Jump to content
Sign in to follow this  
-_-

[New Diablo Mod] Nekromanta

Recommended Posts

Jestem za tym żeby nekromanta wskrzeszał losową osobę na mapie (obojętnie gdzie się znajduje) myślę że pomogło by to zmniejszyć liczbę osób które by się bugowały po wskrzeszeniu i zwiększyły by rozgrywki teamowe na serwerze . Jeżeli projekt by wszedł trzeba by było zwiększyć również czas wskrzeszania.

Godzinę temu, Leśny napisał:

Jestem za tym żeby nekromanta wskrzeszał losową osobę na mapie (obojętnie gdzie się znajduje) myślę że pomogło by to zmniejszyć liczbę osób które by się bugowały po wskrzeszeniu i zwiększyły by rozgrywki teamowe na serwerze . Jeżeli projekt by wszedł trzeba by było zwiększyć również czas wskrzeszania.

Na Tak ale liczba nie moze przekroczyć np 3 osob bo taki nekromanta bedzie tylko stać

Lub ustawic liczbe wskrzeszeń na np 6 ale wtedy mozna trafic na wroga i zostanie on tylko wyssany 

Trzeba bedzie zmienic z wskrzeszenie z skilla na noż a leczenie na skill

Po uzyciu sm skill leczy siebie i sojuszników 20 hp+ 1 int 

Lub stałe leczenie 40 hp 

A cd np 8 sekund 

Propozycja Leśnego + moje rozbudowanie

2 godziny temu, Shadow #RoadToSilver napisał:

:[Ja proponuję: 

Gdy zginie ma 10% szans na odrodzenie się

Od tego masz pare itemow 

A moze dac ze za odessanie 1 osoby moze 1 wskrzesic? Mysle ze fajne urozmaicenie i wtedy nie bedzie napewno kampic.

+

Te np 10% na item ze odessania/wksrzeszenia i 0,1% na rune

Edited by Kubaciszew

A ja mam lepszy pomysł. Niech wskrzesza tak jak teraz. Ale osoby które wskrzesił będą zdobywały exp dla niego a nie dla siebie.

W dniu 20.03.2018 o 17:44, Leśny napisał:

A ja mam lepszy pomysł. Niech wskrzesza tak jak teraz. Ale osoby które wskrzesił będą zdobywały exp dla niego a nie dla siebie.

Jak już, to bardziej bym zrobił to na zasadzie danego expa z nich, np: 50% nekro, 50% gracz, ale tutaj też potrzebuje większej ilości głosów graczy

• Love 1

Jeśli się wskrzesza to jak wiadomo w niskich pomieszczeniach ludzie się blokują w suficie, może w końcu by tak zmniejszyć wysokość respu po wskrzeszeniu (przy itemku na wskrzeszenie od razu też można to zmienić)

Wejdzie update do tego wskrzeszenia, ale trzeba będzie go sprawdzić

W dniu 23.03.2018 o 14:40, Shadow #RoadToSilver napisał:

Proponuję dodać że po wskrzeszniu jak będziemy stać 4 sek w bezruchu tępa nas na spawna

Nie rozumiem. Kogo? Gracza wskrzeszonego?

Aktualny wygląd + moje propozycje

Nekromanta

Posiada zdolnosc wysysania energii z wrogow zyskujac 40 HP
Za wskrzeszanie kolegow oraz wsysanie swoich ofiar zyskuje doswiadczenie
Ma 1/7 szans ze przy trafieniu wroga wyssie z niego 10 hp
Gdy załaduje się na nożu, leczy pobliskich sojuszników w tym siebie (25HP)

Wiem, że się przewijało ale i tak dodałbym szansę na odrodzenie się, 10-15%

No to wtedy mu się zbuguje animacja xD Zresztą to nie miałoby sensu, bo wtedy ta reanimacja byłąby taka sztuczna :(

Też myślałem nad tym odrodzeniem, ale tak jak wspomniałem, tutaj potrzeba więcej osób, to raz, a dwa, widzę sporą aktywność tą klasą

Te odrodzenie jest z 1 strony dobre a z 2 nie. (Złe) 1 Mozesz mieć 300hp + !sklep + odrodzenie = 900hp 2.- np odrodzisz sie masz glocka/ usps a ktos na tobie fraguje bo nie masz praktycznie szans z ak/ m4 (dobre) 1 będzie bardziej grała teamowo ( jak wskrzeszasz kogoś a ktos cie strzela to nie masz szans na obronienie się ) 

To nekromanta jest taki słaby, że chcesz go ulepszać? Według mnie ma dosyć duże zalety (szybszy exp niż inne klasy dzięki ożywianiu) plus leczenia dzięki lądowaniu na nożu, wyżej wspomnianym ożywianiu i szansy kradzieży życia wroga. Więc raczej nie ma sensu dodawać do tego szansy na odrodzenie.

• Like 1