Skocz do zawartości

[Propozycje] Ogólne


Gokuś

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie zgłaszamy propozycje ogólne dotyczące zmian na serverze takich jak poprawa jakości servera,zmiany estetyczne,zgłaszanie bugów etc.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borodina nie trzeba usuwać, imho wystarczy zmienić mu broń z ak na powiedzmy MAC-10 albo Bizona. Dodatkowo osłabienie tego eliminatora, żeby nie było tak że wszystko leci w jedno miejsce tylko np w jakimś tam niewielkim promieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No temu Bordinowi zmienił bym ak na bizona :D, a ten eliminator i tak działa jak się stoi w miejscu wiec tego bym nie zmieniał bo nikt nie będzie grał tą klasą. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dodać skrótowe komendy, ale przy tym nie usuwać podstawowych komend. Niby nie dużo zmiana, a może dać wiele np. aby jak najszybciej kupić hp w sklepie.

/sklep to /s

/perk to /p

/drop to /d

 

 

  • Like 3
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można by dodać coś takiego, że jak admin nie żyje i mówi coś przez mikrofon to gracze, którzy żyją słyszą go, napewno ułatwiło by to prace adminom ;)

Aaaa i jeszcze chciałbym poruszyć temat wytrzymałości, która wymaksowana daje chyba zbyt wiele np. taki Kio mając 100 pkt wytrzymki i 180hp musi czasami dostać 13 hitów z AK !!

Edytowane przez ninjahack
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przeproszeniem za slownictwo(not really) wyjebac skiny z serwera. Przeciazaja serwer, tylko u was mam taka nieplynnosc gry.  Wiekszosci bedzie przeciwko poniewaz masz darmowe "sliczne" skiny ktore i tak gowno daja jedynie wyglad.

 

 

  • Uwielbiam 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Conseqential napisał:

Z przeproszeniem za slownictwo(not really) wyjebac skiny z serwera. Przeciazaja serwer, tylko u was mam taka nieplynnosc gry.  Wiekszosci bedzie przeciwko poniewaz masz darmowe "sliczne" skiny ktore i tak gowno daja jedynie wyglad.

 

 

W pełni się zgadzam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodac cos w podobie "USE_CLASS" i "USE_PERK" Usunac zmien bron pod przyciskiem "E" bo wkurza, szczegolnie jaka otwierasz dzwi.

Jak to ma dzialac ?

Jak masz binda ustawionego powiedzmy na "USE_CLASS" i posiadasz 2 bronie to pod przycisikiem ktory masz zbindowany bedzie tobie zmienialo bronie

Co do Use perk, bedzie to dzialalo na wszystkie perki ktore wymagaja wciskania guziczkow.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodac Dodatkowa Statystyke do wszystkich klas ktora bedzie: Grawitacja  - Za kazdy punkt rozdany  w Grawitacje ona bedzie sie zwiekszac czy tam zmniejszac.(Wyzej skakac). Max.. powiedzmy 100?

Co do przelicznika, nie mam glowy do tego.

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienić system propozycji codmod na forum perków i klas(rs i mapy są ok). Obecnie mamy 1 temat do perków i 1 temat do klas w którym osoby oceniające propozycje dają repki, ale nie mogą komentować danych propozycji co moim zdaniem jest słabym pomysłem, ponieważ nie każda propozycja jest idealna i być może ktoś ma jakiś pomysł co do danej propozycji aby ją ulepszyć/zbalansować, ale nie może swojego pomysłu przedstawić. Moim zdaniem spoko by było to żeby przy propozycjach klas i perków można było tworzyć osobne tematy i możliwość wypowiadania się w nich.

edit

@SadCarolinea ile z tych osób wchodzi na forum i coś na nim pisze ?

Edytowane przez DraY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DraY napisał:

Zmienić system propozycji codmod na forum perków i klas(rs i mapy są ok). Obecnie mamy 1 temat do perków i 1 temat do klas w którym osoby oceniające propozycje dają repki, ale nie mogą komentować danych propozycji co moim zdaniem jest słabym pomysłem, ponieważ nie każda propozycja jest idealna i być może ktoś ma jakiś pomysł co do danej propozycji aby ją ulepszyć/zbalansować, ale nie może swojego pomysłu przedstawić. Moim zdaniem spoko by było to żeby przy propozycjach klas i perków można było tworzyć osobne tematy i możliwość wypowiadania się w nich.

Gadałem o tym jak server był full z czego 95% graczy było na tak nie będę zmieniać tego dla kilku osób, kiedy dla większości jest to spoko a w ten sposób unikniemy niepotrzebnego spamu a repki dają znać że gracze są zainteresowani zawsze można napisać do mnie na priv żeby coś zmienić w danym perku ;)

@DraYWiększość najaktywniejszych graczy na forum i sieci ;) Nie robił bym czegoś na co zgadzają się osoby które ledwo znam wszystko co proponuje konsultuje z graczami aktywnymi i nowymi. 

Edytowane przez SadCaroline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to aby osoba, która wygra edycję/będzie miała największy lvl pod koniec edycji mogła wymyślić swój własny perk z swoim nickiem w nazwie jako nagrodę, np Tajemnica DraY'a. Oczywiście jeśli opiekun uzna że perk jest za silny/za słaby  to będzie mógł go odpowiednio zbalansować. Taka nagroda za spędzenia dużo godzin na serwerze dla danej osoby.

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzić automatyczne bindowanie perku/przedmiotów. Bynajmniej mi nie działa, na innych serwerach działało to od razu, bez konieczności wkładu własnego.

Możliwość używania sklepu (/sklep) jak i innych komend gdy nie żyjesz, nie mówię tu o takich jak "/klasa". ( czasem na koniec mapy zostaje Ci pokaźna sumka za którą można by było kupić pakiet expa)

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywrócić plugin rtv, często ludzie wybierają mapę nr 1 byle im głosowanie zniknęło, a później każdy narzeka i nie ma jak zmienić mapy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do sklepu z monetami dodać opcję kupna losowego perku za 10 monet, oraz dodać kupno 50% wytrzymałości za 20 monet 

Edytowane przez HanRayS
  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie żebym zorganizował dla was turniej drużynowy? Będą nagrody dla każdej drużyny. Narazie chce wiedzieć ile osób będzie zainteresowanych takim czymś jeżeli dużo osób będzie zainteresowanych to mogę coś takiego dla was zrobić :D

 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności