Skocz do zawartości

[Propozycje] Ogólne


Gokuś

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zmniejszyć zasięg min klasy Black Fire lub zaostrzyć zasady stawiania ich w przejściu lub dodać możliwość rozwalania min strzelając w nie (wtedy np. otrzymujemy tylko część obrażeń z miny albo nie otrzymujemy żadnych). Miny ciągle są stawiane w miejscach, w których nie da się ich obejść, ani przeskoczyć jeśli jest wąskie przejście (nie da się ich przeskoczyć na wprost, tylko trzeba to zrobić pod kątem ze względu na ich duży zasięg).

  • Like 1
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. Proponuje pozostać przy formacie 3 tygodniowym edycji, jak ta poprzednia, z racji, że zawsze dwa ostatnie tygodnie są martwe i przy teoretycznym peaku jest 5-10 osób na serwerze.

II. Przy wpisaniu komendy "/rank" dodanie informacji ile brakuje nam rankingu do kolejnego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel

Kieruje ten post do osób, które mają jakiś pomysł, mogący pomóc w ułatwieniu lub poprawieniu dodatków na COD

Na dniach pojawi się nowa wersja rynku (skończony i trzeba przetestować) gdzie głównymi zmianami były aspekty techniczne, ale doszło też do przebudowania menu oraz dodanie angielskiej wersji. Wiem, że sam Rynek nie wymaga już dodatkowych ułatwień, bo nie jest trudny w obsłudze, ale to przykład tzw "dodateku COD"

Co dokładnie potrzebuje?

Informacji o dodatkach takich jak klany, misje, sklep, info na czacie, przeniesienia XP, wymiany perków

 

Czy jest coś, co mogłoby ułatwić korzystanie z tych dodatków, a jeśli tak, to co i czy są jakieś problemy z ich korzystaniem?

 

PS: W przyszłym sezonie planujemy powrót do punktów klanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos sklepu to mam pytanie czy jest opcja aby mozna bylo uzywac sklepu za dolary po smierci? Czasami jest taka sytuacja, że jest ostatnia runda mapy, mam np 15700$, zrobie fraga i zgine. Mam 16k wiec teoretycznie moglbym kupic jeszcze expa, ale sie nie da niestety. Druga sytuacja gdy to by sie przydalo, to np jak dropne tajemnice generala. Wpisuje sobie /perk i widze że mam powiedzmy 1/4 szans na natychmiastowe zabicie, wiec chcialbym wylosowac nowa wartosc perka by miec 1/3 albo 1/2. Musze czekac do nastepnej rundy, potem poswiecic pare sekund na wylosowanie nowej wartosci a jak sie okaze że slabo wylosowalem to musze to zrobic jeszcze raz albo kilka razy a na zegarze juz 1:45 :D Niepotrzebna strata czasu, bo moglbym to wszystko zrobic kiedy padne :) 


Druga rzecz ktora mi ostatnio przyszla do glowy to mozliwosc wymiany dolarow na monety. Powiedzmy ze 16k$ = 10 monet. Czesto mam tak, że mam misje np uzbieraj 500 monet a w tym momencie mam np tylko 100 monet i fajnie by bylo móc je troche szybciej zbierac. Moze byc przydatne tez dla osob ktore chca jak najszybiej wylevelovac klan. Jak dla kogos wazniejszy lvl postaci - kupuje expa za dolary, jak dla kogos wazniejszy klan - wymienia dolarki na monety i wplaca do klanu. Takie dwie luzne propozycje z mojej strony :)

  • Like 1
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
6 godzin temu, zielo151 napisał:

Druga rzecz ktora mi ostatnio przyszla do glowy to mozliwosc wymiany dolarow na monety. Powiedzmy ze 16k$ = 10 monet. Czesto mam tak, że mam misje np uzbieraj 500 monet a w tym momencie mam np tylko 100 monet i fajnie by bylo móc je troche szybciej zbierac. Moze byc przydatne tez dla osob ktore chca jak najszybiej wylevelovac klan. Jak dla kogos wazniejszy lvl postaci - kupuje expa za dolary, jak dla kogos wazniejszy klan - wymienia dolarki na monety i wplaca do klanu. Takie dwie luzne propozycje z mojej strony

To cieżko dodać ze względu na możliwość maksowania dolarów gdy jest mało graczy - muszę przemyśleć czy jest sens to dodawać, bo na pewno musiałby być wtedy jakiś limit

 

Pierwsza propozycja dodana

Dziękuję za propozycję

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, redm1 napisał:

jest mozliwosc dodania spadochronu chociaz tylko vip,gralem na wielu cod'ach i tam zawsze byly spadochrony czy tez na jb itd,strasznie mi tego brakuje 

Według mnie zbędne, lepiej skupić się na klasach/perkach/mapach/poprawkach/bugach niż na dodawaniu jakiegoś spadochronu, który nic nie wniósł by do gry i robił problemy; a to zasłaniał ekran innym, a to przeszkadzał (czyt. bugował się) etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wprowadzenie jakiegos typu kamer dalo by sie zrobic kilka klas albo dodac to istniejacym lub nawet zrobic perk , nie wiem czy to ma sens i czy da sie to zrobic  to tylko propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
28 minut temu, Qeshu napisał:

A czy wprowadzenie jakiegos typu kamer dalo by sie zrobic kilka klas albo dodac to istniejacym lub nawet zrobic perk , nie wiem czy to ma sens i czy da sie to zrobic  to tylko propozycja

Rozwiń, bo nie rozumiem o co Ci chodzi

 

Aktualnie piszę od nowa klany, więc jeśli uważacie, że coś aktualnie działa słabo (nie mówię o błędach), to dajcie znać. Przypominam, że planujemy powrót do osobnej waluty klanów (punkty klanu) zamiast monet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, -_- napisał:

Rozwiń, bo nie rozumiem o co Ci chodzi

mysle ze chodzi mu o cos co nie raz bylo w 1.6 cod modach ze strzelasz tak jak by taka rakietka gdzies w sciane i potem przełączasz się i masz tak jak by widok z tej rakietki 

coś jak na tym filmiku widok wtedy masz https://www.youtube.com/watch?v=EbLfxbnSGnw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chodzi mi o kamere ktora mozna uzywac zeby zdobyc info gdzie jest enemy , nie gralem w 1.6 wiec nie wiedzialem ze takie cos bylo . Moze to nie ma sensu nwm ale mi wpadl taki pomysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cos tego typu tylko zeby byla w jednym miejscu ale to tez jest dobre , nawet lepsze

I tak myslalem czy da sie zrobic takie cos jak jest ten granat wh co pokazuje przeciwnikow przez sciany obok , zeby jakas klasa mogla uzyc skilla i bez rzucania granatu widac przez sciany w poblizu przeciwnikow 

 
Edytowane przez Mahesvara2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
14 minut temu, redm1 napisał:

dodanie kabelkow do rozbrajania bomby,wtedy tez musi byc w reg napisane ,ze jak sie ma czas na defowanie zeby ich nie uzywac .

Takie coś na pewno nie zostanie dodane

16 godzin temu, Qeshu napisał:

I tak myslalem czy da sie zrobic takie cos jak jest ten granat wh co pokazuje przeciwnikow przez sciany obok , zeby jakas klasa mogla uzyc skilla i bez rzucania granatu widac przez sciany w poblizu przeciwnikow 

Było na jednej klasie i przy większej ilości osób pojawiały się problemy z obciążeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Qeshu napisał:

I tak myslalem czy da sie zrobic takie cos jak jest ten granat wh co pokazuje przeciwnikow przez sciany obok , zeby jakas klasa mogla uzyc skilla i bez rzucania granatu widac przez sciany w poblizu przeciwnikow 

 

16 godzin temu, Qeshu napisał:

No chodzi mi o kamere ktora mozna uzywac zeby zdobyc info gdzie jest enemy , nie gralem w 1.6 wiec nie wiedzialem ze takie cos bylo . Moze to nie ma sensu nwm ale mi wpadl taki pomysl

Ja tylko wtrącę jedno. Pamiętajcie, że oprócz graczy uczciwych zdarzają się też oszuści korzystający ze wspomagaczy. My te osoby musimy znaleźć i z gry wykluczyć mając pewność, że z cheatów korzystają. Każde tego typu dodatki na kodzie jak: widzenie przez ściany, widzenie na radarze czy twoje propozycje, nam tego nie ułatwiają wręcz przeciwnie, dlatego staramy się ograniczać to do minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Mahesvara2 napisał:

mysle ze chodzi mu o cos co nie raz bylo w 1.6 cod modach ze strzelasz tak jak by taka rakietka gdzies w sciane i potem przełączasz się i masz tak jak by widok z tej rakietki 

coś jak na tym filmiku widok wtedy masz https://www.youtube.com/watch?v=EbLfxbnSGnw

 

Fajna rzecz, ale gdzie to zrobisz na innych mapach. :D 

Edytowane przez rilu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wolelibyście stary system punktów klanu czy stały dla każdego?

Stary system punktów klanu
Każdy miał dany % szans na drop PK po zabiciu

  • Właściciel 100%
  • Zwykły gracz 50%
  • Generał/VIP +50%
    Po wyjściu z klanu tracisz 50% swoich zdobytych, ale nie przekazanych do klanów PK

Stały system punktów klanu

  • Każdy ma np: 50% na drop po zabiciu
  • Można dodać statystykę zwiększająca szansę na drop lub też perki, które w tym pomagają

W obu przypadkach można robić event na PK tak jak to miało miejsce kiedyś (w 2 lub 3 tygodniu)

 

@AskerPL to przykładowe procenty. Wiadomym jest, że właściciel ma 100%

  • Like 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, -_- napisał:

Wolelibyście stary system punktów klanu czy stały dla każdego?

Stary system punktów klanu
Każdy miał dany % szans na drop PK po zabiciu

  • Właściciel 100%
  • Zwykły gracz 50%
  • Generał/VIP +50%
    Po wyjściu z klanu tracisz 50% swoich zdobytych, ale nie przekazanych do klanów PK

Stały system punktów klanu

  • Każdy ma np: 50% na drop po zabiciu
  • Można dodać statystykę zwiększająca szansę na drop lub też perki, które w tym pomagają

W obu przypadkach można robić event na PK tak jak to miało miejsce kiedyś (w 2 lub 3 tygodniu)

Jak dla mnie Stary system ale zrobił bym dla vip 75% wkońcu to usługa za którą się płaci :P // nie zauważyłem tego "+" więc no jak chcecie

Ale stary system mi sie najbardziej podoba

Edytowane przez AskerPL
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, AskerPL napisał:

Jak dla mnie Stary system ale zrobił bym dla vip 75% wkońcu to usługa za którą się płaci :P

Ale stary system mi sie najbardziej podoba

Akurat tutaj się zgodzę z tym Vipem i stary system jak najbardziej jest ok//ja również:D

Edytowane przez Edekk
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności