Jump to content
neska.

[DD2] Aktualizacje na serwerze

Recommended Posts

- Został dodany nowy plugin na RoundSoundy - Nazwy piosenek są podawane na czacie. Można zobaczyć jaka piosenka była grana ostatnio komendą /last. Ustawienia RS można ustawić pod siebie komendą /roundsound lub /rs.

- Resetowanie statystyk jest teraz możliwe po wpisaniu komendy /resetscore lub /restartscore.

Edited by PIOTR_xD
  • Like 4

- Została dodana rozgrzewka. Czas rozgrzewki to 1 min. Broń na rozgrzewce to AK. Muzyka:

Bugi zgłaszać do mnie lub Crewa na PW

/// 24.05.2018

Bug z VIP'em podczas rozgrzewki i odrazu po niej zostal usunięty

Edited by PIOTR_xD
  • Love 1

- Zostały dodane rangi CS GO. Info o randze znajduje sie pod radarem. Informacje o wyniku jaki trzeba posiadać, aby zdobyć daną range, znajdują sie pod komendą /rangi.

Dodano kose z reklamą naszej sieci. Można ja wyłączyć komendą /modele lub /models.

Edited by PIOTR_xD
  • Like 3

- Został dodany spadochron. Na razie jest dostępny dla wszystkich.

- Zostały dodane smugi po granatach.

- Nazwa serwera została zaktualizowana.

• Like 2

- Został dodany plugin na TOP 3 mapy. Info pokazuje sie na say  tuż przed zmianą mapy, Informacje są w formie medali. W planach był ten sam plugin, ale bardziej rozbudowany (liczyło medale i tworzyło osobne TOP15), niestety miał za dużo bugów.

- Bug związany z brakiem losowania VIP'a został usunięty

• Like 1

- Został dodany nowy plugin na rangi CS GO. Pokazuje info o naszej randze i liczbie punktów nad HUD'em (nad liczbą zdrowia). Na razie w fazie testów. U niektórych może wystąpić problem w postaci takiej, że info wyświetla się pod celownikiem co bardzo utrudnia grę. To dlatego, że miejsce informacji zależy od tej samej komendy która ustawia miejsce wyświetlania nicku innego gracza. Wystarczy w konsole wpisać hud_centerid 0. W najbliższych dniach dodam wymuszanie tej komendy na graczu przy wejściu na serwer, a także dodam komende /rangi, która wyświetli nam spis wszystkich rang.

- Bug związany z niewyświetlaniem obrażeń został usunięty.

• Like 4

- Dodałem komende /rangi. Po wpisaniu wyświetli nam sie menu, w którym znajdziemy opcje dotyczące wyświetlania położenia naszej rangi na ekranie, a także spis wszystkich rang.

• Like 1

- Dodałem plugin na bronie na plecach. W sensie jak mamy jakiś karabin i wyciągniemy pistolet, to nasza główna broń będzie przyczepiona do pleców.

• Like 1
  • Love 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines