Jump to content
Sign in to follow this  
fafik800

[ODRZUCONA]Skarga na polski_sniper

Recommended Posts

1. Mój nick: Nayerbany

2. Kto zawinił? (admin/gracz):Admin

3. Nick oskarżonego:polski_sniper

4. Steam_ID oskarżonego:STEAM_0:1:6302676

5. Data i godzina zdarzenia:22:30 03.03.2018

6. Mapa:am_warehouse3

7. Opis sytuacji:Jako iż moja pierwsza skarga została zamknięta przez opiekuna "Neffju" , który napisał cytuję:" Jako iż z @polski_sniper nie było nigdy wcześniej problemów, postanawiam dać mu ostatnią szansę, dlatego też dostaje ostrzeżenie. Mam nadzieje że to ostatni raz, kiedy dał się tak sprowokować. " ? A to co ? 2 skargi odrzucone, w których jest podobna sytuacja. Nie odpowiednie zachowanie admina i jakieś losowe banicje. Mam dalej szukać argumentów na odebranie admina polskiemu snajperowi?  

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie):

• Confused 1

skargi były bez sensu tak jak twoja poprzednia i zostały odrzucone / obydwie zawierały to samo 

Edited by polski_sniper

3 minuty temu, fafik800 napisał:

moja pierwsza skarga została zamknięta przez opiekuna "Neffju" , który napisał cytuję:" Jako iż z @polski_sniper nie było nigdy wcześniej problemów, postanawiam dać mu ostatnią szansę, dlatego też dostaje ostrzeżenie. Mam nadzieje że to ostatni raz, kiedy dał się tak sprowokować. " ? A to co ? 2 skargi odrzucone, w których jest podobna sytuacja. Nie odpowiednie zachowanie admina i jakieś losowe banicje. Mam dalej szukać argumentów na odebranie admina polskiemu snajperowi?

Skargi zostały odrzucone, czyli jak dla mnie są nieważne. 

Proszę o warna dla @fafik800 

Dziękuje.

Zamykam.

• Like 1
  • Love 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

• Love 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines