Skocz do zawartości

[ON] [WAŻNE] [Only Mirage] Szybka rekrutacja na admina


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:▒▓ÐËΞÐŽĨǾ▓▒
2. Imię: Dawid
3. Wiek: 21
4. Znajomość komend admina (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Parę słów o sobie **: Lubie w wolnym czasie grywac na Pc , jestem osoba bezkonfliktowa 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Poniewaz mam dosyc  naduzywajacych mikrofonow i puszczajacych muzyke oraz wiadomo haxow
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3h+ Dostepy jestem praktycznie ciagle na steamie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): tyg wieczorami weekendy rano wieczorem 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:3 lata
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  •  
Edytowane przez DEDZIO302
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Omrga567 CS-CLASSIC
2. Imię: Aleksander
3. Wiek: 13
4. Znajomość komend admina (0-10):  8,5
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak Sprawny
6. Parę słów o sobie **: Witam Nazywam Aleksander  Gram w CS:GO od 3 lat tylko mi zchakowano konto steam jestem Uczynny I Odpowiedzialny
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Bo Jestem Odpowiedzialny na to Miejsce
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 3 do 8 godzin
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): PN 15:00-19:30 WT 16:30-20:00 ŚR 15:00-16:00 i 19:00-21:25 CZ 19:00-21:00 PT 6:30-7:55 15:30-20:30 Weekend 09:30-15:30
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3 Lata
11. Czy posiadałeś już admina? Nie

  • Zmieszany 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: FantaRastaKek
2. Imię: Arek.
3. Wiek: 17 lat.
4. Znajomość komend admina (0-10):  10
5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam.
6. Parę słów o sobie **: Uczę się w technikum, profil logistyczny, często wchodzę sobie pograć na komputerze, zwłaszcza w CS:GO
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Wróciłem po mojej świątecznej przerwie i już spotkałem kilka osób ze wspomagaczami, które zanim dostawały bana, grały sobie na serwerze jakieś 5 map, albo po prostu z niego wychodziły. Wiele razy doprowadzało to też do opuszczenie serwera przez wszystkich graczy. Nie wspomnę nawet o tym ile dzieci jest na serwerze i jak się wydzierają co sprawia, że głowa aż człowieka boli. Chciałbym pomóc nad tym zapanować a admina na Only DD2 już posiadałem i byłem tam stałym graczem.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: dziennie do 4 godzin
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 11- 2
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1800h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Wasze JB i Only DD2 CS:GO

  •  
  • Like 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 29.12.2017 o 09:59, FuhrerOfFanta napisał:

1. Nick: FantaRastaKek
2. Imię: Arek.
3. Wiek: 17 lat.
4. Znajomość komend admina (0-10):  10
5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam.
6. Parę słów o sobie **: Uczę się w technikum, profil logistyczny, często wchodzę sobie pograć na komputerze, zwłaszcza w CS:GO
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Wróciłem po mojej świątecznej przerwie i już spotkałem kilka osób ze wspomagaczami, które zanim dostawały bana, grały sobie na serwerze jakieś 5 map, albo po prostu z niego wychodziły. Wiele razy doprowadzało to też do opuszczenie serwera przez wszystkich graczy. Nie wspomnę nawet o tym ile dzieci jest na serwerze i jak się wydzierają co sprawia, że głowa aż człowieka boli. Chciałbym pomóc nad tym zapanować a admina na Only DD2 już posiadałem i byłem tam stałym graczem.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: dziennie do 4 godzin
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 11- 2
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1800h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Wasze JB i Only DD2 CS:GO

  •  

Przyjęty.

W dniu 26.12.2017 o 18:22, DEDZIO302 napisał:

1. Nick:▒▓ÐËΞÐŽĨǾ▓▒
2. Imię: Dawid
3. Wiek: 21
4. Znajomość komend admina (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Parę słów o sobie **: Lubie w wolnym czasie grywac na Pc , jestem osoba bezkonfliktowa 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Poniewaz mam dosyc  naduzywajacych mikrofonow i puszczajacych muzyke oraz wiadomo haxow
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3h+ Dostepy jestem praktycznie ciagle na steamie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): tyg wieczorami weekendy rano wieczorem 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:3 lata
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  •  

Przyjęty.

 

Zamykam rekrutację.

 

 

Teraz będę sprawdzał aktywność adminów i zobaczymy ilu z Was zostanie na stanowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
  • Właściciel

Otwieram rekrutację.

Ponownie szukam adminów.

 

Jutro z posady zostaną usunięci Ci, którzy według mnie grają za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

1. Nick: Miverse
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 20
4. Znajomość komend admina (0-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Jestem Kamil , chodzę do klasy maturalnej w technikum informatycznym. Lubię wolnymi chwilami sobie pograć w cs'a, interesuję się dużo sportem jak i też siłownią. :)
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Szybka rekrutacja jest otwarta także chciałbym pomóc w jakimś stopniu i zadbać o porządek na serwerze. Doświadczenie mam i to sporawe.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w dni robocze zazwyczaj pod wieczór, weekendy różnie to bywa
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1750h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, tutaj również niejednokrotnie

 

@Miverse

Pograj jeszcze trochę na serwerze, ponieważ tak wyglądają Twoje statystyki

http://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/755752

 

@Miverse

Zapraszam na PW //Kasia! 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Marina.
2. Imię: Karolina
3. Wiek: 17 prawie 18
4. Znajomość komend admina (0-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Karolina, interesuję się gastronomią oraz przedsiębiorczością. Jestem osobą według mnie spokojną. W cs'a gram już jakiś czas, na serwerze bywam w wolnym czasie, codziennie po kilka godzin. Spotkać mnie można na ts'ie na kanałach administracji.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Skoro przesiaduje bardzo dużo na serwerze to czemu miałabym nie pomóc? Wydaje mi się, że można mi zaufać i przydzielić mi tą posadę.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3h, czasem więcej
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze jest to przeważnie 17-20, weekendy bywają różne
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 500h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): W cs:go jeszcze nie

 

@Marina. zapraszam na PW

  • Like 4
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Slyphor
2. Imię: Piotr 
3. Wiek: 17 (za 9 dnixDDD)
4. Znajomość komend admina (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Siema, mam na imię Piotr, pochodzę z Warszawki i uczęszczam do Technikum Ekonomicznego. Na co dzień oprócz szkoły, trenuję kickboxing i muay thai. Lubię e sport i jest to również w swoim rodzaju pasja. Jestem osobą chętną do nawiązywania kontaktów i gdy trzeba potrafię odpowiednio się zachować.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Administratorem chciałbym zostać, dlatego że moją ulubioną mapą jest właśnie de_mirage i dzięki temu, że powstał taki serwer mogę sobie przesiadywać tutaj z ogromną chęcią. Lubię również pomagać ludziom oraz banować tych co trzeba ! Chcę dołożyć swojej pomocy w gronie administracji by lepiej nam się grało.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W tygodniu raczej 2-3h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze godziny wieczorne 20-24, weekendy jak widać po gameme ile mi się żywnie podoba.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Na obecnym profilu jest to ~1500 h, łącznie 2.5k jest.
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak i to kilka razy na classicu.

 

@Peter. Zapraszam na PW //Kasia

 

Edytowane przez Kasia!
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szybkiej rekrutacji przyjmę jeszcze 2-3 adminów. 

Potrzebuję bardziej osób grających od 22 do 15 czyli noc i rano. Teraz w ferie tym bardziej. Wielkich wymagań nie ma. 

Grasz często? Masz powyżej 17 lat? Potrafisz się zachować w nietypowych sytuacjach? Nie jesteś jednostronny? Jeśli tak to jesteś dobrym kandydatem! 

 

  • Like 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Großvater hoodie/hoodie

2. Imie: Michał

3. Wiek: 16 (w kwietniu 17)

4. Znajomość komend admina (0-10): 10 (jedyne czego nie potrafię to pisać pluginów)

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Parę słów o sobie**: Mam na imię Michał ,mam 15 lat ,uczęszczam do 3 klasy gimnazjum. Interesuję się e-sportem oraz piłką nożną. Jestem osobą miłą ,pomocną ,opanowaną jak i wyrozumiałą.

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Mirage jest jedyną mapą na której gram MMY więc mogę na niej grać godzinami. Zawsze służę pomocą nie ważne czy ktoś jest dla mnie miły ile ma lat itp. staram się mu pomóc najlepiej jak potrafię. Nie ma również u mnie taryf ulgowycyh typu mój kolega wyzywa ale no przecież to mój ziomek nie mogę go zbanować ,NIE ktoś narusza regulamin zostaje zbanowany/zmutowany/zgagowany. Chciałbym również żeby na serwerze panowała miła i przyjazna atmosfera ,dlatego właśnie składam to podanie.

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze ?: W dni robocze 1/2h w weekendy ile czasu chce.

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze ,weekendy): Dni robocze 19/20-22 ,weekendy kiedy chce mogę o każdej porze.

10. Staż w Counter-Strike Global:Offensive: 2 lata ,1300h. 

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Admina i opiekuna przez ok. rok czasu.

// wiem że godziny trochę leżą ale staram się grać codziennie jak najdłużej i "nabijać" jak największą ilość czasu spędzonego na serwerze.

 

@hoodiePograj jeszcze trochę, a może. //Kasia! 

Edytowane przez hoodie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! podpiął/eła i promował(a) ten temat

1. Nick: Tomeł
2. Imię: Tomasz
3. Wiek: 18 
4. Znajomość komend admina (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam :D
6. Parę słów o sobie **: Jestem Tomek :D Uczę się w technikum w klasie o profilu mechaniczno-mechatronicznym. Gram sobie w siatkówke (197 cm wzrostu) i uwielbiam jeździć na łyzwach- 2 lata grania w hokeja :D Chcesz wiedzieć cos wiecej to pisz :D 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chcialbym tylko pomóc w ogarnianiu serwera. Staram sie zgłaszać cheaterow, pisze do adminów na pv a gram w takich godzinach, że czesto admina nie ma :P 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:1-3h zalezy od dnia :) 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Tak jak pisałem to zależy od dnia ale bardzo czesto w godzinach wieczornych i koło godziny 12
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2460 godzin/ supreme
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): A na tej sieci posiadałem na aim arena 1vs1 :)

Pozdrawiam Tomek :D

 

@Musiuu. Biorę,  pisz pw. 

Edytowane przez Kasia!
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: eXtreme!?
2. Imię:Radek
3. Wiek:15
4. Znajomość komend admina (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Parę słów o sobie **:Mam na imię Radek mam 15 lat, lubię grać w gry komputerowe jak i konsolowe, często gram w piłkę nożną jak i w piłkę ręczną
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać adminem, ponieważ  jestem aktywny i często gram w godzinach w którym jakiegoś admina nie ma na serwerze. dziś mi się trafił cheater i nie miał kto go zbanować 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3 ewentualnie 4 godziny
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):15-21 w weekendy różnie
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: W csa jako tako gram około 2000 godzin z czego większość to gry na serwerach społeczności
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

 

@Gangsta213  Napisz do mnie na pw. @Kasia!

Edytowane przez Kasia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Natalia
2. Imię: Natalia
3. Wiek: 19
4. Znajomość komend admina (0-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Cześć, jestem Natalia, parę osób powinno mnie kojarzyć, długo już gram na tej sieci. Chodzę do 3 klasy liceum, lubię wolnymi chwilami grać w cs'a jak i też uwielbiam sport i ruch. Piłka nożna to moja pasja. 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ nadal jest otwarta szybka rekrutacja i jest zdecydowanie za mało adminów w godzinach, których ja gram nie ma ich w ogóle.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): To zależy zazwyczaj od rana lub wieczorem
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1943h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

 

@Nataliaa. Biorę, pisz pw ze steamid. 

Edytowane przez Kasia!
  • Like 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Esme
2. Imię: Dorota
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend admina (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Dorota, już od paru dobrych gram w CS'a. Interesuję się informatyką, psychologią, muzyką, więc każdą wolną chwilę poświęcam na te zainteresowania. Czasem lubię obejrzeć dobry film czy anime, a także pograć w gry planszowe.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Na serwerze gram od dobrych kilku dni i spędzam na nim dość sporo czasu. Zauważyłam pewne braki w administracji, a na serwerze potrzeba zwykle admina, by trzymał rękę na pulsie. Mam nadzieję, że będę w stanie wspomóc serwer, pilnując porządku, szczególnie, że jestem w stanie znaleźć na to czas aktualnie, często w godzinach, gdy inni administratorzy go na to nie mają.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w tygodniu 1h, w weekend 3h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 15-24, weekendy 10-2
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1,5 roku, 1,826 godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, tutaj na arenie 1v1 i dr

 

@Esme

Przyjęta, wpisz się do tematu z dodaniem rangi tylko. XD

Edytowane przez Kasia!
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmę osoby które grają w godzinach porannych do 15. 

Adminów popołudniowych i weekendowych mam trochę, więc teraz brakuje tylko osób na rano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: conte
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 21
4. Znajomość komend admina (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Witam, mam na imię Łukasz. Studiuję bezpieczeństwo, interesuje się sportem i motoryzacją. W wolnym czasie cisnę sobie w gry typu cs, gta.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Zauważyłem, ze jest otwarta rekrutacja na admina, wiec czemu miałbym nie spróbować. Kiedyś już posiadałem admina na innym serverze i śmiało stwierdzę, ze dobrze sobie z tym wszystkim radziłem.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dziennie 5-7h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zazwyczaj rano do godziny 12, a po południu 16-21. studiuję zaocznie wiec w tygodniu mam czas ale nie zawsze w weekend
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1092h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, na innym serverze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: kamileon
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 17 
4. Znajomość komend admina (0-10):  10 :) (ale to tylko komendy, pluginy itp. to 0 ^^)
5. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiśćie
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Kamil, mam 17 lat, chodzę do technikum z profilem informatycznym, w wolnym czasie gram w piłkę nożną i inne sporty. Moimi zainteresowaniami takimi "mniejszymi" jest również programowanie, muzyka, anime, seriale. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi, jestem osobą pozytywną z dużym poczuciem humoru oraz z wielkim dystansem. Uwielbiam podróże oraz nauki nowych języków obcych! 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ chciałbym wspomóc administrację, oraz w tych godzinach porannych do tej 15-stej nie ma często adminów i na serwerze ludzie robią co tylko im się podoba.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w tygodniu myślę, że 2-3h w weekendy jest to czas nieograniczony, jeśli nie jestem nigdzie umówiony ani nie ma nic do nauki to może to być nawet 4h+
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze  aktualnie 11-21/weekendy 11-1
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Łącząc wszystkie konta 5.5k godzin (4lata gry w csgo)
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, 2 lata admin, multiadmin, opiekun.

Edytowane przez kamileon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, contezz napisał:

1. Nick: conte
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 21
4. Znajomość komend admina (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Witam, mam na imię Łukasz. Studiuję bezpieczeństwo, interesuje się sportem i motoryzacją. W wolnym czasie cisnę sobie w gry typu cs, gta.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Zauważyłem, ze jest otwarta rekrutacja na admina, wiec czemu miałbym nie spróbować. Kiedyś już posiadałem admina na innym serverze i śmiało stwierdzę, ze dobrze sobie z tym wszystkim radziłem.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dziennie 5-7h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zazwyczaj rano do godziny 12, a po południu 16-21. studiuję zaocznie wiec w tygodniu mam czas ale nie zawsze w weekend
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1092h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, na innym serverze.

 

51 minut temu, kamileon napisał:

1. Nick: kamileon
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 17 
4. Znajomość komend admina (0-10):  10 :) (ale to tylko komendy, pluginy itp. to 0 ^^)
5. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiśćie
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Kamil, mam 17 lat, chodzę do technikum z profilem informatycznym, w wolnym czasie gram w piłkę nożną i inne sporty. Moimi zainteresowaniami takimi "mniejszymi" jest również programowanie, muzyka, anime, seriale. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi, jestem osobą pozytywną z dużym poczuciem humoru oraz z wielkim dystansem. Uwielbiam podróże oraz nauki nowych języków obcych! 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ chciałbym wspomóc administrację, oraz w tych godzinach porannych do tej 15-stej nie ma często adminów i na serwerze ludzie robią co tylko im się podoba.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w tygodniu myślę, że 2-3h w weekendy jest to czas nieograniczony, jeśli nie jestem nigdzie umówiony ani nie ma nic do nauki to może to być nawet 4h+
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze  aktualnie 11-21/weekendy 11-1
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Łącząc wszystkie konta 5.5k godzin (4lata gry w csgo)
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, 2 lata admin, multiadmin, opiekun.

 

Przyjmuję obu. Zapraszam na pw ze steamid oraz o wpisanie się do tematu: https://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejdź/?page=68

 

 

Szybką rekrutację na ten moment zamykam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
  • 2 tygodnie później...
  • Kasia! odblokował(a) ten temat

1. Nick: orzeł
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend admina (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Cześć, jestem orzeł, dużo osób mnie zna, więc nie będę się rozpisywać (zapraszam do innych podań :P )
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Gram codziennie na mirage, jestem aktywny (lecz przez ostatni tydzień nie #wyjazd) i chętnie pomogę w pilnowaniu porządku.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dziennie 1h wzwyż 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Na tygodniu mogę rano i wieczorem, a w weekendy różnie, ale na pewno będą minimum 3h. PS w środy nie gram wieczorem, bo do 19 w szkole :( 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2250h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

@orzeł Biorę, napisz na pw ze steam id oraz wpisz się do tematu po rangę.

Edytowane przez Kasia!
  • Like 2
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick: kolano lokiec

2. Imię: Janek

3. Wiek: 16 (W tym roku 17)

4. Znajomość Sourcebans (1-10):  9/10

5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK

6. Składka (tak/nie): Składka Sms odpada.

7. Link do swojego GameMe**:   http://classicffa.gameme.com/playerinfo/774557

8. Parę słów o sobie **:

Mam na imię Janek, mieszkam w Kujawsko Pomorskim a dokładniej niedaleko Torunia. Od małego ciągnęło mnie do gier, szczególnie do strzelanek. Mimo spędzania dużej ilości godzin przed kompem jestem aktywny tzn. gram  w nogę, siatkę, kosza, unihokeja itd.. Nie mam problemów z dogadywaniem się i z nawiązywaniem nowych kontaktów. Zawsze staram się być łagodny i miły dla innych.

 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:

Nie będę pisał klasyka "No bo haksów jest dużo a adminów za mało i zawsze jestem aktywny bla bla bla". Ja osobiście chciałbym zostać adminem, ponieważ lubię banować cziterów i mam z tego satysfakcje. Znam się na Czitach, ponieważ grałem na nich w 1.6 i potrafię przez to rozróżnić "czystego" od "odpalonego" przez naprawdę mikro szczegóły, które mogą umknąć mniej doświadczonemu adminowi, tak apropo tego chętnie zapraszam do poczytania moich oskarżeń na graczy. Po drugie NIE banuje bezpodstawnie tzn.  jedna akcja to za mało, muszę mieć 100-u procentową racje do zbanowania oraz nigdy w swojej adminowskiej karierze nie popełniłem błędu w banowaniu. Często jestem przed kompem więc w większości przypadków będę mógł błyskawicznie działać. Jestem konsekwentny, kulturalny i z chęcią będę pomagał w innych sprawach serwera.

 

10. Steam_ID:  STEAM_0:0:159242101

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W dni robocze ok. 2h. W weekendy ok.4-5

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze od 20-22. W weekendy od 8-12,13 oraz od 20-0:00

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4 Lata GO i 2 Lata 1.6

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK, nie na tej sieci.

 

 

@kolano lokiec Przyjęty, pisz PW.

Edytowane przez Kasia!
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shino zmienił(a) tytuł na Szybka rekrutacja
  • Kasia! zablokował(a) ten temat
  • Miverse odblokował(a) ten temat

1. Nick: Damszi
2. Imię: Damian 
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend admina (0-10): 0 (ale szybko się uczę )
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak 
6. Parę słów o sobie **: Jestem uczciwą osobą  dużo czasu spędzam przy komputerze miałem już blokade VAC przez overwacha ale nigdy nie byłem odpalony na Turniejach 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ nie lubię jak ktoś używa wspomagaczy do cs:go.  
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3/5h zależy od dnia 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): praktycznie co dziennie jestem na serwerze od 5 min do paru godzin 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: około 1800h 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie 

 

Przyjęty. 

Edytowane przez Kasia!
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Happy
2. Imię: Kacper
3. Wiek: 16 (17 za miesiąc XD)
4. Znajomość komend admina (0-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Jestem Kacper (Happy), jestem miłą osobą. Dużo osób mnie zna ponieważ spędzam dużo czasu na serwerze i dogaduję się z ludźmi
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ jestem osobą aktywną, a często zdarza się że nie ma żadnego administratora a są osoby które cheatują, afczą bądź obrażają ludzi na czacie głosowym jak i tekstowym. No i też pewien admin serwera namówił mnie do złożenia podania.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Pare godzin, zależy od dnia
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Na serwerze jeśli mam czas bywam codziennie i jak jestem to minimum 1h a w weekendy nawet do 5/6h
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2400 (z 2 kont aktualnych ale było ich więcej)
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

STEAM ID:  STEAM_1:1:150489380

Przyjęty. Napisz do Kasi na PW ze steam_id. (Ja nie mam aktualnie jak dodać) xd

Edytowane przez Miverse
  • Like 3
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: EryczeKK ♥ Sandra ♥
2. Imię: Eryk
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend admina (0-10):  8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Bardzo interesuję się informatyką, grami (najbardziej CS:CO), ogólnie dużo czasu spędzam przy komputerze. :) 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Bardzo często gram na tym serwerze i myślę, że dobrze sprawował bym się jako administrator pomagając innym.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Min 3 godziny dziennie.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 16-22; w weekend 12-24
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2000 h, 3 lata
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Pograj jeszcze trochę i napisz. Na te chwilę  odrzucam. 

Edytowane przez Miverse
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności