Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]skarga na admina


mati84235

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:\/redny  ❤ Klikam

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz):admin

 

3. Nick oskarżonego: king

 

4. Steam_ID oskarżonego:STEAM_1:1:129485844

 

5. Data i godzina zdarzenia:15:51:30  05.03.2018

 

6. Mapa: am_water  am_trainstationkzg

 

7. Opis sytuacji: KOLEGA nie wie chyba co znaczy podszywanie się pod gracza i zmienia mi nick .Dodatkowo gdy pewien gracz zasugerował '' weź go zablokuj '' powiedziałem mózg se zablokuj'' po czym dostałem bana na 30minut za obrazę gracza to jest jakaś kpina  typ ewidentnie faworyzuje dziewczyne, gdzie admini nie mają problemów .

 

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie):

http://620673.node45.pukawka.pl/dem-am_trainstationkzg-1520259720-1520260560.zip

http://620673.node45.pukawka.pl/dem-am_water-1520261220-1520262000.zip

http://www86.zippyshare.com/v/Rr7YUFbr/file.html   (na zdjeciu jest moja nazwa zmieniona przez kinga

Edytowane przez mati84235
dodanie linkow do demek
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazales ja i prowokowales od kilku map moze nie jakos ostro sa pewne granice  zreszta pare dni temu bylo podobnie nie byl to twoj pierwszy raz wiec dostales bana ciesz sie ze tylko na 30 min nie bede juz pisal co zrobiles jak ban tobie minal w pewnym stopniu mnie tez potem obraziles ale mniejsza zobaczymy co opiekun zrobi po sprawdzeniu demka i pozdrow kolege ktory tez chcial mnie sprowokowac zmieniajac nick na Kink ;)  

http://620673.node45.pukawka.pl/dem-am_warehouse3-1520262360-1520264160.zip Polecam zobaczyc to demko ;)

Edytowane przez King
Dodanie demka
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@King opiekun nie sprawdzi demka, bo go nie dostarczył. Dostarczył jakiś "żałosny" ss, który nic nie pokazuje, w dodatku zrobiony telefonem.

''Uwaga! skarga która nie zawiera dowodu zostanie automatycznie zamknięta i nie sprawdzona.''

Ostatnio bywając na serwerze, również doświadczyłem twoich prowokacji i dużo wulgarnych słów. Na twoim miejscu, cieszyłbym się, że dostałeś bana, tylko na 30 minut.

 

Edytowane przez xQenty
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowokowałeś i dostałeś bana, proste, ale widocznie dla ciebie nie. Jeżeli aż tak bardzo robi ci to różnicę, to w SB można zmienić powód na prowokacja i wtedy powinno być ci lepiej, bo "Mózg se zablokuj" ewidentnie podchodzi pod jedno lub drugie. Poza tym nie raz widziałem cię jak prowokujesz innych, więc ciesz się, że to TYLKO 30 min (polecam poprzednika). I uważaj następnym razem, bo bany robią się co raz dłuższe, a nie krótsze ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu demek jestem w stanie stwierdzić, że admin nadużył swoich uprawnień. Nie powinien był zmieniać nicku, co najwyżej mógł prosić gracza o jego zmianę,  ponieważ nie był on identyczny, ani nie podszywał się, jego nick był tylko zbliżony do innego gracza.  Co do bana, też nie wydaje mi się słusznym posunięciem w tej sytuacji. Na demkach nie widziałem żadnego obrażania, ani prowokowania w stronę "tej osoby". Gracz był sfrustrowany, zmienionym nickiem bez powodu ze strony admina ... po czym po chwili, gdy udaje mu się przywrócić początkowy nick, słyszy słowa skierowane do admina od osoby pod którą "podobno" podszywał się '' weź go zablokuj ''  odpowiada jej słowami "mózg se zablokuj" i dostaje bana. Wygląda to tak, jakby admin działał za namową tejże kobiety. (nie pierwszy raz)

Skarga słuszna, dlatego też admin @King dostaje pierwsze ostrzeżenie.

Sprawa Wyjaśniona .

Zamykam.

  • Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności