Kasia!

Użytkownik miesiąca [LUTY]

pre_1458747026__um.png

Kończy się już najkrótszy miesiąc w roku, ale może ktoś wykazał się lepiej od innych i było to widać?

Widzisz osobę która w lutym wyróżniała się na tle forum? np. dużo pisała, pomagała, zgłaszała problemy oraz ogólnie dużo się udziela i chciałbyś ją/jego wyróżnić mianem użytkownika miesiąca? To idealny czas aby się zrewanżować i podziękować!

W komentarzu wpisz nick jednej osoby która twoim zdaniem powinna wygrać oraz uzasadnij swój wybór.

Zapraszamy do zabawy!

Wzór:

Nick:
Powód:

_

Zasady:

• W celu zapobiegnięcia spamu ~ Jeżeli nick kandydata został podany przez innego użytkownika wcześniej, dajemy pod tym postem like.
  • Aby wziąć udział w zabawie musisz posiadać 5 postów na Forum
  • W zabawie nie biorą udziału:
    • -_-
    • dav3
    • Kasia!

Treść posta dosłownie "skopiowany" od Besi523

Nick : @Zyguś

Powód: Jest to jedyny członek UBTeam, który zajmuje się zgłoszeniami z 1.6. Stara się wykonywać pracę sumiennie i robi to wzorowo. Nie ma problemu z opóźnieniami i każde zgłoszenia czy prośby o UB rozpatruje tak, aby były jasne dla osoby poszkodowanej/winnej. Moim skromnym zdaniem zasługuje na powyższy tytuł.

Nick: @Miłosz
Powód: Bardzo Dużo robi dla forum jak i serwerów , wiele propozycji dotyczacych dd2 chce cos zmienic, szuka opcji aby innym gralo sie lepiej , Pomogl w aferze z koko dzambo podeslal bardzo istotne w temacie pliki, ktore rozwialy wszelkie watpliwosci , wiec moim skromnym zdaniem nalezy mu sie ten tytul.

Nick: @Peter
Dawno się nie wypowiadałem w tym temacie, ale zaszedł pewien fenomen, którego nie rozumiem, więc nadszedł czas na moją nominację. 

Choćby rok temu, gdy mówiono, że bezpośredni UB do działów SM nie jest potrzebny i nie warto przyjmować kolejnego członka, bo osoby od amxa mogą bez problemu zajmować się pojedynczymi na tle tygodnia zgłoszeniami - dzisiaj mamy zupełnie inne czasy. W dobie narastającego gwałtownie zainteresowania CS:GO dzisiaj odwołania w tym dziale są równe lub powoli przeważają ilością nad starszym imiennikiem (też głównie przez to, że serwerów 1.6 jest mniej).

Przechodząc do sedna - Peter robi tutaj bardzo dobrą robotę, wszystkie demka, jakie przychodzi mu do sprawdzania są rozpatrywane szybko i bez pomyłek, nie zaniedbuje swojego działu, mimo narastającego zainteresowania CS:GO jak i większej ilości tematów do sprawdzania. Z resztą oboje z UB zasługują tutaj na wyróżnienie, ale Peter już Zygusia wyżej wymienił, a ja mogę jedną osobę. 

Jako admin podejmuje bardzo dobre osądy na serwerze, na którym tę rangę posiada, nie przesadza w żadną stronę, spokojny i rozsądny jak zawsze. 

Cieszę się, że razem z @Kasia! przyjęliśmy Cię na admina SURF:GO, kiedy zaczynałeś, bo widzę, że dzięki temu rozwinąłeś tutaj skrzydła ( i bardzo dobrze! ).

Dlaczego jest to dla mnie fenomen? Zygi został nominowany już wiele razy, a Peter nie dostał chociażby tej zasłużonej nominacji, co z dniem dzisiejszym się zmienia. 

Pozdrowionka!

Edited by Shino

Nowym użytkownikiem miesiąca zostaje: @Peter

W dniu 1.03.2018 o 09:47, Shino napisał:

Nick: @Peter
Dawno się nie wypowiadałem w tym temacie, ale zaszedł pewien fenomen, którego nie rozumiem, więc nadszedł czas na moją nominację. 

Choćby rok temu, gdy mówiono, że bezpośredni UB do działów SM nie jest potrzebny i nie warto przyjmować kolejnego członka, bo osoby od amxa mogą bez problemu zajmować się pojedynczymi na tle tygodnia zgłoszeniami - dzisiaj mamy zupełnie inne czasy. W dobie narastającego gwałtownie zainteresowania CS:GO dzisiaj odwołania w tym dziale są równe lub powoli przeważają ilością nad starszym imiennikiem (też głównie przez to, że serwerów 1.6 jest mniej).

Przechodząc do sedna - Peter robi tutaj bardzo dobrą robotę, wszystkie demka, jakie przychodzi mu do sprawdzania są rozpatrywane szybko i bez pomyłek, nie zaniedbuje swojego działu, mimo narastającego zainteresowania CS:GO jak i większej ilości tematów do sprawdzania. Z resztą oboje z UB zasługują tutaj na wyróżnienie, ale Peter już Zygusia wyżej wymienił, a ja mogę jedną osobę. 

Jako admin podejmuje bardzo dobre osądy na serwerze, na którym tę rangę posiada, nie przesadza w żadną stronę, spokojny i rozsądny jak zawsze. 

Cieszę się, że razem z @Kasia! przyjęliśmy Cię na admina SURF:GO, kiedy zaczynałeś, bo widzę, że dzięki temu rozwinąłeś tutaj skrzydła ( i bardzo dobrze! ).

Dlaczego jest to dla mnie fenomen? Zygi został nominowany już wiele razy, a Peter nie dostał chociażby tej zasłużonej nominacji, co z dniem dzisiejszym się zmienia. 

Pozdrowionka!

Gratulujemy!

Guest
This topic is now closed to further replies.