Skocz do zawartości

[ON] [WAŻNE] [Only Mirage] Szybka rekrutacja na admina


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: tNk[A]
2. Imię: Bartłomiej
3. Wiek: 21
4. Znajomość komend admina (0-10): Jeżeli chodzi o styczność z sourcemod, korzystałem początkowo z kodów pluginów, lecz w amxie urzędowałem ponad 6 lat jako HA sieci, kontrybutor project Pokemod - kontynuacji kultowego moda w zamkniętym kręgu w celu usprawnienia kodu źródłowego oraz optymalizacji, co za tym szło postawienie top1 serwera z tym modem na świecie. 1 słowem po ogarnięciu składni myślę, że to będzie kaszka z mleczkiem i dałbym 9,5, 10 przyjdzie jak w wolnej chwili zacznę się uczyć source co może nastąpi w okresie wakacyjnym :)
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Student,programista(jeżeli mogę tak się nazwać), pierwsze kody pisałem właśnie jako pluginy do 1.6 w wieku 13 lat z pasji. Myślę, że wiele osób które coś tworzy i to widzi, łapie coraz to więcej motywacji żeby to ulepszać, tak samo zaczęło się u mnie :D Jeżeli chodzi o cs:go jeździłem na podwórkowe lany, kiedy jeszcze było większe zaparcie do rywalizacji, później nadeszły studia, mniej czasu na granie(pół roku przerwy) no i już powrót do grania na serwerach społeczności. Jeżeli mam chęci lubię pójść na fajny trening, ale alkoholizacji też nie odmawiam :D #mazury_mocni_zawodnicy. A tak po krótce już, zakręcona osoba lubiąca potrollować, łamiąca stereotyp typowego infromatyka z zapasem tolerancji.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Głównie nie rozpatrywałem tej możliwośći, ale @Miverse zaproponował mi ową posadę ostatnio i po przemyśleniach myślę że godziny w których gram wymagają dodatkowego nadzoru.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Różnie, głównie w tygodniu po 1-2h śmiało.(Ostatnio nabijałem po 6+, ale to może się zmieniać)
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od bety, czyli 2k12/3? Pamiętam jak jeszcze nie było m4a1-s, i w tym czasie powoli przenosiliśmy się ze znajomymi z 1.6. Także na okło 5 lat
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak jak już wcześniej wspomniałem, miałem kilka swoich sieci serwerów, minęło już parę lat, ale raczej nic się nie zmieniło :)

 

Pozdrawiam!

 

Przyjęty, pisz pw na forum ze steam id do Kasi lub do mnie. 

Edytowane przez Miverse
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: EryczeKK ♥ Sandra ♥
2. Imię: Eryk
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend admina (0-10):  8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Bardzo interesuję się informatyką, grami (najbardziej CS:CO), ogólnie dużo czasu spędzam przy komputerze. :) 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Bardzo często gram na tym serwerze i myślę, że dobrze sprawował bym się jako administrator z chęcią pomagając innym i rozwiązując wiele problemów :)
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Min 2 godziny dziennie.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 16-22; w weekend 12-24
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2000 h, 3 lata
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

Przyjęty, napisz na pw do Kasi lub do mnie ze steam id. :)

Edytowane przez Miverse
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Pyra<3
2. Imię:wiktor
3. Wiek:17
4. Znajomość komend admina (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Parę słów o sobie **:Witam nazywam się Wiktor jestem miły ogarnięty  pomocny  interesuję się piłką nożną i żoną sąsiada (żart)
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ gram często w godzinach w których niema żadnego admina
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 5-7h dziennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):od dni robocze od 15-22-23   weekendy od 10-24
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: około 2000h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  tak

@wiktor34 Przyjęty, napisz do mnie na PW lub Kasi ze steam_id. Zgłoś się również po rangę na forum :)

Edytowane przez Miverse
  • Like 3
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: satan
2. Imię: Wojtek
3. Wiek: 18
4. Znajomość komend admina (0-10):  10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Wojtek, obecnie mieszkam w Gdyni. Z siecią jestem związany od 2015 roku, kilkukrotnie opiekowałem się też jej serwerami. Gram zawodowo w koszykówkę, wole chwile spędzam na only mirage. 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Zdaję sobie sprawę, że administracja jest już liczna ale spędzam na serwerze większość wolnego czasu i jeżeli jest możliwość chciałbym dołożyć coś od siebie 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3h w dni robocze, weekend 3-8 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 15-19, od 10 do 24 nie dam rady bliżej sprecyzować.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: od 2013r
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, saatan napisał:

1. Nick: satan
2. Imię: Wojtek
3. Wiek: 18
4. Znajomość komend admina (0-10):  10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Wojtek, obecnie mieszkam w Gdyni. Z siecią jestem związany od 2015 roku, kilkukrotnie opiekowałem się też jej serwerami. Gram zawodowo w koszykówkę, wole chwile spędzam na only mirage. 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Zdaję sobie sprawę, że administracja jest już liczna ale spędzam na serwerze większość wolnego czasu i jeżeli jest możliwość chciałbym dołożyć coś od siebie 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3h w dni robocze, weekend 3-8 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 15-19, od 10 do 24 nie dam rady bliżej sprecyzować.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: od 2013r
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Przyjęty, napisz do mnie lub Kasi pw na forum ze steam id :) Ps. Popraw aktywność, żeby te 1-2h były

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: ±RESPECT±
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 14
4. Znajomość komend admina (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Znam się głównie na informatyce i pracuje więcej na komputerze pomagam innym i gram w gry.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Nie jeden raz się spotkałem z osobami używającymi cheatów sam byłem parę razy ofiarą gdzie w tedy na serwerze nie było admina. Myślę że nadawałbym się na administratora ponieważ starał bym się aby liczba osób oszukujących była najmniejsza.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od około 3 do 7 godzin dziennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 15-20 dni robocze / 10-18 w weekendy
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 110 godzin 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak

Zbyt mało grasz na serwerze + nigdy Cię nie widziałem. No i ten wiek też nie powala. Odrzucam. 

Edytowane przez Miverse
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Geniuse
2. Imię:Maciek
3. Wiek:28
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie):
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/790406
8. Parę słów o sobie **: Mam na imie Maciek,pochodze z Siedlec. Na co dzien pracuje,Lubie gac w golfa. Grzebac przy starych motorach.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ czasami nie ma Adminow i zawsze trzeba do kogos pisac zeby ktos wszedl na serwer i zbanowal Jaiegos pajaca co gra na WH
10. Steam_ID:STEAM_0:1:119589759
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:4-5H DZIENNIE
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):ROBOCZE-16-24 WEEKEND-CZASAMI NAWET CALY DZIEN
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:4lata
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak posiadalem u was juz admina i na wielu innych serwerach
Edytowane przez Geniuse
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Geniuse napisał:

1. Nick:Geniuse
2. Imię:Maciek
3. Wiek:28
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie):
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/790406
8. Parę słów o sobie **: Mam na imie Maciek,pochodze z Siedlec. Na co dzien pracuje,Lubie gac w golfa. Grzebac przy starych motorach.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ czasami nie ma Adminow i zawsze trzeba do kogos pisac zeby ktos wszedl na serwer i zbanowal Jaiegos pajaca co gra na WH
10. Steam_ID:STEAM_0:1:119589759
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:4-5H DZIENNIE
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):ROBOCZE-16-24 WEEKEND-CZASAMI NAWET CALY DZIEN
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:4lata
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak posiadalem u was juz admina i na wielu innych serwerach

Przyjęty napisz na pw do mnie lub Kasi ze steam id :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: 3x3
2. Imię: Dominik 
3. Wiek: jeszcze 22
4. Znajomość komend admina (0-10): 9 (bo musiałbym je odświeżyć) 
5. Sprawny i działający mikrofon: yup
6. Parę słów o sobie **: Jestem zaocznie na studiach magisterskich z ekonomii, a pracuje jako hydraulik. Jestem opanowanym graczem, rzadko wchodzę w konflikty.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Zapewne dlatego aby troszkę przypilnować przestrzeganie regulaminu przez graczy.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: różnie, 2-4  h dziennie, zależy od dnia, jakby się okazało, że jest mnie zbyt mało jeśli chodzi o dostępność zawsze można wywalić :v
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze raczej 17-24 a weekendy to różnie bo tylko co drugi wolny.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Wróciłem z 3 miechy temu do csa po 2 letniej przerwie, od razu trafiłem na ten serwer i nie narzekam. Samej gry nie licząc przerwy będzie około 3 lat. 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): 

W 1.6 przez około 2 lat

W GO przez okres 3 lat w tym ostatnie pół roku jako H@ serwera FFA, chwilkę też opiekowałem się serwerem 4FUN   

Ponadto byłem długoletnim moderatorem forum na tej samej co ww. serwerowni 

 

@3x3. Przyjęty, pisz pw do mnie @Kasia!  Lub Miversa 

Edytowane przez Kasia!
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: eXtreme!? cs-classic
2. Imię: Radek
3. Wiek: 16
4. Znajomość komend admina (0-10):  9
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Radek, mam 16 lat interesuję się informatyką, lubię grać w piłkę nożną wolnymi chwilami grac w cs'a bądź też inne gry FPS
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chcę zostać adminem, ponieważ na serwerze widywam, ludzi którzy okazują totalny brak kultury i ludzi którzy po prostu cheatują bądź trollują i utrudniają innym grę
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-4h dziennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w dni robocze od 15 do 21 w weekendy różnie
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2500h 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Przyjęty. Napisz na pw ze steam id i zgłoś się po rangę na forum.

Edytowane przez Miverse
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Krulova. Ehe
2. Imię: Karolina
3. Wiek:17
4. Znajomość komend admina (0-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Karolina, Interesuję się grami komputerowymi,sportem i śpiewaniem :)   jestem wariatką jak już mnie niektórzy poznali na serwerze :D 
 7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ chcę pomóc adminom, nieraz widzę że na serwerze nie ma  żadnego kiedy ja gram 😕 (przynajmniej sie zdarza)
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3 h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): od pon do piątku po szkole, weekendy
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 773 h
 11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  tak

Przyjęta. Napisz na pw ze steam id i zgłoś się po rangę na forum.

  •  
Edytowane przez Miverse
  • Like 2
  • Haha 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick: [CSC] ★ Av3K ☆
2. Imię: Adrian.
3. Wiek: 17. 
4. Znajomość komend admina (0-10):  10/10 :P
5. Sprawny i działający mikrofon: A i owszem.
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Adrian, mam 17 lateq. Interesuje się informatyką, motoryzacją, jeżdżę na motorze oraz wyczynowo na rowerze, uwielbiam chodzić na siłownię oraz trenuje w klubie Sztuk Walk We Wrocławiu (kickboxing) gram w Cs Go jakoś od 5 lat w Cs 1.6 ponad dobre 6, jestem upartą osobą, nienawidzę osób, które się cwaniaczą jacy to oni cudownii ble ble... 

zazwyczaj jestem pogodną osobą, nie kłóce się z innymi no chyba, że mam rację to próbuje to udowodnić. Mam swoje humorki tak jak każdy z nas raz mam dobry dzień raz zły ale nie da się po mnie tego zauważyć jak i ja tego po sobie nie pokazuję. 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ znam tą sieć, jest tu dużo bardzo miłych i pomocnych osób. A dlaczego chce zostać akurat na mirage adminem hmm, dlatego, że jest tam bardzo fajnych ludzi do pogadania,  a że mam duże doświadczenie to chce spróbować pomóc.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dni robocze to jest od godz 13-14 do godziny 19. W weekendy to jest do oporu, do póki nie będą zmęczony.  A co do godzin ile siedzę można zapytać administacji dokładnie to extreme i Krulova :D
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze oraz weekendy. 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4 lata i z obecnym kontem jakieś 6 tys h :)
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posiadałen admina wielokrotnie oraz bylem właścicielem około 10 serwerów Cs Go i 6 Cs 1.6.

 

@Aim.exe Przyjęty na 2 tygodniowy okres próbny z racji tego, że nie miałem z Tobą szansy pograć. Napisz do mnie na pw lub do @Kasia! ze steam_id. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Miverse
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: K3ndinh0
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 16 (w październiku 17)
4. Znajomość komend admina (0-10): 7/8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Jestem Mateusz, mieszkam w Sochaczewie, trenuję rugby od 2012 roku, największy tytuł zdobyty w rugby z sezonu 2016/2017, tryplet Mistrza Polski. Były supreme w cs'ie.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc w pilnowaniu, ogarnianiu serwera. Zdarzają się sytuacje, gdzie jest cheater ale nie ma admina.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Do 15 czerwca min. godzinę dziennie, potem min. dwie godziny a w weekend do 6 godzin
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 18-21, weekend 16-22
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Łącznie ok. 1700/1800 godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Edytowane przez K3ndinh0
Literówki
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, K3ndinh0 napisał:

1. Nick: K3ndinh0
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 16 (w październiku 17)
4. Znajomość komend admina (0-10): 7/8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Jestem Mateusz, mieszkam w Sochaczewie, trenuję rugby od 2012 roku, największy tytuł zdobyty w rugby z sezonu 2016/2017, tryplet Mistrza Polski. Były supreme w cs'ie.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc w pilnowaniu, ogarnianiu serwera. Zdarzają się sytuacje, gdzie jest cheater ale nie ma admina.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Do 15 czerwca min. godzinę dziennie, potem min. dwie godziny a w weekend do 6 godzin
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 18-21, weekend 16-22
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Łącznie ok. 1700/1800 godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Przyjęty, zapraszam na pw razem z steamid. 

 

Czekam na jeszcze jedno podanie w szybkiej rekrutacji 

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: 

Slyphor

2. Imię:

Piotr

3. Wiek:

17

4. Znajomość komend admina (0-10): 

10

5. Sprawny i działający mikrofon:

Tak

6. Parę słów o sobie **:

Siemaneczko. Mam na imię Piotr. Jestem tutaj znany jako Peter/slyphor. Na co dzień uczęszczam do Technikum Ekonomicznego, a oprócz tego poszerzam swoją pasję jaką jest a właściwie są sztuki walki. Trenuję kickboxing i muay thai. Oprócz treningów związanych ze sztukami walki jest również jeszcze jedno sportowe zainteresowanie jakim jest kalistenika. No i podsumowując jestem komputerowym świrem. Swoje umiejętności gry w csa okazałem na lanie w 2016 roku. Od miesiąca nie grałem ze względu na szkołę, ale ustabilizowałem wszystko i wracam.

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:

Administratorem chcę zostać ze względu na potrzebę powiększenia ekipy (dlatego jest również szybka rekrutacja) oraz powracam z czasem wolnym i będę w pełni dyspozycyjny tak jak to było miesiąc temu. Lubię pilnować serwera, pomagać innym i przede wszystkim współpracować z ludźmi. 

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:

Myślę, że około 3-4h.

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):

Teraz cały czas mam weekend więc będę starał się codziennie w innych porach.

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:

3kh.

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): 

Tak, na naszych 3 serwerach.

 

 

@Peter. Biorę, zaraz dodam admina. *nie musisz pisać, dołącz tylko do klubu. 

Edytowane przez Kasia!
  • Like 9
  • Haha 2
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
  • Kasia! odblokował(a) ten temat

Otwieram szybką rekrutację!

Biorę tylko osoby które będą grać, a nie złożą podanie i pojadą od razu na miesiąc/tydzień/dwa na wakacje do babci/nad morze. Chce osoby które nie mają na razie przez lipiec planów, lub są to krótkie plany. Wiecie, żeby ktoś grał. 

Czyli, potrzebuję kogoś aktywnego na teraz. 

  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: MO SALAH
2. Imię: Miłosz
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend admina (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: TAK
6. Parę słów o sobie **: Dzień dobry mam na imie Miłosz w sumie gram tylko i wyłącznie w cs:go 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: chciałbym pomóc przy rozwoju serwera
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: weekendy i dni robocze kilka godzin (4-5h)
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): rano,ale częsciej wieczorem
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: kilka kont ponad 1000 h
11. Czy posiadałeś już admina? Tak

 

@MO SALAH. Zapraszam ze steamid na pw do mnie lub @3x3

Edytowane przez Kasia!
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: BladeDestroy
2. Imię: Grzegorz
3. Wiek: Rocznikowo 14 :)
4. Znajomość komend admina (0-10): 7/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak 
6. Parę słów o sobie **: Siemaka mam na imię Grzegorz mieszkam w Poznaniu interesuje się głównie CSGO ❤️ 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ w godzinach od 22 do 5 rano mógłbym grać na Serwerze tak samo jak i w południe :)
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-5 godzin :)
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w Dni robocze to od 12 do 22  a w weekendy od 14 do 24 :)
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ponad 2 lata
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak już nie jeden raz :)

Nie spełniasz podstawowego wymagania. Wieku. Odrzucam.

    Edytowane przez Kasia!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

    Powiadomienie o plikach cookie

    Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności