Makusiek

Nowy serwer CSGO

Mod serwera  

42 members have voted

  1. 1. Jaki Mod serweraWitam wszystkich! Mam zamiar zrobić serwer CSGO i teraz mam pytanie do was czy chcecie aby taki serwer powstał i z jakim modem . Podam parę przykładowych modów jakie mogły by powstać i wybierzemy razem 1. Pozwolenie dostałem na zrobienie tego tematu od @-_-.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimo tego, że Surf kiedyś zszedł nigdy tak naprawdę nie był pusty. W zestawieniu obecnych serwerów dobrym wyjściem by było zrobić jakiś serwer fun to play pomijając klasykę czyli JB.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poprzedni surf padł, przez to, że nie było tam ludzi którzy by się tym cały czas zajmowali. Adminów. Razem z Shino staraliśmy się. Bardzo często był problem z mapami, że są już stare. Cały czas musiały być jakieś nowe. A i tak, jak ktoś nie znał to nie chciał grać. Ale z chęcią pomogę, bo jeszcze gdzieś mapy mam xD

 

Co do innych modów to przemawia do mnie tylko only awp. Czemu? Bo Bf jest wymagający, tam trochę czasu trzeba spędzić, żeby to śmigało, a i tak będzie do poprawki większość. Mając ndm,  na razie z takimi modami przystopujmy. I tak zawsze właściciel to poprawia. Jednak to też nie głupi pomysł. Na przyszłość można pomysł zatrzymać. Co do aim map to też nie głupi pomysł. Jednak widzę małe zainteresowanie. Czyli nie. 

A czemu only awp, bo to prosty mod, mało wymagający. Jedynie mówię, zawsze potrzeba adminów i nie wystarczy postawić serwer i rozpromować. Jak będzie komu tego pilnować to zawsze pomogę, a jak tylko go postawić i czekać na to, że będzie dobrze, to nie warto. 

 

Ale jak najbardziej powodzenia, tylko pamiętajcie, że na początku trzeba to przypilnować. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra serwer jaki powstanie to ONLY AWP. Serwer już został zakupiony i na dniach powinien ruszyć. Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.