Skocz do zawartości

[Admin Miesiąca]


Gokuś

Rekomendowane odpowiedzi

Admin miesiąca 

Witam wpadłem na pomysł żeby zorganizować pewne urozmaicenie dla adminów

otóż wpadłem na pomysł żeby co miesiąc robić głosowanie na najlepszego admina miesiąca

w głosowaniu mogą brać udział jedynie gracze i admini server ale nie można oddać głosu na samego siebie.

 

UWAGA!!!!!

Za Admina miesiąca nie będą przyznawane nagrody stworzone jest to jedynie w celu urozmaicenia,

a także małej rywalizacji adminów i zachęcenia graczy z serwera do odwiedzania forum.

 

W tym miesiącu głosujemy na

1.@MattO

2.@abbad0n

3.@CatGirl

Niestety trzech adminów nie bierze udziału ponieważ na razie są oni  na okresie próbym.

 

Jak głosujemy???

Otóż oznaczamy admina poprzez "@Nazwa Admina" i piszemy opinie dlaczego uważasz że dany admin powinien dostać tytuł admina miesiąca i czym sobie na to zapracował życzę miłej zabawy i niech wygra najlepszy ;)

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.@CatGirl

abbad0na, nie widziałem na serwerze, a MattO za mało mówi przez mikrofon. :D CatGyrl jak najbardziej zasługuje na miano Admina miesiąca. :P

Edytowane przez waloS
  • Like 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja też oddam głos na @CatGirl ponieważ gdy brakowało nam adminów dawała sobie radę, obeznana w banowaniu, mutowaniu etc, miła a także zabwana utrzymuje atmosfere na serverze stara się utrzymywać kontakt z graczami na serverze no i oczywiście jest aktywna. :)

 

  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z radością informuje iż Adminem miesiąca [Marzec] zostaje nasza droga @CatGirl. Gratuluję  a wraz z nowym miesiącem trzeba  głosować na kolejnych adminów. 

                      Kandydaci [Kwiecień] 

                               1.  @Blix

                                   2. @Kioo

                              3. @TFUU Muukaa DZIFKO

                                  4. @CatGirl

                                  5. @FNX

                                 6. @abbad0n

 

Zasady są takie same jak poprzednio oddajemy głos na jednego kandydata,piszemy dlaczego dany admin zasługuje na miano admina miesiąca życzę wszystkim powodzenia. 

 

 

                     

 

 

Edytowane przez Gokuś
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności