Skocz do zawartości

[Poradnik jak wyjść z golda]


Gokuś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pewnie wielu z was denerwuje to że nie może wyjść z golda mimo iż się staracie i walczycie o wymarzone MG.

Dzisiaj postaram wam się trochę przybliżyć jak krok po kroku możecie się doskonalić i co możecie zrobić

żeby te MG wbić.

Krok 1

Musicie mieć dobry sprzęt wiadomo nie z najwyższej półki ale żeby miał te 60 stałych fpsów.

Krok 2

Lepiej żebyście mieli własną drużynę ogarniętą, taką która nie będzie toksyczna i będziecie

się dobrze dogadywać, sam się przekonałem że granie z randomami nie ma sensu na dłuższą metę

może uda wam się wygrać 1 bądź 2 mecze na randomach ale co z tego jeżeli w zamian tego przegracie 4, najlepiej

stworzyć własną drużynę osób które dobrze znasz np.Kolegów z klasy,pracy takie osoby które znasz od dawna

i możesz im zaufać i trenować z nimi różnego rodzaju taktyki obrony czy też bądź ataku Bombsitu

najlepiej żebyście byli podzieleni na różnego typu rodzaje zadań potrzebujesz mieć w drużynie max 1 snajpera

2 assultów, 1 entry fragger taki który będzie wam robił dużo fragów najlepiej żeby on wchodził sam ponieważ 

potrzebuje on skupienia żeby wszystko do okoła monitorował i w tym czasie co wy będziecie wchodzić na Bs'a on będzie pilnował pleców

a następnie przejdzie do ataku ważną role w Csie jest także suport który będzie umiał każdy granat rzucić tam gdzie trzeba do celu

nie wyklucza to jednak że reszta drużyny nie musi ich znać chodzi tu że ma być jeden który zna każdy, pamiętajcie też

żeby nie męczyć tylko jednej mapy ponieważ na jedenej mapie niczego się nie nauczycie

wraz z inną mapą są bardziej utalentowani gracze a wiadomo tylko na lepszych możemy uczyć się na błędach i je poprawiać

bo inaczej jak już wyjdziecie z golda to co z tego że będziecie umieć grać na jednej mapie dobrze skoro jak wbijecie MG

poziom będzie inny.

Krok 3

Musicie ćwiczyć Aima na różnych mapach społecznościowych a także na AimBotzach naprzykład

nie będę podawał serwerów ale poniżej wrzucę fajną mapke na rozgrzanie ręki przynajmniej 30min za każdym razem gdy odpalicie

CS:GO ponieważ dużo czasu wam to nie zabiera a zawsze warto poćwiczyć, żeby nie trzymać celownika na ziemi i jednak starać

się ciągle mieć go na środku ekranu, nie tylko Aim jest ważny w csie poćwiczcie na społecznościowych movement ponieważ on też

odgrywa ważną role w Csie, lepiej  zawsze być prędzej przed wrogiem i nie zahaczyć o ścianę, dużym błędem który popełnia też wiele graczy

nie możecie stać bez ruchu i strzelać musicie wyrobić sobie to bo to nie jest takie łatwe żeby strzelać jednocześnie i chodzić prawo, lewo żeby

przeciwnik miał trudniej was trafić. Kolejną rzeczą do nauki jest ekonomia musicie wiedzieć kiedy możecie coś kupić tak żebyście mieli pieniądze

do ataku/obrony ale także gdybyście zgineli bądź przegrali runde mieli jeszcze na następną runde.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=243702660&searchtext=Aim+Botz

Krok 4

Powinniście znać dużo pozycji w których wy możecie się ukryć a także gdzie mogą być potencjalni wrogowie,

rzeczą ważną w csie jest także znanie na pamięć wszelakie smoki,molotovy a także flashe które ułatwią wam

obronę bądź atak danego Bs'a. Dla bardziej zaawanowanych polecam także nauczyć się RunBoostów,OneWay'ów

bądź skrótów takich jak np.Przeskok z okna na drabinkowy na de_mirage.

Dla Zainteresowanych

Jeżeli byście chcieli daje wam jeszcze tutaj fajną mapke do configów można sobie tam także zboostować FPS'Y

a także modyfikować HUD.

Mam nadzieję że komuś tym poradnikiem pomogłem to tyle z mojej strony dzięki za uwagę.

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1325659427&searchtext=Config

 

 

Edytowane przez Gokuś
  • Like 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy była to jakaś pewnego typu inspiracja? https://forum.cs-classic.pl/topic/58451-poradnik-jak-wyjść-z-silvera/

Wydaje mi się, że to trochę za mało jako na taki poradnik, wbrew pozorom temat jest obszerny, a porady typu dobry sprzęt albo nietoksyczna drużyna to raz, że chyba żadna porada, a dwa, że nie są to rzeczy niezbędne, a jednak znajdują się na samym początku listy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Esme napisał:

Czy była to jakaś pewnego typu inspiracja? https://forum.cs-classic.pl/topic/58451-poradnik-jak-wyjść-z-silvera/

Wydaje mi się, że to trochę za mało jako na taki poradnik, wbrew pozorom temat jest obszerny, a porady typu dobry sprzęt albo nietoksyczna drużyna to raz, że chyba żadna porada, a dwa, że nie są to rzeczy niezbędne, a jednak znajdują się na samym początku listy.

Nie inspirowałem się od nikogo nie wiedziałem o czym napisać więc pomyślałem o CS:GO w którego długo gram mam GE i mogę przekazać trochę mojego doświadczenia dla słabszych graczy :)

 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiejszy sposób? Granie non stop tej samej mapy. Sam 3 lata temu jak wbijałem globala z kumplem graliśmy non stop mirage. Po jakichś 300 rozgrywkach człowiek był już tak przyzwyczajony do każdej zagrywki, że nawet boostowanie randomów nie było problemem. Parę lat wstecz jak jeszcze uczyłem się w liceum mój kumpel grając tylko de_nuke z silvera wszedł do globala - inna sprawa, że nie miał takiego aima, a na reszcie map nie szło mu jakoś super, ale poznał podstawy gry, wbił rangę jaką chciał itd.

Jeśli ktoś chce dobrze grać, to niech po prostu gra. Trenowanie samego aima - tracisz czas bo nie znasz dobrych kątów itd. Znam wiele osób które są bardzo dobre aimowo bo klikają tylko 1v1 albo 2v2, ale na zwykłej mapie to nie działa w ten sam sposób. Wystarczy raz na jakiś czas wejść na jakąś arenę/aim mapa poklikać chwilę "wyjść na hedy" i grać dalej mmy/faceity ot co filozofia tej gry :) Kiedyś nie było map pomocniczych na botach a ludzie dawali radę :)

Edit: Do tego jeszcze proponuję oglądać lepszych(nie mówię tu,np o pashy, tylko prosach którzy mają dobry movement np niko,scream itd), można dużo podejrzeć i nauczyć się czegoś nowego

Pozdrawiam

Edytowane przez tNk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności