Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">Uniewinniony:</span> Kio [AIMHACK]


Tonio

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Tonio

Nick podejrzanego*: Kio

Dane podejrzanego [SID]*: STEAM_0:0:3945341

Data (dzien, gg:mm) zajścia: 2018 - 03 - 03  / 22:10

Twój dowód*: http://414339.node66.pukawka.pl/dem-de_rats_1337-1520111160-1520112780.zip

Rodzaj cheata*: AIMHACK

Nazwa mapki: de_rats

Czasy podejrzanych akcji*: 08:10 / 08:29 / 08:31 / 08:44 / 09:20 / 10:05 / 11:40 / 11:50 [w owych czasach sa pokazane co najmniej 2 kile. Wszystkie kile w glowe]

IP /Nazwa serwera:  212.91.26.64:27086

Cos od siebie: Generalnie to nwm czy UB team kiedy kolwiek grał na tym serwerze ale chem powiedziec ze owy oskarżony gra klasa "borodin" i ta klasa posiada no recoil. No niestety ale ten no recoil nie wyglada tak kolorowo jak na demku. Na serwerze jak grasz klasa borodin to celowik skacze z gory na dol i czasami naprawde ciezko kogos trafic i nie da sie za kazdym razem utrzymac celownik na glowie przeciwnika tak jak jest to na tym demku. Moim zdaniem jest to ewidentny "aimhack"

  • Like 1
  • Haha 2
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 16:30 dostaniecie odpowiedź bo na razie nie sprawdzałem. Będę edytował post więc zobaczycie werdykt

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie utrzymać celownika na głowie na no reocilu ? stojąc w miejscu lub stefując nie ma najmniejszego problemu gosciu :) tym bardziej przy 500 dpi i 1.7 sens . 

coś od siebie: Gracze grajacy tu maja rangi od silver do dmg ? oczywiscie bez obrazy ale jest roznica troche między innymi osobami które są wyżej , mają bardzo często więcej fragow odemnie nie grałem w cs'a pare msc mam suprema 8lvl faceit .Wypraszam sobie takie obrazy i ciągłe gadanie osób które nie maja pojęcia ze jestem odpalony . @Peter Rozwiąże to i tyle jeśli stwierdzi ze mam ''aimhacka'' o ile takie coś istnieje zbanuje mnie i tyle.Nie jest to pierwszy serwer cod mod + norecoil na którym gram na poprzednim bardzo długo grałem znaja mnie ludzie graja tutaj na tym serwerku też ;)

Pozdro.

ps . Gram totalnie dla zabawy jestem osobą +20 która pracuje i utrzymuje mieszkanie jak wchodzę pogram pare godzin i tyle takie coś robi sie już nudne

Edytowane przez Kioo
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Kioo napisał:

Nie da sie utrzymać celownika na głowie na no reocilu ? stojąc w miejscu lub stefując nie ma najmniejszego problemu gosciu :) tym bardziej przy 500 dpi i 1.7 sens . 

coś od siebie: Gracze grajacy tu maja rangi od silver do dmg ? oczywiscie bez obrazy ale jest roznica troche między innymi osobami które są wyżej , mają bardzo często więcej fragow odemnie nie grałem w cs'a pare msc mam suprema 8lvl faceit .Wypraszam sobie takie obrazy i ciągłe gadanie osób które nie maja pojęcia ze jestem odpalony . @Peter Rozwiąże to i tyle jeśli stwierdzi ze mam ''aimhacka'' o ile takie coś istnieje zbanuje mnie i tyle.Nie jest to pierwszy serwer cod mod + norecoil na którym gram na poprzednim bardzo długo grałem znaja mnie ludzie graja tutaj na tym serwerku też ;)

Pozdro.

ps . Gram totalnie dla zabawy jestem osobą +20 która pracuje i utrzymuje mieszkanie jak wchodzę pogram pare godzin i tyle takie coś robi sie już nudne

Koles masz range nie wyzej niz mg1 widze jak chodzisz i celujesz w ziemie a potem nagle je but bania. W demku widac aimlocka tak ze nie wiem po co sie tu wypowiadasz.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kio w znajomych xd ma suprema moge to potwierdzić.Gra lepiej niz większość na tym codzie po za tym jaka ty masz range tonio jesli on ma twoim zdaniem mg1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale to nie jest dział na dyskusje i dzielenie się opiniami. Nie prosiłem Was abyście się wypowiadali to raz, a dwa, że to jest zgłoszenie . 

Nie ma co się gorączkować panowie. Za +/- 30 min jestem w domku i tak jak już pisałem dostaniecie odpowiedź. Zachowajcie porządek proszę.

Dziękuje i pozdrawiam.

Edytowane przez Peter
  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje uniewinniony.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności