Skocz do zawartości

[ON] [WAŻNE] [Only Mirage] Szybka rekrutacja na admina


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam, że szybka rekrutacja cały czas otwarta!

 

Jeśli masz czas i chęci, aby stanąć w szeregach naszej dzielnej administracji, zapraszamy do składania podania :) 

  • Like 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znoszę minimalny wiek do 16 lub w na prawdę wyjątkowych sytuacjach do 15, zaznaczam jednak, że osoba tam musi być komunikatywna, nie wszczynać kłótni i być opanowaną, reszta z automatu odpada. 

  • Like 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: 『Romus』
2. Imię: Michał
3. Wiek: 14
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 0/10 ale od czego ma się internet ;/ 
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/738931
8. Parę słów o sobie **:  Imię Michał lat 14 lubię dobrze zjeść i popić :3 No co tu mówić jeszcze trochę tam kopie piłkę ale tylko trochę. :D
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:  Denerwuje mnie gdy jakaś osoba nadużywa mikrofonu lub inny gracz gra z wspomagaczami gra i utrudnia gre innym.
10. Steam_ID:  STEAM_0:1:125943187
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Tyle ile będzie trzeba ale tak to 1h-4h. :D
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 15-21
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2-3 Lata
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Nie
 
 
 
 
@Romus pisz na pw z steamid
\
Edytowane przez Kasia!
  • Like 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: JeyJey
2. Imię: Rafał
3. Wiek: 28
4. Znajomość komend admina (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Pracuje i gram w gierki :D
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Na serwerze gra dużo osób jedni lepiej jedni gorzej a inny nadzwyczajnie czyli haxy i chcialbym pomóc.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Około od 3 do 7 godz diennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 16-23h dni robocze / 9-23h weekendy
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2800h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak

 

@JeyJey89 przyjęty. Pisz na priv ze steam id do mnie lub do @Kasia! :) 

Edytowane przez 3x3
  • Like 3
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: DobrySkun
2. Imię: Filip
3. Wiek: 16 
4. Znajomość komend admina (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Filip , obecnie mieszkam w Warszawie :). W wolnych chwilach chodzę na siłownię albo zostaję w domu i gram sobie albo przeglądam internet i zdobywam wiedzę :D . Jestem miłą osobą , z którą  można śmiało porozmawiać na wszystkie tematy i czasem pośmieszkować . Lubię też  poznawać nowe osoby i jak się dogadujemy to chcę dalej utrzymać tą znajomość a jak jest źle no to co miło było się poznać :D.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ są wakacje i gram na serwerze w godzinach nocnych jak prawie każdy śpi a wtedy potrafią jakieś patusy wbić na serwer i psuć całą grę np: drą się ,wyzywają,przeklinają,puszczają muzykę albo się odpalają :/ a ja bym chciał temu zapobiedz i dbać o serwer i jego dalszy rozwój w dobrą stronę ;) . Tak jak już mówiłem wcześniej łatwo się dogaduje z innymi i lubię pomagać nowym graczom więc raczej problemu z graczami nie będę miał.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2 do 6 godzin
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): od 16 do 18 a potem od 20 lub 22 do 2/3 w nocy 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3463h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak 

  •  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: ☪★♛❤Gucio❤♛★☪
2. Imię: Amadeusz
3. Wiek: 19
4. Znajomość komend admina (0-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6 Składka (tak/nie):nie

7.Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/813350
8. Parę słów o sobie **: Jestem Amadeusz , lubię w wolnym czasie pograć sobie  w cs'a, interesuję się fudbolem amerykańskim, piłka ręczna i paintballem (juz ogar) :)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:  Gram dość często na serwie widzę i słyszę co się dzieje na serwerze gdy adm i H@ brak 
10.Steam_ID: STEAM_0:0:145806117

11 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-4h

11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w dni robocze zazwyczaj pod wieczór w wakacje z rana np od 8 do 12, weekendy różnie to bywa
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ogólnie około 2500 h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Edytowane przez Guci0
  • Haha 2
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirage

Podanie

1. Nick: KNIS
2. Imię: Tomek
3. Wiek: 15
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5/10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/817573
8. Parę słów o sobie **: Lubię grać w gry komputerowe. Trenuję rugby. Moje ulubione jedzenie to spaghetti.Jestem towarzyski i pomocny.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ chciałbym pomóc w rozwinięciu serwera i zapobiec osobom używających haksów do gry i osobom bez kultury.
10. Steam_ID: STEAM_1:117708215
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-4h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze po szkole do wieczora a w weekondy od rana do wieczora (w wakacje całe dnie chyba że mnie nie ma w domu)
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

 

Edytowane przez KINS
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2018 o 23:08, Guci0 napisał:

1. Nick: ☪★♛❤Gucio❤♛★☪
2. Imię: Amadeusz
3. Wiek: 19
4. Znajomość komend admina (0-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6 Składka (tak/nie):nie

7.Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/813350
8. Parę słów o sobie **: Jestem Amadeusz , lubię w wolnym czasie pograć sobie  w cs'a, interesuję się fudbolem amerykańskim, piłka ręczna i paintballem (juz ogar) :)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:  Gram dość często na serwie widzę i słyszę co się dzieje na serwerze gdy adm i H@ brak 
10.Steam_ID: STEAM_0:0:145806117

11 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-4h

11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w dni robocze zazwyczaj pod wieczór w wakacje z rana np od 8 do 12, weekendy różnie to bywa
12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ogólnie około 2500 h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Wiem, zabrałam admina niedawno, ale poprawiłeś się. Dwutygodniowy zaostrzony okres próbny. Po nadanie admina pisz do @3x3. W treści wiadomości podaj swoje steamid. Również musisz przejść przez test dot. komend admina, to już 3x3 ci wytłumaczy. 

W dniu 11.07.2018 o 12:11, KINS napisał:

Mirage

Podanie

1. Nick: KNIS
2. Imię: Tomek
3. Wiek: 15
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5/10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/817573
8. Parę słów o sobie **: Lubię grać w gry komputerowe. Trenuję rugby. Moje ulubione jedzenie to spaghetti.Jestem towarzyski i pomocny.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ chciałbym pomóc w rozwinięciu serwera i zapobiec osobom używających haksów do gry i osobom bez kultury.
10. Steam_ID: STEAM_1:117708215
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-4h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze po szkole do wieczora a w weekondy od rana do wieczora (w wakacje całe dnie chyba że mnie nie ma w domu)
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 4
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

 

Również przyjęty. Zgłoś się na pw do @3x3. Ze steamid. 

 

Przepraszam za tak długie "rozpatrywanie", ale tylko teraz mam na to czas. 

Wpiszcie się w tym temacie po rangę na forum: https://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejdź/?page=73

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2017 o 16:38, -_- napisał:

Poszukuje paru adminów, którzy będą często grać na serwerze. Od razu mówię, że jeżęli ktoś nie będzie potem wystarczająco długo siedział, traci admina, więc proszę tylko o podania osób, które są w stanie przegrać te ponad 3 godziny dziennie.

1. Nick: Gorillo
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 21
4. Znajomość komend admina (0-10): 8 ale to czego nie wiem dowiem się reszty administracji
5. Sprawny i działający mikrofon: jak najbardziej , lubię dużo komunikacji
6. Parę słów o sobie **: Co tu dużo lać wody. Między pracą(koordynator budów instalacji solarnych), studiami (ekoenergetyka) a dziewczyną mam jeszcze czas na CS'a 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: gram dużo na tym serwerze a czasem nie widać żadnego admina by zareagował. Porządek , kultura i  gra fair play przede wszystkim i mile będzie widziana pomoc  
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3/4 h dziennie spokojnie choć wiadomo nie samym komputerem człowiek żyje i może się stać tak że każdy ma swoje obowiązki i nawet admini obecni nie mogę 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze to raczej popołudniami a weekendy od rana do południa potem może jeszcze wieczorkiem
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1600 h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): niestety nie

 

Na razie cofam decyzję. Zmień zachowanie, a pomyślę.

Edytowane przez Kasia!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zmienił(a) tytuł na [WAŻNE] Rekrutacja na admina - Only Mirage CS:GO
W dniu 16.11.2017 o 16:38, -_- napisał:

1. Nick: Rurku
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 18
4. Znajomość komend admina (0-10): 0
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym utrzymać porządek na serwerze :)
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Różnie 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 18-00    19-3
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2300h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

Jakoś małomówny teraz jesteś jak przychodzi pisanie podania xD

Przyjęty, napisz do mnie w prywatnej wiadomości tu  na forum ze steamid. @Kasia!

I wpisz się po rangę tu: 

 

Edytowane przez Kasia!
  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick: Marina.
2. Imię: Karolina
3. Wiek: 18
4. Znajomość komend admina (0-10):  8
5. Sprawny i działający mikrofon: Ta
6. Parę słów o sobie **: Jestem super, gram coraz więcej i Karol mnie zmusza do podania.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Bo w sumie zaczynam znowu grać więc why not 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: po 24 sierpnia coraz więcej
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): różnie, wieczory przeważnie 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: jakieś 600h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nom

 

 

Edytowane przez -_-
Przyjęta
  • Like 3
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zapraszam do szybkiej rekrutacji osoby, które grają na serwerze.

Oferujemy darmowego VIP dla osób, które są w stanie spędzić więcej czasu na serwerze za dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:hucio
2. Imię:Hubert
3. Wiek:18
4. Znajomość komend admina (0-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon:tak
6. Parę słów o sobie **:Interesuje się sportem i grą jaka jest cs go
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chciałbym spróbować coś nowego 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:4h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):21-22 do godziny 1 w nocy
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:1,5 roku
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie ale musi być ten 1 raz

 

@hucio podaj swoje GameME

 

Odrzucam. Gracz nie spełnia wymagania kultury na serwerze.

Edytowane przez Kasia!
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Son of the Scream
2. Imię: Mikołaj
3. Wiek: 16
4. Znajomość komend admina (0-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Mikołaj i mieszkam w Warszawie. Od 6 lat trenuję siatkówkę, lecz lubię każdy sport i jestem w stanie w niego zagrać.  W CS:GO mam 2200h i potrafię bardzo dobrze rozróżnić cheaty od skilla. Nigdy również nie osądzam z góry, dopiero po dokładnym przyjrzeniu się graczowi.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Na serwie często są sytuacje w których ktoś cheatuje, afkuje, wyzywa itd. a nie zawsze jest admin więc chciałbym takim sytuacją zapobiegać.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Godzinkę dziennie na spokojnie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 15-17 Weekendy 18-24
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2200h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): (guarda JB)

 

Pograj jeszcze, bo na razie widać tylko, ze grałeś tylko dziś, więc aktywność słaba. Na razie odrzucam. Za kilka dni się przypomnij jak będziesz miał lepszą aktywność. @Kasia!

Edytowane przez Kasia!
  • Like 8
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:hucio
2. Imię:Hubert
3. Wiek:18
4. Znajomość komend admina (0-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon:dziąlajacy sprawny mikrofon
6. Parę słów o sobie **:Jestem chłopakiem z małej miesjcowosci który w wolnych chwilach gra w cs który jest moim powiedzmy rozrywgą /hobby
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ chce wprowadzic porządek na serwerze gdyż jest on potrzebny w niektórych sytuacjach
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:4h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):godziny 21-1:00
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:2 lata
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie posiadalem mam nadzieje ze tym razem rozpatrzycie moją prośbę :)Wiem ze nie mam dobrej reputacji na serwie ale wiem ze bym był dobrym z dwustronnym myśleniem adminem

 

@hucio prosiłem o podanie GameMe, ponieważ nie ma żadnego Hucio na GameMe

http://classicffa.gameme.com/players/csgo5

 

 

Odrzucam. @Kasia!

 

Edytowane przez Kasia!
  • Like 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: ♥P1xa♥ key-drop.pl
2. Imię: Michał    
3. Wiek: 16
4. Znajomość komend admina (0-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście
6. Parę słów o sobie **: Kultularny, Ogarniety, Wyluzowany, spokojny, odpowiedzialny
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Administratorem chciałbym zostać, dlatego że jest coraz wiecej Cziterów i osób ktore nie maja za grosz kultury
i przydałoby się zrobić z nimi porządek.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: dziennie moge poświecić od 3 do 5/6 godzin na gre na serwerze 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Najczęsciec gram w godzinach wieczornych 20+ ale czesto zdarza sie że gram w godzinach od 8:30 nad ranem do
14:00-15:00.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1,800h+
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Niestety nie miałem okazji być adminem na żadnym serwerze.

 

Przyjęty. Zapraszam na pw ze steamid oraz wpisz się do tego tematu po rangę: 

 

Edytowane przez Kasia!
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. SouWi

2. Grzegorz

3. 15

4. 9/10

5. Tak

6.  Jestem Grzesiek. Mam głowę pełną pomysłów, lubie pomagać. Interesuje się piłką nożną i technologią. lubie se pograc.

7. Bo chciałbym pomóc przy serwerze, aby sie rozwijał i aby był porządek.

8.Od 2 do 6 godzin

9.dni robocze 16-24 weekendy to moge zawzwyczaj caly czas ale to wszystko zalezy czy gdzie wychodze itd

10. Na steamie 1k godzin

11. Nie 

 

Odrzucam ze względu na wiek. Nie masz nawet 20h przegranych na serwerze. @Kasia!

Edytowane przez Kasia!
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: PatrickB
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 16
4. Znajomość komend admina (0-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Siemka mam na imię Patryk. Jestem osobą miłą, zabawny i dążącą do celów . Aktualnym moim celem jest dołączyć do szeregów administracji Cs-Classic i mam nadzieję , że mi się uda.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Na serwerze nie zawsze jest admin i widzę , że duża liczba graczy łamie regulamin i chciałbym zaradzić na to i poprawić innym graczom komfort z gry na tym serwerze.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Codziennie zazwyczaj 5-6 godzin
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Codziennie od 16 do 23
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2061 godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

@PatrickB Przyjęty na 2 tygodniowy okres próbny napisz do @Kasia! Lub do mnie na Pw ze steam id. 

 

Edytowane przez Miverse
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:hucio
2. Imię:Hubert
3. Wiek:18
4. Znajomość komend admina (0-10): 5
5. Sprawny i działający mikrofon:tak
6. Parę słów o sobie **:Jestem chłopakiem który mieszka w małej wiosce a w wolnych chwilach gram z pasji w cs
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ gdy niekiedy siedze na serwerze jest zauważalny brak adminów i spory bałagan

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Zalęzy od dnia czasami 2 h czasami np w weekend 4 h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):godziny 13 do 15 i wieczorami od 22 do 12
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:1,5 roku
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie nie posiadałem wiem ze mialem słaba reputacje na serwerze ale to się zmieniło i staram się byc lepszą osobą , możecie to sami sprawdzić Pozdrawiam hucio :)

@hucio zgłoś się na PW ze steam_id do mnie lub do @Kasia! Przyjmuję na tygodniowy okres próbny.

  •  
Edytowane przez Miverse
  • Like 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności