Skocz do zawartości

[New Diablo Mod] Diablo


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja diablo strzela blyskawica jest taki item elektryczne naboje to takby to mniej wiecej wygladalo (jak trafi elektryczne naboje to by sie dmg stackowal), 20% na oslepienie ,większa szansa na zdobycie many o 10 % i większy exp o 40 % (szans procentowe do ustalenia to tylko moja propozycjal

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MeowTO napisał:

Moja propozycja diablo strzela blyskawica jest taki item elektryczne naboje to takby to mniej wiecej wygladalo (jak trafi elektryczne naboje to by sie dmg stackowal), 20% na oslepienie ,większa szansa na zdobycie many o 10 % i większy exp o 40 % (szans procentowe do ustalenia to tylko moja propozycjal

I co jeszcze? Dajmy mu jeszcze +100 hp bo to diablo co nie? xddd

 

Ja bym tej klasy w ogóle nie ruszał, ona nie jest słaba lool

ale co ja tam wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

*SWOJĄ WYPOWIEDŹ OPIERAM NA STATYSTYKACH Z BAZY*

Według bazy ta klasa jest na przedostatnim miejscu pod względem grywalności. Za nią jest tylko Sługa, a więc coś jednak przydałoby się zmienić, lecz napisałem JASNO

Cytat

Tyle że ta klasa miała mieć skille, które ani nie są ładowanie, ani używane przez tego typu bindy : /

I tego nie będzie, a więc prosze o jakieś realne propozycje.

 

Dodam tylko, że te dwie klasy (Sługa oraz Diablo) odbiegają bardzo mocno XP od innych klas, a więc można jasno stwierdzić, że sa najgorszymi klasami do gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mowie ma zwiekszonu dmg (nie jest to ani bind and ladowane) podobne do elektrycznych naboji (jak mu dropna stackuje dmg) i szansa na oslepienie ewentualnie cos jeszcze 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak wyjść poza schemat całkowicie i dać diablo szybsze przeładowanie broni jak to miał wcześniej, a dodatkowo coś czego chyba nie ma żadna klasa czyli zwiększyć mu szanse na drop złota i many np o 50%, gdyby złoto dropiło mu tak szybko to mógłby sobie kupić skill w sklepie, nie musiałby ładować randomowego skilla na nożu jak to proponowano wyżej.Zostawić mu jeszcze leczenie za strzał w głowę, żeby miał co rozwijać za manę, bo sam rozwój przeładowywania to trochę lipa.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
23 godziny temu, Lush napisał:

A może by tak wyjść poza schemat całkowicie i dać diablo szybsze przeładowanie broni jak to miał wcześniej, a dodatkowo coś czego chyba nie ma żadna klasa czyli zwiększyć mu szanse na drop złota i many np o 50%, gdyby złoto dropiło mu tak szybko to mógłby sobie kupić skill w sklepie, nie musiałby ładować randomowego skilla na nożu jak to proponowano wyżej.Zostawić mu jeszcze leczenie za strzał w głowę, żeby miał co rozwijać za manę, bo sam rozwój przeładowywania to trochę lipa.

Ile razy mam to powtarzać?

Napisałem to już w tym dziale chyba z 10 razy od MARCA. Czy tak trudno zrozumieć i przeczytać temat? Napisałem jasno, że jest to niemożliwe i nie nadpisze animacji, a reszta nie pasuje do niego.

Z DMG to też uważam, że to słaby pomysł, ponieważ mają to inne klasy, a warto by było dać coś, co jest w miarę unikalne, ale widzę, że chyba jest to niemożliwe, a więc po prostu wejdzie te większe DMG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kubaciszew napisał:

Czemu diablo ma napisane ze za heada leczy sie 40hp a leczy sie 25hp. Prosze o naprawe

Gdzie niby jest tak napisane? Na pewno nie w opisie na forum (https://forum.cs-classic.pl/topic/49004-opis-klas-newdiablomod/?tab=comments#comment-296702) i na serwie raczej też nie bo stamtąd spisywałem.

 

@KubaciszewZapamiętaj sobie bardzo ważną rzecz, kiedyś to nie jest to samo co obecnie.

Edytowane przez _Hades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kubaciszew napisał:

 

3 godziny temu, _Hades napisał:

Gdzie niby jest tak napisane? Na pewno nie w opisie na forum (https://forum.cs-classic.pl/topic/49004-opis-klas-newdiablomod/?tab=comments#comment-296702) i na serwie raczej też nie bo stamtąd spisywałem.

 

Jak zaczynałem grać diablo to przysięgam że było napisane 40hp :D

Edytowane przez Kubaciszew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 12.05.2018 o 21:25, Shadow #RoadToSilver napisał:

A może do tego granatu dodać granat podpalający z przelicznikiem 0.75/int

Jeżeli chodzi Ci o molotov, to chyba dostanę nerwicy xD

Zanim jednak dokończysz, sprawdź proszę cały temat, bo o molotov pisałem już w tymt emacie xD

W dniu 12.05.2018 o 19:58, Kubaciszew napisał:

Diablo ma zbugowane dmg z granatu. Dzisiaj testowalem z krabem ile bije bez int i z full int HE i wyszlo po tyle samo. Napraw prosze to -_-

Proszę sprawdzić poprawkę po update

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, -_- napisał:

Jeżeli chodzi Ci o molotov, to chyba dostanę nerwicy xD

Zanim jednak dokończysz, sprawdź proszę cały temat, bo o molotov pisałem już w tymt emacie xD

 

Nie chodź mi o drugi granat podpalający jak miło nie może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej a teraz tak z innej bajki : może damy mu piorun który by podpalał? Albo jakieś szkrzydła demona jak pisał donozor?

Edytowane przez SharMx1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to musi być już skill to proponuję coś takiego jak jest w pochodni piekielnego ognia. Czyli, że zadaje obrażenia przeciwnikom w pobliżu siebie (wartości do ustalenia) oraz sam otrzymuje obrażenia od skilla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To włączy skilla i będzie biegał po całej mapie ... będzie słychać kto gdzie dostaje obrażenia - trochę za OP. A jak dostaje obrażenia od skilla to osoba grająca Diablo nie używałaby ciągle tego skilla.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czyli już nie chcecie opcji z dodatkowym DMG dla tej klasy i odejściem od standardów, a więc tzn skilla z binda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym wolał bez skilla z binda, ale dodatkowe dmg trochę średnie będzie, bo już kilka klas ma takie umiejętności. A pomysły mi się skończyły 😅

Hmmm procentowa szansa na obrócenie przeciwnika o 180 stopni? To już trochę będzie chyba za bardzo z cod moda.

Leczy się o xxx zadawanych obrażeń? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może 1% na wypuszczenie fali po otrzymaniu obrażeń albo x% na oślepienie trafiajacego rywala (w nas)

Edytowane przez Donozor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności