Skocz do zawartości

[ON] [WAŻNE] [Only Mirage] Szybka rekrutacja na admina


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Poszukuje paru adminów, którzy będą często grać na serwerze. Od razu mówię, że jeżęli ktoś nie będzie potem wystarczająco długo siedział, traci admina, więc proszę tylko o podania osób, które są w stanie przegrać te ponad 3 godziny dziennie.

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość komend admina (0-10): 
5. Twoje GameMe: 
6. Sprawny i działający mikrofon:
7. Parę słów o sobie **:
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:
9 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
11.. Staż w Counter-Strike Global Offensive:
12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): 

  • Like 6
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- przypiął/eła ten temat

1. Nick: orzeł/_kuva
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 16
4. Znajomość komend admina (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: TAK
6. Parę słów o sobie **: Jestem Kuba, dużo osób mnie zna i ma o mnie lepsze lub gorsze zdanie. Wywiązuję się ze swoich obowiązków oraz zawsze mam głowę pełną pomysłów. Uwielbiam sport oraz interesuję się technologią i wszystkim co jest z nią związane.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Odkąd wszedł odnowiony DD2, częściej na mm gram mirage, dlatego fajne będzie poćwiczyć i przy okazji popilnować porządku. Chętnie pomogę przy rozwoju serwera, tak samo jak to było (i jest) z DR :D.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Niestety 3h nie zawsze, ale 2h na pewno ! W Weekendy będzie to minimum 3/4h dziennie :)
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Rankami i wieczorami, a w weekendy bardzo różnie, ale jak wyżej 3/4h nie ma problemu.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1900h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK

  • Like 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Polar
2. Imię:Mateusz
3. Wiek:15
4. Znajomość komend admina (0-10):  9
5. Sprawny i działający mikrofon:tak
6. Parę słów o sobie **:Witam, mam na imie Mateusz. Interesuje się informatyka jak i sportem. Lubie grać w piłke  nożną jak  i ręczną (czasami w wakacje lubie zagarć w piłke plażową). Moim ulubionym piłkarzem jest Leo Messi, bardzo często chodze na mecze  piłkarskie kiedy gra nasza reprezentacja. Lubie pomagać czasami wujkowi przy składaniu komputera jak jestem u niego. 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ chciałbym pomóc przy rozwijaniu się nowego serwera 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: do 3 godzin w weekend, a w dni robocze niestety do 2 godzin
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze od 14:30 do 20:00, a w weekendy od 9:00 d 22:00
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:2200 h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

  • Like 2
  • Zmieszany 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: DayZ
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 16
4. Znajomość komend admina (0-10):  9
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię  Jakub. Mam 16 lat, i do sierpnia mieszkałem w Warszawie. Teraz mieszkam na południu Polski. Interesuje się Piłką Nożna, a moim ukochanym klubem jest Legia Warszawa. Gram w CSa juz jakieś 1.5 roku z przerwami, ale tak "nałogowo" czyli codziennie od jakiegoś roku. Przez pierwsze 6 miesięcy to była taka gra na odstresowanie którą czasami ruszyłem.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ serwer jest nowy, i potrzeba tu paru adminów, którzy pomogą ogarnąć niektóre sprawy. Do niedawna byłem adminem na innej sieci serwerów, ale musiałem gdzieś na wakacjach odejść ze względu na to że przez połowę lata pracowałem.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Na tygodniu ok 3 - 3,5h, ze względu na obowiązki w szkole. Ale w weekendy zawsze rano wykonuje obowiązki, i potem to nawet mogę cały dzień.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze różnie, w zależności od tego ile mam prac domowych. jak nie mam to od ok. 16 do 19 - 20, a jak mam to gdzieś 18 - 21:30
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Na swoim starym koncie, które sprzedałem miałem ok, 400h. Na nowym koncie mam 835h, czyli ok 1200h jest.
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, na innych sieciach, których nie zamierzam reklamować w żaden sposób.

  • Like 3
  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Troplelek
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 14 (9 maja 15)
4. Znajomość komend admina (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **:  Mam na imię Kamil, interesuję się Piłką nożną oraz grami komputerowymi. (Żeby nie pisać tego samego więcej o mnie dowiecie się TUTAJ) Prosiłbym żeby gt z serwera cs 1.6 cod 350 nie było brane pod uwagę, cs 1.6 a csgo to inna bajka.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Serwer jest świeży Karol potrzebuję administracji dlatego zgłaszam się także jak. Chciałbym wpłynąć na ten serwer jak najlepiej, aby mógł jak najlepiej zacząć.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3 godziny dziennie będą grane, weekend postaram się jak najdłużej.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 18:00-02:00  Weekendy: 14:00 - 02:00
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3 lata - 1 konto 1200h + 2 inne konta = 4000h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): W cs 1.6 Posiadam, na serwerach cs go posiadałem.

Edytowane przez Troplelek.
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Bezu

2. Imię: Michał

3. Wiek: 15

4. Znajomość komend admina (0-10): W tej chwili muszę sobie poprzypominać, bo dawno nie byłem adminem i zapomniało się trochę, a kiedyś było gdzieś z 8

5. Sprawny i działający mikrofon

6. Parę słów o sobie**: Mam na imię Michał, interesuję się piłką nożną(jak większość chłopaków), lubię "popykać" sobie w gierki typu FPS, czytam trochę książek.

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem, ponieważ od niedawna zacząłem grać na tym serwerze i jestem lubiany przez trochę osób i jako admin mógłbym wnieść dobrą atmosferę, a także pomóc w rozwoju serwera oraz mam kontuzję i nie ma za dużo do roboty :)

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: Podczas szkoły 1-3 godzin(zależy od dnia), a w weekend od 4 godzin w górę(na dzień).

9. W jakich godzinach grasz? (Dni Robocze, weekendy): Dni robocze: 14:30-15:30, 19:00-20:30, Weekendy: 13:00-15:00, 18:00-21:00.

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Dwa i pół roku, na 2 kontach + 2600h

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, raz posiadałem w cs:go oraz posiadałem w innych grach

Jeżeli nie zostałbym wybrany to w roli admina dobrze sprawdziłby się DayZ, polecam go :D

  • Like 1
  • Haha 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Ang9lek
2. Imię: Nataniel
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend admina (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Siemanko, mam Na imie Nataniel, mam 17 lat . Mieszkam od 8 lat w niemczech I cieszko troche u mnie z Ortografia ale da sie doczytac :) (mam nadzieje ;_; ) Interesuje sie Grami Komuterowymi oraz Sportem, a Najbardziej to pilka reczna, Trenuje pilke reczna od 8 lat. co dotyczy gier lubie najbardziej cs:go,lola,fornighta i Wiele wiecej gier. no i oczywiscie mam aktualnie Guarda na jb, ale dam rade sobie z graniem tu i tu :) 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: mysle ze moge pomoc Serverowi oraz ludzia, Jestem mily oraz pomocny. oczywiscie tez chce Ogarnac Server na ktorym moze cos sie dziac , np. Cziterzy albo Wulgarni ludzie.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3 godzin tak mysle . 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 15 - 21 ( Oprocz w srody. srody to bardziej bedzie od 18-20 max) Weekend 14-21 

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1,287
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak  (mialem Admina na podobnym servie co ten)

  •  
Edytowane przez Ang9lek
  • Like 3
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: aassingo ;v
2. Imię: Tigran
3. Wiek: 16
4. Znajomość komend admina (0-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Cześć, nazywam się Tigran, mieszkam w Katowicach, chodzę do Technikum Lotniczego o profilu technik-informatyk, z dodatkiem e-sportowym, a reszte macie w moich innych podaniach.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Serwer jest nowy, potrzebuje nowych adminów, a skoro już nie raz na tej sieci pełniłem tą funkcję, to czemu nie spróbować znowu.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2 godzin+
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W weekendy od 12 do 21, a w dni robocze od 17/19 do 22/24
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2.7kh
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): 3 razy na tej sieci

  • Like 5
  • Uwielbiam 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: PijanyAlko
2. Imię: Szymon
3. Wiek: 21lat
4. Znajomość komend admina (0-10):  8-9
5. Sprawny i działający mikrofon: Potwierdzam
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Szymon jestem miły , czarujący , przystojny , zabawny , romantyczny , ciepły , śmieszny , wesoły. xDDD To żarnik oczywiście :) Raczej się nie poznamy więc zbędne są Wam takie informację.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:  Jestem dosyć często na serwerze no, a nawet jeśli na nim nie jestem to mam dosyć dobry kontakt z graczami którzy też często przebywają na serwerze więc moja reakcja gdy wbiję jakiś hax będzie w miarę szybka :)
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Różnie pracuję więc nie mogę podać określonej godziny. Jeśli pracuję w trybie 2 zmianowym mogę poświęcić więcej czasu jednak obecnie pracuję w trybie 1 zmianowym więc troszkę mniej. Jednak tak od około 16/17 godziny do 22 jestem więcej większość tego czasu mogę poświęcić.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zazwyczaj po godzinie 16/17 w weekendy jestem częściej.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 19grudnia pykną 3lata. Zliczając wszystkie konta mam przegrane około 4k godzin. Na obecnym koncie na którym gram na serwerze mam 2.5k godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  W CS:GO tylko na jednym serwerze znajomego. Jednak w CS 1.6 miałem nie jedną swoją sieć serwerów oraz byłem na nie jednym serwerze adminem. Wiadomo, że to są dwa inne światy jednak działają na tych samych zasadach :)

 

Haxy to moja specjalność potrafię rozróżnić większość dostępnych. Tych płatnych jak i tych darmowych.

Pozdrawiam :)

 

@AlkoKról napisz do mnie na PW odpale xd

  • Like 2
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: SKLEJ TAM
2. Imię: Max
3. Wiek: 14,5
4. Znajomość komend admina (0-10): 9.
5. Sprawny i działający mikrofon: TAK
6. Parę słów o sobie **: Cześć nazywam się Max mieszkam w województwie warmińsko-mazurskim a dokładniej w małym miasteczku Biskupiec. Interesuje się grami komputerowymi oraz piłką nożną w piłkę gram około 6 lat nawet kiedyś wygrałem ze swoją drużyną mistrzostwo polski :v. W zimę lubię jeździć na snowboardzie i robię to od 4 lat. Admina posiadałem już 4 razy z tego 3 razy w cs:go i 1 w minecrafcie (dawnoo temu :v), Gdy mam jakiś wolny czas to lubię  pograć sobie na różnych serwerach cs-classic np. jb , 1v1 , cod mod czy od nie dawna only mirage. Czasami wbije też na minecrafta ale to już rzadziej ;)Myślę że pomimo młodego wieku jestem dość ogarniętą osobą :)
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Często gdy wbijam na serwer widzę ludzi , którzy : nadużywają mikrofonu , są toksyczni wobec innych graczy , trolują , wyzywają czy nawet cheatują. Chciałbym również pomóc w rozwoju nowego serwera.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-4h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze : 15-17 weekendy : 18-23
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1250h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  TAK jak pisałem wcześniej 4 razy :)

Zapewne będzie dużo reakcji ,,haha'' i ,,zmieszany'' XD

Edytowane przez SKLEJ TAM
  • Like 8
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Donozor
2. Imię: Gracjan
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend admina (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Jestem uczniem technikum kierunek elektronik, czekam za osiemnastką by dostać uprawnień level UP :D
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Przez serwer przewija się sporo graczy jedni nie ogarnięci, drudzy cziterzy mało kto może banować tych drugich, chce pomóc dopóki nie unormuje się liczba adminów.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Około 3h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 16-23h dni robocze / 9-23h weekendy
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3500h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak

 

@Donozor pisz na PW

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Złodziej marzeń
2. Imię:Sebastian
3. Wiek:18
4. Znajomość komend admina (0-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon:tak
6. Parę słów o sobie **:Hmm po opisie mnie nie poznasz :). Pochodzę z woj. Opolskiego mam na imię Sebastian lubię sporty ekstremalne z zawodu jestem informatykiem.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Bo na serwerze nie ma wgl Administracji wiec jestem chętny we wsparciu serwera
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-4h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 13-22/23 weekendy 24/7 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2000h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Posiadam na Call Of Duty

 

@Złodziej_MarzeŃ pisz na PW

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: eQQ
2. Imię: Mateusz 
3. Wiek: 18
4. Znajomość komend admina (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Dużo by pisać. Wiec tak jestem wybuchowy jak ktoś działa mi na nerwy to próbuje to stłumić w sobie. Chodzę do szkoły zawodowej. Gram w tenisa. 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Serwer jest nowy pograłem sobie trochę fajnie się zapowiada a że dużo adminów nie ma to chciałbym pomoc w rozwoju klimatu na serwerze. 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2 do 4 h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Codzienie
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3 lata
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: bartass


2. Imię: Bartek


3. Wiek: 15 lat.


4. Znajomość komend admina (0-10): Moją znajomość komend oceniam na mniej więcej "8"


5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam sprawny i działający mikrofon, nie będzie z komunikacją żadnego problemu.


6. Parę słów o sobie **: Hej! Mieszkam we Wrocławiu, w którym chodzę do gimnazjum klasy 3. Jestem osobą sympatyczną, pełną humoru. W stu procentach można się ze mną dogadać, nawet jeżeli nasze zdania są odmienne będę się starać o to, aby wyszło po równo dla obu stron. Jeżeli chodzi o mój wiek, może to sprawiać kłopot - wiem, lecz chciałbym dodać to, że to nie wiek opisuje człowieka lecz jego charakter, jedni w wieku 15 lat zachowują się dojrzale, a drudzy po prostu nie wyrośli jeszcze z dziecinady. Ja staram się należeć do tej pierwszej grupy, ale no jak wiadomo - nie zawsze to wychodzi.


7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: No to tak, administratorem chciałbym zostać na pewno dlatego, że jest ich mało na serwerze, nie da się ukryć - często na serwer wejdzie osoba, która chce zrobić na złość innym i afczy, puszcza muzykę - tak wiem, można wyciszyć takiego delikwenta, ale jednak takiemu graczowi należy się jakaś kara. Ogólnie, od jakiegoś czasu gram na serwerze, spodobał mi się, zakupiłem VIPa i tak pykam, chciałbym zostać administratorem jeszcze dlatego, że po prostu chcę pilnować porządku na nim.


8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od trzech do pięciu godzin dziennie.


9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Nie ma to dla mnie różnicy, mam sporo wolnego czasu - mogę w godzinach południowych, popołudniowych, wieczornych, porannych. Oczywiście w dni robocze jak i weekendy.


10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Na pierwszym koncie, które zostało sprzedane miałem 700 godzin, na obecnym koncie mam przeszło 800 godzin czyli łącznie półtorej tysiąca godzin.


11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Oczywiście, na wielu serwerach - próbowałem również otworzyć własny serwer, ale niestety nie poszło mi to za dobrze, dlatego staram się teraz o Administratora a nie właściciela serwera. :)

 

 

Pozdrawiam, bartass

  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: HerbiSS
2. Imię:Arkadiusz
3. Wiek:21
4. Znajomość komend admina (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak i działa
6. Parę słów o sobie **: Jestem z zawodu informatykiem , wszedłem na serwer gdzie był haxior i próbowałem wszystkich sił by został zbanowany. Interesuję się programowaniem :
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: No są haxiory kiedy adminów nie ma . Wtedy rujnują grę i chcę temu zapobiec
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Ale mi tylko starczy czasu 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): codziennie
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4 lata przeszło
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):   tak miałem nawet opiekuna :)

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:  ᵯᵰɩʉɳ [dorzucam gamme, gdyż inny nick mam na steam, natomiast inny pokazuje się na serwerze #zabieg celowy] http://classicffa.gameme.com/playerinfo/742296
2. Imię: Damian
3. Wiek: 21
4. Znajomość komend admina (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście.
6. Parę słów o sobie **: Cześć wszystkim. Na imię mam Damian, tak dali mi rodzice 21 lata temu. Jestem osobą z dużym poczuciem humoru, miły, sympatyczny, przystojny a to tylko kilka z moich majestatycznych cech. Klikam w CS'GO już dobrych parę lat, pogrywam również w LoL'a. Posiadam również admina na serwerze TeamSpeak. U mnie na kanale padają rozmowy, o których nie usłyszysz w szkole, domu czy od kolegów z podwórka. Gorąco polecam. A tak zupełnie poważnie, większość osób zna mnie na sieci, więc chyba nie muszę za dużo opowiadać. Dystans do siebie, poczucie humoru, sumienność wykonywania danej pracy to kilka z moich zalet, Ci co mnie znają bliżej mogą powiedzieć o mnie sporo więcej niż ja sam.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Pograłem kilka godzin na serwerze i widzę, że rozwija się on w całkiem dobrym kierunku. Niestety brakuje adminów, którzy mogliby zareagować na osoby, które uprzykrzają innym grę. Chciałbym pomóc w dalszym rozwoju serwera, oraz przyda się dodatkowa osoba do pilnowania porządku na serwerze. Do dnia wczorajszego byłem opiekunem serwera CoD przez ponad 2 lata, zrezygnowałem z powodu braku aktywności, tutaj natomiast serwer tętni życiem.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3h to takie minimum
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Przeważnie jest to południe lub wieczór.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Spokojnie ponad 7000h.
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):   Oczywiście.

 

@MajuN napisz na PW

  • Like 4
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:ARTUBITTU
2. Imię:Kacper
3. Wiek:14 lat
4. Znajomość komend admina (0-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Parę słów o sobie **:Cześć nazywam się Kacper.Mam 14 lat i jestem ogarnięty jak na mój wiek.Mam dużo wolnego czasu ,który poświęcam na granie w Cs Go.Lubie oglądać jak 5 ludzi przegrywa pięniądze grając w pokera (sam też gram).Wiem że mój wiek może nieprzekonywać ale chciałbym się wykazać na okresie próbnym
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Tak jak już mówłem mam dużo wolego czasu i chciałbym pomagać graczą na serwerze.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:3/4 h 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W weekendy od rana a w dni robocze po szkole
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:1500h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  •  
Edytowane przez ARTUBITTU
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Znajdą się jeszcze z dwie pełnoletnie osoby, które chciałyby zostać adminem i które oczywiście grają na serwerze?

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: DonSalerii
2. Imię: Adam
3. Wiek: 19
4. Znajomość komend admina (0-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Witam. Mam na imię Adam. Wiek mój jest już wam znany,wiec po co mam go pisać tutaj? :P. Mieszkam w Kaliszu Wielkopolskim. Interesuję się różnymi grami takimi jak CS:GO,Fortnite,Metin2,oraz pare innych ciekawych gier :P. Kiedyś interesowałem się piłką nożną lecz od dłuższego czasu nie ma okazji oraz chęci #nolife :P.  Jestem graczem spokojnym,uprzejmym,nie przeklinam,nie wyzywam,pełna kulturka :D
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Serwer już troszkę ma aczkolwiek adminów jest zbyt mało na taką ilość graczy (3 adminów) i nie zawsze jest ktoś kto może wejść z przyjemnością pomogę :P
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 5-6 godzin (Gdy są gracze aczkolwiek z tego co widziałem wchodzą dopiero ok. 14 a ja wolny od 8 :P)
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): od 6-10 godzin
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Blisko 3500h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Oczywiście 

 

@Donek pisz na PW

  • Like 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: pmlipinski|
2. Imię: Piotr
3. Wiek: 12
4. Znajomość komend admina (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Witam może dawno  tu nie zaglądałem ale wiem że parę osób powinno mnie kojarzyć z pseudonimu "Lipiński" :D Jestem miły, potrafię dostosować się do zasad serwera i zrozumieć jego politykę społeczności.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ gram bardzo długo na serwerze cs-classic
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 18-23 weekendy 10-17
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1287 godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  tak posiadałem już admina

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Yebac'
2. Imię: Kacper
3. Wiek: 15 za 3 mc'e 16
4. Znajomość komend admina (0-10):  9
5. Sprawny i działający mikrofon: Od paru dni niestety nie :/
6. Parę słów o sobie **: Jestem Kacper, mam 15 lat , głownie interesuje sie informatyką, oraz e-sportem. Mecze Virtusów śledze od prawie 2 lat:) 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ostatnio na serwerze dzieje się zle, wiele osób nie spełniających warunków nadużywa mikrofonu, dzisiaj 3 osoby grały na Wh/spinbocie i nikt z tym nic nie robił pomimo informacji na forum ;/ A także chciałym pomóc w rozwoju serwera:)
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Codziennie spedzam tu od 1,5h wzwyż.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 15/16-22 Weekendy 9-22.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ok. 2.5 godzin (na innym koncie miałem 1.5k godzin)
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: JeyJey
2. Imię: Rafa
3. Wiek: 28
4. Znajomość komend admina (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Pracuje i gram w gierki :D
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Na serwerze gra duzo osób jedni lepiej jedni gorzej a inny nadzwyczajnie czyli haxy i chcialbym pomóc do momentu gdy bedzie wiecej adminów
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Około od 3 do 7 godz diennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 16-23h dni robocze / 9-23h weekendy
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2200h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak

 

@JeyJey89 napisz na PW

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności