Jump to content
Mieczysław Fogg

[PRZYJĘTE]Podanie - Jeremaya Gattwold

Recommended Posts

1. Nick: Jeremaya Gattwold

2. Imię: Filip

3. Wiek: 18 lat

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Składka (TAK/NIE): Tak

7. Link do swojego GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/460563

8. Pare słów o sobie: Czeeeeeeeść, jako uczeń jednej z najlepszych szkół w karkowie jestem w stanie zwrównoważyć naukę z lenistwem. Ogółem im więcej nauki tym więcej lenistwa. Dlatego teraz jak kupuje spodnie to od razu 2 sztuki i proszę o zszycie. Wydaje mi się, że matematyka najbardziej przydała mi się w życiu codziennym. Nikt nigdy mnie nie okantował w Monopoly i to zawsze ja pierwszy stawiam domki. Nigdy nie lubiłem być panem kolejarzem, bo szansa na wylosowanie tego pola jest drastycznie mała i zawsze gdy zakupywałem owe akty własności myślałem tylko o przyszłych wymianach. Lubię też alkohol. Pamiętam, że pierwszy raz piłem w wieku 12 lat. W wielu kręgach jest to całkiem późno, lecz dla mnie to chyba nie była odpowiednia pora. Przez pewne wydarzenia, których nie będę przytaczał obrzydziłem sobie procenty do 16 roku życia. Później jedna dwie imprezy i jakoś się przemogłem. Wydaje mi się, że najbardziej pomógł mi mój przyjaciel z klasy. To przez niego pale, pije i zażywam inne środki których nie wymienię. Jednak czy sprawia mi to przyjemność? Oczywiście, że nie. Używki chwilowo niwelują uczucie samotności, odrzucenia, ale nie potrafią ich wyleczyć. Tyle ile przebywam na tym smutnym pozbawionym sensu świecie, jedyne co sprawia mi jakąkolwiek szczęście to mój ukochany serwer JB i jego ukochany opiekun Konrad. 

9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem: Bycie strażnikiem/adminem bardzo ułatwia prace na serwerze. Oczywiście można wiele spraw załatwić słownie, ale niekiedy się nie da i wtedy wkracza admin. Czasami niektórzy zapominają kiedy i jak powinni wkraczać/ używać komend. Chciałbym jak za dawnych dobrych czasów pokazać przykład innym, aby czerpali inspiracje z mojej osoby. Sam też chce utrzymać serwer w pozytywnej atmosferze.

10. Steam_ID: STEAM_1:1:61628808

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: Tyle ile będę w stanie. Czasami będzie więcej czasu czasem mniej. Jednak będę się starał wchodzić na tą przysłowiową godzinkę w najgorszej opcji. 

12. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): Na tygodniu po 17, a w weekend jak nie będę miał planów to co chwile będę dostępny. 

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1,223 godzin

14. Czy przeszedłeś mutację (TAK/NIE): TAK

15. Czy posiadałeś już admina (TAK/NIE):  TAK

Edited by Monika.
głupie literówki
  • Like 6
  • Haha 1
  • Confused 2
  • Sad 1
  • Love 2

Oczywiście na tak Filipie

Gracz ten miał już opiekuna i sprawował się dobrze gdy zaczynałem grać na serwerze pamiętam jego świetne prowadzenia które nigdy nie były nudne umie on sobie pożartować ale zna też umiar. Nad graczami umie zapanować oczywiście mutacja jest do sb nikt sie nie przyczepi

No i ciesze się że wracasz :>

@Bucek głupi jesteś czy udajesz? Prawie wszyscy którzy grają więcej niż 6mies go znają - jeżeli ty uważasz że jest on aktywny tylko na forum (co jest nie prawdą) to przemyśl coś bo wydaje mi się że jest coś z tobą nie tak :)

Edited by Sklejek
  • Like 1
  • Confused 1

Na Tak:

Jest pozytywnie nastawiony na serwer, umie opanować chaos (w sumie były opiekun jb..), można się z nim nieżle pobawić na owym serwerze, luźno podchodzi do niektórych spraw, ogółem pozytywny chłopak.

Witam spowrotem Monika.

• Like 1
  • Confused 1

Jere Jere :D

Oczywiście, że jestem na tak, jest to osoba odpowiednia na to stanowisko a że posiadał już tu nie tylko admina ale i opiekuna sądzę, że nie powinno być większego zastanawiania się ;) a podanie rozpisane tak, że aż fajnie się to czyta w porównaniu do innych. 

• Like 1

46 minut temu, Bucek napisał:

Zdecydowanie na nie.

Możesz być aktywny na forum ale na serwerze tez musisz. Wracasz do gry i od razu masz być na stanowisku administracyjnym? Żartujesz,a ten żart nie jest śmieszny.

Mało kto cię zna,a przynajmniej większość powinna. Pograj ze 2/3miesiace i daj się poznać.

@Bucek pozwól, że pomimo braku mojej aktywności w życiu serwera wypowiem się bo uwierz, że mam o wiele więcej do powiedzenia o starych graczach niż Ty.

A więc: 

Jestem na tak,

Filip był (i mam nadzieję, że będzie) jednym z najlepszych adminów. Robił wiele dla serwera. Wzbogacał serwer swoimi pomysłami oraz pilnował wszystkiego do takiego stopnia, że gracze go uwielbiali i chcieli żeby w końcu go przejął, a także ulepszał. Filip dostał opiekuna, dawał pomysły na konkursy robił mini eventy (kto pamięta tej pamięta), które przypadały każdemu do gustu. Po prostu panował nad serwerem tak jak powinen.

Podsumowując, moim zdaniem JAN CHRISTIAN jest na tyle doświadczony i znany, że da sobie rade :) I mam nadzieję, że nie nawali jak ostatnio (Filip wiesz o co chodzi...) i będzie godnie reprezentował grono administracji.

edit: pisane na tel nie bijcie

Edited by Peter
  • Like 4
  • Sad 1
  • Love 1

Jerehere jest jednym z największych pozytywnych graczy serwera. Jego prowadzenie nigdy nie nudziły, zawsze coś nowego wprowadzał w poleceniach. Lubi sobie pożartować, ale jeżeli dochodziło do nieprzyjemnych rzeczy potrafił zachować zimną krew. Znajomość Sb i posiadanie kiedyś tutaj opiekuna również idzie na +. Jestem na tak.

Troche wcześnie napisałeś podanie według mnie,ale niech będzie :

Wiadomo staż jako opiekun był,znajomosc regulaminu jest,i jedna z waznych spraw jako Guard ;  widac ze masz dystans,podchodzisz z przymrużeniem oka do spraw , mozna z Tobą pożartować o czym się od razu przekonałem, i przy okazji bedziesz w stanie wpłynąć na kogos aby poprawił zachowanie

Podsumowując,

Tak

Zapraszam na 2 etap rekrutacji, zgłoś się do mnie na PW

Przyjęty na okres próbny

Edited by KonWoy
  • Confused 2
  • Love 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines