Makusiek

Propozycje Only AWP.

Usunąć flashe

Zmniejszyc czas rozgrzewki

Ten vip to nie jest troche za szybki? ^ ^

Dodac, zeby bylo widac ile dmgu zadajemy c:

@Kvasek @tNkto jest przywilej vipa i cos mi mniec zeby ktos go kupował :D Czas rozgrzewki zostal zmieniony do 40s, flesh dla vipa zostanie zamieniony na smoke a dmg na awp nie jest potrzebny poniewarz zazwyczaj 1 strzal 1 kill :D FF zostal zmieniony jak i freezetime

@Makusiek Polecam to zmienić bo przed chwila z 5 graaczy zrobilo sie 0 

Polecam też zmienić, że po wpisaniu rtv i wybraniu mapy, zeby mapa odrazu sie nie zmieniała tylko po next rundzie. @Makusiek

Edited by Kvasek

3x3    6
W dniu 13.04.2018 o 22:17, Makusiek napisał:

@Kvasek @tNkto jest przywilej vipa i cos mi mniec zeby ktos go kupował :D 

Niby tak ale to troszkę przegięcie w drugą stronę, jakby to nie był awp z tej serwerowni to bym od razu wyszedł widząc jak ktoś jest na drugim końcu mapy w 3 sekundy :v Wydaje mi się, że ludzie przez to będę szukać normalniejszych serwerów awp niż kupować hurtowo VIPy. 

2 minuty temu, 3x3 napisał:

Niby tak ale to troszkę przegięcie w drugą stronę, jakby to nie był awp z tej serwerowni to bym od razu wyszedł widząc jak ktoś jest na drugim końcu mapy w 3 sekundy :v Wydaje mi się, że ludzie przez to będę szukać normalniejszych serwerów awp niż kupować hurtowo VIPy. 

jaką masz propozycje co zmienić szybkość?

3x3    6

Zdecydowanie zmniejszyć, podwójne skoki są ok. Oczywiście opinia subiektywna, nie robiłem ankiety środowiskowej :P

Fakt, że wtedy troszkę VIP będzie miał mniej z VIPa, ale może spróbować pójść w stronę jakichś skórek do postaci? Nie chodzi mi o jakieś różowe ośmiornice bo to nie serwer 4FUN ale można dużo ciekawych na necie znaleźć :) 

W dniu 19.04.2018 o 20:36, 3x3 napisał:

ale może spróbować pójść w stronę jakichś skórek do postaci? Nie chodzi mi o jakieś różowe ośmiornice bo to nie serwer 4FUN ale można dużo ciekawych na necie znaleźć :) 

podaj jakies przyklady tych modeli moze spróbujemy je dodać, a w vipie nie bedzie narazie nic wiecej zmieniane

3x3    6
20 godzin temu, Makusiek napisał:

podaj jakies przyklady tych modeli moze spróbujemy je dodać, a w vipie nie bedzie narazie nic wiecej zmieniane

Pogrzebie czy nie mam gdzieś plików z mojego dawnego 4FUNa, bo było też tam sporo normalnych modeli 

Edited by 3x3