Skocz do zawartości

[New Diablo Mod] Diablo


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel
W dniu 24.05.2018 o 08:38, ziomm napisał:

Hmmm procentowa szansa na obrócenie przeciwnika o 180 stopni? To już trochę będzie chyba za bardzo z cod moda.

Tego nigdzie nie ma i byłoby fajnym dodatkiem i nie uważam by było to typowo pod COD

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, SharMx1337 napisał:

1/7 to za duzo, albo trafisz gościa flashem albo obkręcisz go o 180%, proponował bym dać 1/9.

Ja bym proponował danie 1/8 taka kosmetyczna zamiana gdyż tam zamiana była dawno temu i dotej pory nikt nie pisał tu że jest to za dobre :) 

 

Gdy zabijemy w głowe nie odnawia nam to HP  np. Mam awp i 10 hp strzelam przeciwnika w hs zabijam go wyświetla się zabójstwo w hs i dalej mam 10 hp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W talicu zawsze bylo ze przy zabiciu ci się nie odnawiało więc w czym problem? Ta klasa i tak jest juz za op więc ja był bym skłonny za usunięciem 25hp a daniu 15hp bo to przesada co odwala się z tą klasą najpierw buff potem nerf potem kolejny buff i teraz powinien być nerf, ja nierozumiem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa nie była nerfiona tylko przywrócona, do tej, która była na 1.6

 

Nic nie będzie zmienianie, oprócz tego, że zmniejszymy szansę na 1/8

Co do bugowania się tych strzałów, to sprawdzimy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Prosze o znerfienie tej postaci bo 1/10 na oslepienie, 1/7 na odwrocenie i +25hp za headshota to o wiele za duzo. Przeciwko tej postaci nie da sie walczyc bo jak cie nie oslepi to cie odwroci, a jak cie nie odwroci to cie oslepi. Mozna by bylo dac 1/13 na oslepienie i 1/10 na odwrocenie, nie duzo by to zmienilo ale dalo by sie zabić takiego diablo :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@SharMx1337 żeby nie było (brak informacji). Jak skończę pracę przy JB, potem ogarnę te nowości na 2k, zajmę się Diablo 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kazdy wie ze ja to najlepiej znerfil bym wszystko xd ale ta klasa wraz z demonologiem (na chwile obecną) to przesada. Ktos kto ma bizona/p90/xm zawsze ale to zawsze oslepia i odwraca i sie leczy strzalem w hs. Proponuje a) zmniejszyc mu szanse dla danej broni o polowe b) dac mu 1/11 i 1/13

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak mam na nią grać? biegać tyłem żeby odwrocil mnie do siebie? pomyśl zanim coś napiszesz (ja mam uprawnienia do niemyślenia jak coś)  

Ale tak na serio Karol weź prosze znerf tą klase bo  ma ona za duże procenty i wytarczy jakiś pm/ak-47 i fullauto i jestes martwy. Ta klasa ma dwa insta kille bo jak oślepi cie nie masz szans tak samo jak odwróci

  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SharMx1337 napisał:

a jak mam na nią grać? biegać tyłem żeby odwrocil mnie do siebie? pomyśl zanim coś napiszesz (ja mam uprawnienia do niemyślenia jak coś)  

Ale tak na serio Karol weź prosze znerf tą klase bo  ma ona za duże procenty i wytarczy jakiś pm/ak-47 i fullauto i jestes martwy. Ta klasa ma dwa insta kille bo jak oślepi cie nie masz szans tak samo jak odwróci

Osobiscie gralem ta klasa nabilem na niej 31 lvl. Ale uwazam ze w porownaniu do innych klas jego procenty sa rzeczywiscie zbyt duze. malo tego za strzal w glowe regeneruje mu 25hp.  19/100 i 1/7. proponowalbym go na probe zmniejszyc do szans jakie ma zabojca na podbicie 10/100 zwazywszy ze diablo ma 2 pasywki to trafienie jednym z nich i tak beda spore szanse :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, meroo napisał:

Osobiscie gralem ta klasa nabilem na niej 31 lvl. Ale uwazam ze w porownaniu do innych klas jego procenty sa rzeczywiscie zbyt duze. malo tego za strzal w glowe regeneruje mu 25hp.  19/100 i 1/7. proponowalbym go na probe zmniejszyc do szans jakie ma zabojca na podbicie 10/100 zwazywszy ze diablo ma 2 pasywki to trafienie jednym z nich i tak beda spore szanse :) 

Ja także osobiście grałem tą klasą i także uważam że potrzebuje ona nerfa ponieważ jest po prostu za mocna.Jej szanse są za duże tak samo jak leczenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu chcecie osłabić diablo jak wcale dużo ich nie gra? Faktycznie denerwujące jest to odwracanie o 180 stopni i oślepianie, ale tak naprawdę taki jest charakter tej klasy i głownie na tym ona bazuje. Jako gracz tej klasy proponuje zmniejszenie szansy na obrócenie do 1/8 i szanse na oślepienie zredukować do 8%. Reszta powinna zostać bez zmian.

Edytowane przez TACO
zmiana treści
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 25.04.2020 o 21:54, Op0rNiK0W napisał:

czas oślepienia powinien trwać maksymalnie do 1 sekundy

Jedna sekunda nie ma najmniejszego sensu. Sam Flash trwa około 2.5s jeśli mnie pamięć nie myli

Skrócę efekt flash o 0.5s, tak by pasowało to bardziej do flash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności