Jestem Dawid, pracuje, gram, pije, gadam.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chcialbym zeby wrocila ta magiczna atmosfera co kiedys
9 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: zalezy nie moge sie okreslić
10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
11.. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Nie wiem, nie pamietam kiedy zacząłem
12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Ta

Przyjmuję //Grand512

Edytowane przez Grand_
  • Like 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje paru adminów, którzy będą często grać na serwerze. Od razu mówię, że jeżęli ktoś nie będzie potem wystarczająco długo siedział, traci admina, więc proszę tylko o podania osób, które są w stanie przegrać te ponad 3 godziny dziennie.

1. Nick:lulet_YT
2. Imię:Julek
3. Wiek:14lat
4. Znajomość komend admina (0-10): Tak
5. Twoje GameMe: 
6. Sprawny i działający mikrofon:tak
7. Parę słów o sobie **:nie jestem toxick nigdy nie wyzywam

8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: żeby banowac cziterow
9 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:w tygodniu powyzej godziny w weekend ponad 3 godziny napewno
10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Różnie
11.. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Ponad 4 lata
12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

 

Brak mutacji, źle wypełniony wzór. Odrzucam //Grand_

Edytowane przez Grand_
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Absyl
2. Imię:Dawid
3. Wiek:15
4. Znajomość komend admina (0-10): 8
5. Twoje GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/963832
6. Sprawny i działający mikrofon:Tak
7. Parę słów o sobie **:Cześć jestem Dawid mam 15 lat interesuje sie sportem oraz grami chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej w Bytomiu(Śląsk).  
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:lubię serwer często na nim bywam,chciałbym ograniczyć ilość ludzi którzy psują grę innym.
9 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:praktycznie codziennie okolo 1h 2h
10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze:od 16 do 20 weekendy:od 9 do 21
11.. Staż w Counter-Strike Global Offensive:ok.4000 h 
12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

Ze względu na to że przez ostatni tydzień nie było cie prawie w ogóle na serwerze, nie miałem jak zobaczyć czy twoje zachowanie uległo poprawie czy też nie, więc jak narazie odrzucam, ale będe sie tobie przyglądał //Grand_

Edytowane przez Grand_
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: gяαвєк
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 15
4. Znajomość komend admina (0-10): 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Lubie informatykę, granie w gry i jazdę na rowerze. Interesuje się programistyka.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ często gram na waszym serwerze i chciałbym pilnować na nim porządku.
8. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od 2h do 4h.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze od 14 do 21 Weekendy od 9 do 21
10.. Staż w Counter-Strike Global Offensiive:  1400h 

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Nie

 Mam nadzieje, że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.

Ze względu na to, że jest już więcej adminów wystarczy mi już 15letnich adminów nie wyróżniających się niczym, do tego rzadko kiedy odzywasz się na serwerze. Odrzucam //Grand_

Edytowane przez Grand_
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przypominam, że to jest wzór do podania w szybkiej rekrutacji:

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość komend admina (0-10): 
5. Twoje GameMe: 
6. Sprawny i działający mikrofon:
7. Parę słów o sobie **:
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:
9 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
11.. Staż w Counter-Strike Global Offensive:
12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): 

Wszystko inne, będzie odrzucane. 

 

Zapraszamy do składania podań! :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: orzeł
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 18
4. Znajomość komend admina (0-10): 10
5. Twoje GameMe: GameMe
6. Sprawny i działający mikrofon: Tak
7. Parę słów o sobie **: Kuba, gracz counter'a, pasjonat motoryzacji, świr technologiczny oraz miłośnik sportów rowerowych.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ciągłe braki w administracji są widoczne, głównie to jest mój powód chęci objęcia tej funkcji, jeżeli mogę pomóc, to czemu by nie ;)
9 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 1h wzwyż na tygodniu, weekend od 2h + zawsze chętnie wbije gdy będzie taka potrzeba (cziter, etc.)
10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze---> po 15 do nocy, weekendy--->bardzo różnie zazwyczaj rano oraz wieczorami
11.. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3200h
12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

Przyjmuje napisz mi na pw swoje steamID //Grand512

Edytowane przez Grand_
  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1. Nick: eXtreme!?
2. Imię: Radek
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend admina (0-10): 8
5. Twoje GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/762919
6. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Radek i mam 17 lat, mieszkam w Grudziądzu, lubię grać w koszykówkę oraz piłkę nożną, interesuje się informatyką, część czasu wolnego spędzam na graniu w gry typu FPS i RPG a drugą wychodząc ze znajomymi.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Przez te parę dni zauważyłem, że na serwerze nie ma adminów a toxic wśród graczy na nim panuje, mnie osobiście bardzo denerwuje jak dwóch osobników się wyzywa przez pół meczu a lubię pomagać w czyszczeniu takich z serwera :)
9 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W zależności od dnia ale myślę, że te 2-3 godziny dziennie będę w stanie na serwerze spędzić
10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze od 16 do 22. W weekendy różnie
11.. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3-4 lata
12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

Grasz dopiero pare dni od przerwy ale ze względu na to że są potrzebni admini to przyjmuję //Grand_

Edytowane przez Grand_
  • Like 2
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: T3AMO
2. Imię: Konrad
3. Wiek: 21
4. Znajomość komend admina (0-10): 9
5. Twoje GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/817776
6. Sprawny i działający mikrofon: TAK
7. Parę słów o sobie **: Niedoszły informatyk ze sportowo-muzyczną duszą, chce wrócić i pomóc jego dawnemu serwerowi :) 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Jest bardzo dużo toxic graczy i haxów a adminów mimo ich większej ilości jest mniej.
9 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3 dziennie (może się zdarzyć że nie będzie mnie np 2 razy w tyg szkoła praca itp)
10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze od 16 do 24. w weekendy zależy. 
11.. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Ponad 4tys godzin
12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK ;)

 

@T3AMO Przyjęty. Napisz mi na pw swoje steamid.

Edytowane przez Grand_
  • Like 3
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Adamox

2. Imię: Adam

3. Wiek: 18

4: Znajomość komend admina (0-10): 8

5: Twoje GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/984267

6: Sprawny i działający mikrofon: Tak

7: Parę słów o sobie **: Nazywam sie Adam, mam 18 lat, Mieszkam w Opolu, jestem miła osobą, próbuje pomagać innym, chodzę do Technikum Ekonomicznego na Logistyka w Brzegu. 

8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Sporo czasu mam tak ze jak wchodzę na serwa trafiam na cheaterów lub bardzo wulgarnych graczy. Chce pomóc w rozwoju tego serwera i pilnowania porządku :D 

9. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3h dziennie (czasem mogę mieć mniej niż 2h gdy trafie na dzień gdzie mam Treningi lub Mecze), Już koniec roku szkolnego i sezonu więc juz mam sporo czasu

10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Od pon do pt 10-14 a gdy nie mam treningów to także w popołudniu gdzieś 18-20, w weekendy gdzieś od 13-16 i wieczorem 

11: Staż w Counter-Strike Global Offensive: Około 1060h

12: Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak :) 

 

@Adamox Przez ostatnie dwa tygodnie ani jednego dnia nie spędziłeś nawet godzinny na serwerze  http://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/984267, popraw swoją aktywność i wtedy napisz. Odrzucam //Grand_

Edytowane przez Grand_
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Personal
2. Imię:Kamil
3. Wiek:19
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10/10 [Miałem własny serwer]
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie):Nie
8. Parę słów o sobie **:Witam mam na imię Kamil od małego dziecka interesowały mnie przeważnie strzelanki.W CS:GO mam bardzo duże doświadczenie mam łącznie ok.6 tyś godzin w CS:GO.Oczywiście Admin na serwerze to nie jest dla mnie nic nowego byłem na wielu serwerach oraz prowadziłem własny serwer w CS:GO.Na serwerze gram już jakiś czas dużo osób mnie zna.Jestem osobą przede wszystkim kulturalną opanowaną miłą jak i uczciwą nigdy nie używam wulgaryzmów.Mam bardzo dużo czasu wolnego który mogę poświęcić w całości na rozwój serwera.Myślę że nie ma co się więcej rozpisywać jeśli czegoś nie napisałem proszę napisać prywatną wiadomość.Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania.Pozdrawiam
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Na serwerze gram codziennie po kilka godzin dość często widzę graczy którzy używają wspomagaczy jak i Trolli którzy psują rozgrywkę wielu graczom co jest często powodem małej ilości graczy na serwerze.Swoją aktywnością na serwerze chciałbym wesprzeć serwer aby nie tracił na aktywności graczy.
10. Steam_ID:STEAM_0:1:504950017
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:3-6h dziennie.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Przeważnie gram w godziny popołudniowe 15-23

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:6 lat [6 tyś godzin łącznie]

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak
czn
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
 
@Fl3X Po pierwsze błędnie wypełniony wzór podajemy gameme a nie gametracker po drugie na serwerze masz spędzone jedynie 23minuty  i już piszesz podanie.  Odrzucam //Grand_
 
Edytowane przez Grand_
  • Like 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Mefe
2. Imię:Dawid
3. Wiek:15
4. Znajomość komend admina (0-10): 8
5. Twoje GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/963832
6. Sprawny i działający mikrofon:Tak
7. Parę słów o sobie **:Cześć jestem Dawid mam 15 lat interesuje sie sportem oraz grami chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej w Bytomiu(Śląsk).  
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:lubię serwer często na nim bywam,chciałbym ograniczyć ilość ludzi którzy psują grę innym.
9 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:praktycznie codziennie okolo 1h 2h
10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze:od 16 do 20 weekendy:od 9 do 21
11.. Staż w Counter-Strike Global Offensive:ok.4000 h 
12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

 

Z tego co sprawdzałem gameme to nie poprawiłeś zachowania do tego dochodzi twój wiek i to że wróciłeś i po jednym dniu piszesz podanie, Odrzucam //Grand_

Edytowane przez Grand_
  • Like 1
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności