Skocz do zawartości

[ON] [WAŻNE] [Only Mirage] Szybka rekrutacja na admina


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:mizuzu
2. Imię:Marcin
3. Wiek:19
4. Znajomość komend admina (0-10): 8/9
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Parę słów o sobie **: Jestem Marcin. Mieszkam w Wwa  i mam maturke w tym roku
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: jestem często na serwerze co może przełożyć się na przydatność
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:  średnio 3h dziennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 18-22 w robocze weekend różnie
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:4lata
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  tak na codzie tutejszej serwerowni/własna serwerownia cs1.6

@allj szczerze to nie słyszałem Cię jeszcze przez mikro, ale przyjmuję Cię na tygodniowy okres próbny jeśli będziesz olewać serwer i będzie jakaś skarga to out. Pozdrawiam zgłoś się na PW.

Edytowane przez Miverse
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Kwadrat
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 18
4. Znajomość komend admina (0-10): Obecnie pamiętam tylko 4 , lecz poznanie innych komend to kwestia czasu
5. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście że tak
6. Parę słów o sobie **: Lubie spędzać czas na polskich serwerach społecznościowych , grać w piłkę , chodzić na siłownie. Aktualnie uczęszczam do szkoły :)
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem z wielu przyczyn składających się na to. Myślę że mam dobrą interakcje z graczami i administratorami tego serwera. Nie lubię wchodzić na server gdy nie ma administratora , gdyż jest kilku graczy często afk , bez mutacji lub osób które nadużywają mikrofonu a co gorsze używają nie legalnego oprogramowania ( Cheaty )
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Staram się grać codziennie po 3-5 godzin :>
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Aktualnie uczęszczam do szkoły , moja rozgrywka na ONLY MIRAGE jest po powrocie ze szkoły i kilku obowiązkach które muszę zrobić
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Łącznie z wszystkich kont +/- 3000h Najwyższa ranga LE
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Posiadałem jak i w cs 1.6 tak i w CS:GO kilkukrotnie lecz kończyło się rezygnacja z przyczyn złej atmosfery wśród
administracji


Proszę o rozpatrzenie mojego podania i czekam z niecierpliwością :)
                                                                                                                                                                                                                 Pozdrawiam : Kwadrat

Przyjęty pisz do mnie ze steam_id.

Edytowane przez Miverse
  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Sopi
2. Imię: Paweł
3. Wiek: 23
4. Znajomość komend admina (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście.
6. Parę słów o sobie **: Głównym zajęciem trening na siłowni i bieganie, wzbogacone o rozwijanie się na tle intelektualnym ( przyszły doktorant ). Pod koniec października zapraszam wszystkich na uczestnictwo w maratonie lubelskim ,natomiast w przyszłym roku na zawody w Ultramaratonie  w Krynicy :)).
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Od dłuższego czasu "szło" zaobserwować na tym serwerze znaczny wzrost oszukujących pomiotów, które uprzykrzają grę porządnym graczom. Zanim admin zareaguje na komendę "u@" mija godzina czasu, a jegomość zdąży już ewakuować się z serwera, żeby potem wrócić i dalej lecieć, jak orkan przez bezdroża. Po 2 miesiącach mojej absencji na tym serwerze, te wybryki sięgnęły apogeum - przykład z dzisiaj, 2 cziterów grających na wallhacku, nawet nie kryjący się z tym, że grają na wspomagaczach. Spora społeczność skarży się  także, że brakuje tutaj administratorów i cziterzy wyrastają spod ziemi, jak grzyby po deszczu. Ponad to, bardzo przypadł mi do gustu tenże serwer z uwagi na przekomiczną ( w aspekcie pozytywnym ) społeczność, z którą mile spędza się rozgrywkę - poza pojedynczymi jednostkami, prowokującymi do zwady.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:  Do 3-5h dziennie.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Przedział czasowy 8-23, dłużej na weekendach.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2 latka, uprzednio 10 lat css.
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak, ******* W cs go tylko dwa razy. Pierwszy-  przez krótki okres czasu ze względu na nawał pracy i automatyczne zdegradowanie za brak aktywności i drugi z osobistej rezygnacji. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Sopi napisał:

1. Nick: Sopi
2. Imię: Paweł
3. Wiek: 23
4. Znajomość komend admina (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście.
6. Parę słów o sobie **: Głównym zajęciem trening na siłowni i bieganie, wzbogacone o rozwijanie się na tle intelektualnym ( przyszły doktorant ). Pod koniec października zapraszam wszystkich na uczestnictwo w maratonie lubelskim ,natomiast w przyszłym roku na zawody w Ultramaratonie  w Krynicy :)).
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Od dłuższego czasu "szło" zaobserwować na tym serwerze znaczny wzrost oszukujących pomiotów, które uprzykrzają grę porządnym graczom. Zanim admin zareaguje na komendę "[email protected]" mija godzina czasu, a jegomość zdąży już ewakuować się z serwera, żeby potem wrócić i dalej lecieć, jak orkan przez bezdroża. Po 2 miesiącach mojej absencji na tym serwerze, te wybryki sięgnęły apogeum - przykład z dzisiaj, 2 cziterów grających na wallhacku, nawet nie kryjący się z tym, że grają na wspomagaczach. Spora społeczność skarży się  także, że brakuje tutaj administratorów i cziterzy wyrastają spod ziemi, jak grzyby po deszczu. Ponad to, bardzo przypadł mi do gustu tenże serwer z uwagi na przekomiczną ( w aspekcie pozytywnym ) społeczność, z którą mile spędza się rozgrywkę - poza pojedynczymi jednostkami, prowokującymi do zwady.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:  Do 3-5h dziennie.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Przedział czasowy 8-23, dłużej na weekendach.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2 latka, uprzednio 10 lat css.
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak, ******* W cs go tylko dwa razy. Pierwszy-  przez krótki okres czasu ze względu na nawał pracy i automatyczne zdegradowanie za brak aktywności i drugi z osobistej rezygnacji. 

Ze względu na brak kultury w tym momencie odrzucam. A czemu? Wystarczy zobaczyć historię twojego czatu na gameme. Oraz na ilość banów i za co one były. 

 

@Sopi zapraszam na pw to może mi się wreszcie wytłumaczysz czemu tak piszesz?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie-haxyn
 
1. Nick: haxyn
2. Imię: Błazej
3. Wiek:16
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon**:jasne
6. Składka (tak/nie):
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/754208
8. Parę słów o sobie **: jestem blazej mam 16 lat, chodze do 1 liceum aktualnie, moja ortografia jest na dobrym poziomie, lubie uprawiac sport, glownie pilka nozna, bieganie . Mysle ze wykazuje sie rowniez kultura osobista i szacunkiem dla innych osob.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: poniewaz nikiedy na serwerze nie ma administratora, a mysle ze spelnilbym sie w tej roli. Ponadto dzisiaj na serwerze bylem swiadkiem sytuacji jak 3 graczy klocilo sie / obrazalo z innym graczem za pomoca wyzwisk, ktory staral sie tylko zalagodzic sytuacje i uspokoic reszte graczy. Nikt z tej 3 nie dostal kicka , bana albo muta, choc by im sie nalezalo
10. Steam_ID: STEAM_0:1:191876748
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4-5h dziennie chyba ze bedzie duzo nauki to tak z 2-3, narazie jestem top2 serwera wiec gram troche.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):od 15
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1200h ale dobrze nawet gram, na serwerze mam kd 1.90  
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak
 
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, haxyn napisał:
Podanie-haxyn
 
1. Nick: haxyn
2. Imię: Błazej
3. Wiek:16
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon**:jasne
6. Składka (tak/nie):
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/754208
8. Parę słów o sobie **: jestem blazej mam 16 lat, chodze do 1 liceum aktualnie, moja ortografia jest na dobrym poziomie, lubie uprawiac sport, glownie pilka nozna, bieganie . Mysle ze wykazuje sie rowniez kultura osobista i szacunkiem dla innych osob.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: poniewaz nikiedy na serwerze nie ma administratora, a mysle ze spelnilbym sie w tej roli. Ponadto dzisiaj na serwerze bylem swiadkiem sytuacji jak 3 graczy klocilo sie / obrazalo z innym graczem za pomoca wyzwisk, ktory staral sie tylko zalagodzic sytuacje i uspokoic reszte graczy. Nikt z tej 3 nie dostal kicka , bana albo muta, choc by im sie nalezalo
10. Steam_ID: STEAM_0:1:191876748
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4-5h dziennie chyba ze bedzie duzo nauki to tak z 2-3, narazie jestem top2 serwera wiec gram troche.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):od 15
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1200h ale dobrze nawet gram, na serwerze mam kd 1.90  
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak
 

Na serwerze chwaliłeś się, że złożyłeś podanie. Nie. 

Jesteś wulgarny i kłamiesz. Nie. 

Odrzucam.

Teraz czekam co na mnie napiszesz na serwerze... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:hucio
2. Imię:Hubert
3. Wiek:18
4. Znajomość komend admina (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon:tak
6. Parę słów o sobie **:Jednak wracam na posadę jeśli moge :)
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Zrezygnowalem , ale jednak wracam bo gdy mnie nie ma to brakuje adminów :P
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:4h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):wieczorne
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:1,5 roku
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak posiadałem :)

  •  
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hucio napisał:

1. Nick:hucio
2. Imię:Hubert
3. Wiek:18
4. Znajomość komend admina (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon:tak
6. Parę słów o sobie **:Jednak wracam na posadę jeśli moge :)
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Zrezygnowalem , ale jednak wracam bo gdy mnie nie ma to brakuje adminów :P
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:4h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):wieczorne
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive:1,5 roku
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak posiadałem :)

  •  

To nie ty zrezygnowałeś. Odrzucam.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o regulaminie i nie pisaniu do administracji/opiekunów w sprawie podania, czyli z tekstem "sprawdzisz podanie?", "i może być podanie?" czy to na steam czy pw na forum. Jak odpisuję na steam, że to namawianie, to tym bardziej proszę mi później na pw na forum nic nie pisać, bo pokazujecie wtedy, że nie potraficie czytać ze zrozumieniem. 

Dodatkowo jak już ktoś złożył podanie to tym bardziej nie chwalić się na czacie na serwerze. W gameme zapisuje się historia czatu ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Kosa
2. Imię: Konrad
3. Wiek: 20
4. Znajomość komend admina (0-10): 8-9
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Studiuję informatykę, interesuje się a także uprawiam sport (piłka nożna jak i ogólnorozwojówka), a także żyję muzyką szeroko pojętą od prostego bitu po teksty i ,,śpiew''. Osoba optymistyczna, trochę gadatliwa, lecz nie inwazyjna. 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Bardzo często na serwer wpadają trolle jak i cheaterzy, a mam akurat takie szczęście że najczęściej gram gdy adminów nie ma i nie chce już ich męczyć czy by mogli wejść na serwer kogoś ,,zobaczyć''
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: robocze około 4-7godz, weekendy zaliczam co drugi weekend (szkoła) nawet cały dzień
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): od 16 do 1 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3 lata (ale ponad 4tys godzin)
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, a nawet i więcej niż admina

Przyjęty. Pisz do @Kasia! ze swoim STEAM_ID

Edytowane przez kolano lokiec
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Miverse
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 20
4. Znajomość komend admina (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Jestem Kamil, pracuje jako magazynier i wybieram się na studia logistyczne, lubię wolnymi chwilami sobie pograć w cs'a, interesuję się dużo sportem jak i też siłownią. 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc w jakimś stopniu i zadbać o porządek na serwerze. Doświadczenie mam i to sporawe.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w dni robocze zazwyczaj pod wieczór, weekendy raczej co 2 tyg no studia zaoczne, chociaż myślę, że się to będzie zmieniać. 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2200h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

Przyjęty, pisz do mnie na pw ze steamid. 

Edytowane przez Kasia!
  • Haha 2
  • Uwielbiam 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Dangerous Type Opa Idiota
2. Imię: Michał 
3. Wiek: 19
4. Znajomość komend admina (0-10):  10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak 
6. Parę słów o sobie **: Jestem miłym przystojnym gościem który pykać w csa
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ mało adminów pracuje w nocy lub wieczorem a dużo słabych typów się wtedy kręci 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: zależy od dnia ale sporo czasu
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): rana i wieczorem 
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ponad 6h godzin 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak 2 lata na ffa 

 

Przyjęty, pisz na pw do mnie @Kasia! ze steamid. 

Edytowane przez Kasia!
  • Haha 3
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Grand
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 14
4. Znajomość komend admina (0-10):  8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **:  Jestem Mateusz , pochodze z polski ale mieszkam w szwajcarii , interesuje się informatyką oraz grami 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ostatnio brakuje aktywnych adminów a na serwerze jest dużo osób toksycznych i wieczorami często widzę cheaterów 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W dni szkolne 2 godzin a w wolne od 3 do 5 godzin
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni szkolne od 18 a w weekendy w popołudnie i wieczore
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3100 godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Grand512 napisał:
1. Nick: Grand
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 14
4. Znajomość komend admina (0-10):  8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **:  Jestem Mateusz , pochodze z polski ale mieszkam w szwajcarii , interesuje się informatyką oraz grami 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ostatnio brakuje aktywnych adminów a na serwerze jest dużo osób toksycznych i wieczorami często widzę cheaterów 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W dni szkolne 2 godzin a w wolne od 3 do 5 godzin
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni szkolne od 18 a w weekendy w popołudnie i wieczore
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3100 godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak

Biorę, jesteś bardzo spokojny, co na tym stanowisku jest potrzebne. Na wiek w tym wypadku nie patrzę. Przyjęty, pisz na pw do mnie ze steamid. 

Edytowane przez Kasia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: ☞Prezydent☜#Throw3
2. Imię: krzysiek 
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  6
5. Sprawny i działający mikrofon**:posiadam,działajacy 
6. Składka (tak/nie):nie
7. Link do swojego GameMe**:  https://classicffa.gameme.com/playerinfo/760264
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Krzysiek, posiadam 17 lat interesuje się koszykówką i piłką nożną 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Z chęcią pomagam innym osobą na serwerze  myślę że przyda się pomoc w szeregach administracji  mam tam jakieś doświadczenie myślę że się nadam 
10.  Steam_ID: STEAM_0: 0: 231642569
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: codzienie od 3 do 5 godzin 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): rożnie ale najczeście od 12 do 16 i pod wieczór około 18 do 23 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: przygode z Counter-Strike Global Offensive zaczełem w 2015 na akatualnym koncie posiadam  722 to nie jest moje pierwsze konto poprzednie konta sprzedawałem bo już nie miałem chęci grania w cska ale jednak zawsze wracałem 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): oczywiście na innych sieciach takich jak 4af,skillcenter  
 
Przyjmuję. Zgłoś się po rangę na forum w odpowiednim temacie. @ElPrezidento
Edytowane przez kolano lokiec
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Krystian
2. Imię:  Kamiński 
3. Wiek: 15
4. Znajomość komend admina (8-10): 8.
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak mam.
6. Parę słów o sobie :Jestem Krystian mam 15 lat i pochodzę z Rzeszowa. 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Bo bym chciał na takim dużym serwerze zostać administratorem.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Mogę poświęcać z 3 Godziny. 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Gram co dzień na tym serwerze.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1,424 godzin w CSGO
11. Czy posiadałeś już admina? : Nie posiadałem wcześniej administratora żadnego serwera 

 

Nie. Odrzucam. ~~ @Kasia!

Edytowane przez Kasia!
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Sho'yo
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 25
4. Znajomość komend admina (0-10): 8 - kwestia odświeżenia
5. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście, posiadam
6. Parę słów o sobie **: Styczność z CS'em mam od mniej więcej 6-7 roku życia także szmat czasu już w to gram. Praktycznie cały czas, raz więcej raz mniej, Na początku roku miałem dłuższą przerwę z powodu wyjazdu. Po powrocie chciałem pograć w nowym miejscu.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:

 Jestem człowiekiem cierpliwym i lubię trzymać się zasad, z doświadczenia wiem, że to droga do sukcesu. Nie znaczy to, że nie myślę nieszablonowo, po prostu lubię porządek.

Nie jestem osobą nieomylną, jeśli popełniam błąd staram się to naprawić. Moja przygoda na tym forum, była zupełnie nieoczekiwana, po prostu spodobała mi się atmosfera tego miejsca, którą tworzą ludzie. Tak też było w momencie, w którym zacząłem grać na Only Mirage, ludzie i klimat tego miejsca, przyciągnęły mnie od pierwszych minut grania.Lubię grać z osobami które prezentują dobry poziom. Tworzyli je ludzie i to był ten magnes.

Zawsze zależało mi na dobrej zabawie na serwerach, jak wszystkim, myślę. Jak się gdzieś długo siedzi to naturalnym jest to, że ludzie, wydarzenia scalają w jakąś społeczność.

Dla dobra tej społeczności chcę pomóc jako administrator serwerów cs-classic. Jako, że serwer Only Mirage, na którym wgrywam potrzebuje dodatkowej pary rąk do pomocy - także jestem.

 

No dobra ale przecież nigdy nie jest tak pięknie i oto moje wstydy :

Zdarzało mi się unieść na serwerze także na forum ( nie tym ), lekcję pokory odrobiłem i wprowadziłem większą samokontrolę. Liczę na merytoryczną i konstruktywną krytykę. Ona zawsze popycha mnie do pracy nad samym sobą.

 

W razie odrzucenia zamierzam kandydować ponownie gdy poprawię niedociągnięcia. Dziękuję Sho'yo.


8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Sądzę, że tak od 2 do 4 godzin bez problemu powinienem znaleźć czas.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Wszystko zależy od zmiany w pracy, nie zawsze mam wolny weekend, pracuje po 12h ( 6:00-18:00,18:00-6:00 ) więc jak miałbym drugie zmiany to 2 dni w tyg by mi wypadły.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od wydania gry czyli 2012r - więc będzie już 6 lat ( jeżeli chodzi o CS:GO )
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Oczywiście

 

No grasz dopiero tydzień, ale sprawiasz wrażenie osoby ogarniętej, także biorę. Napisz do mnie ze steamid(tym z serwera z komendy status) i zgłoś się po rangę w temacie w dziale Sprawy związane z siecią. @Kasia!

Odrzucone.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: conte
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 21
4. Znajomość komend admina (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Witam, mam na imię Łukasz. Studiuję bezpieczeństwo, interesuje się sportem i motoryzacją. W wolnym czasie cisnę sobie w gry typu cs, gta. Jestem pracowity i uczciwy.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Znowu mam więcej czasu na rozrywkę, wiec czesciej bede mogl grac w cs. Mam doświadczenie, wiec chciałbym pomoc w pilnowaniu porządku na serverze.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dziennie 5h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zazwyczaj rano do godziny 12, a po południu 16-21. studiuję zaocznie wiec w tygodniu mam czas ale nie zawsze w weekend
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1439h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, na tym serverze.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, contezz napisał:

1. Nick: conte
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 21
4. Znajomość komend admina (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Parę słów o sobie **: Witam, mam na imię Łukasz. Studiuję bezpieczeństwo, interesuje się sportem i motoryzacją. W wolnym czasie cisnę sobie w gry typu cs, gta. Jestem pracowity i uczciwy.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Znowu mam więcej czasu na rozrywkę, wiec czesciej bede mogl grac w cs. Mam doświadczenie, wiec chciałbym pomoc w pilnowaniu porządku na serverze.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dziennie 5h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zazwyczaj rano do godziny 12, a po południu 16-21. studiuję zaocznie wiec w tygodniu mam czas ale nie zawsze w weekend
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1439h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, na tym serverze.

Biorę! Pisz pw ze steamid i zgłoś się po rangę! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Kosin zmienił(a) tytuł na [ON][WAŻNE] Szybka rekrutacja na admina - Only Mirage CS:GO

1. Nick:polski_sniper
2. Imię:filip
3. Wiek:19
4. Znajomość komend admina (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon:tak
6. Parę słów o sobie **: jestem Filip mam 19 lat i pochodzę z Radomia interesuje sie sportem pirotechniką i lubie wieczorami pograc w cs go 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: adminem chcialym zostac poniewaz polubilem tu grac i większość mojego czasu w cs spędzam własnie tu a nie raz jestem świadkiem nie przyjemnych rozmów pomiędzy graczami / utrudnianiem gry przez czitera / nadużywaniem mikro przez graczy bez mutacji i innych tego typu sytuacji.. w skrócie chciałbym  pomóc w utrzymaniu porządku na serwie  

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:od 2 do 5 h dziennie 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): codziennie od 20 do 1/2
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: łącznie jakieś 1350 h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK

  •  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, polski_sniper napisał:

1. Nick:polski_sniper
2. Imię:filip
3. Wiek:19
4. Znajomość komend admina (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon:tak
6. Parę słów o sobie **: jestem Filip mam 19 lat i pochodzę z Radomia interesuje sie sportem pirotechniką i lubie wieczorami pograc w cs go 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: adminem chcialym zostac poniewaz polubilem tu grac i większość mojego czasu w cs spędzam własnie tu a nie raz jestem świadkiem nie przyjemnych rozmów pomiędzy graczami / utrudnianiem gry przez czitera / nadużywaniem mikro przez graczy bez mutacji i innych tego typu sytuacji.. w skrócie chciałbym  pomóc w utrzymaniu porządku na serwie  

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:od 2 do 5 h dziennie 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): codziennie od 20 do 1/2
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: łącznie jakieś 1350 h
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK

  •  

ODRZUCAM Chwalisz się na swoim profilu starym kontem gdzie dostałeś VACa. Aktualnie masz przynajmniej 1 konflikt na serwerze,a i w przeszłości też jakieś skargi poszły. Dodatkowo nie poświęciłeś nawet chwili żeby to co kopiowałeś dobrze sformatować żeby jakoś to wyglądało. Trochę to świadczy o człowieku. GameMe też nie jest jakoś zadawalające Nie czuje tego że mogę ci zaufać w kwestii Admina.

Edytowane przez Kosa Ken
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:NEMESIS00
2. Imię:błazej
3. Wiek:16
4. Znajomość komend admina (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon:ta ale nie bede uzywal bo po co
6. Parę słów o sobie **: yyyy umiem grac w csa i w mc
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:bo tak, jestem dobry gracz wienc mam kd na serwerze 1.90 
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2h dziennie
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):jak mi sie chce
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1500 h ~
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): no

nie wiem o co ci chodzi przeciez nigdzie cie nie wyzywalem

ssssssa.png

Edytowane przez haxyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności