Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Hades


_Hades

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Hades
2. Imię: Krzysztof
3. Wiek: 18
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/695276
8. Parę słów o sobie **: Bardzo miły, kulturalny, pomocny i ogarnięty ze mnie człowiek :)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Potrzebny jest admin, a ja się nadaję, ludzie z serwa mnie lubią.
10. Steam_ID: STEAM_0:1:146946799
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Więcej niż ktokolwiek.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Cały dzień
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3000h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak ma odpowiedni wiek jest dojrzały emocjonalnie jak i umysłowo, nie zachowuje sie infantylnie.Jest rozsądny nie daje głupich banów, dodatkowo Krzysiu już posiadał admina na tym serwie więc znajomośc sourcebans jest na wysokim poziomie.Krzysiowi raz zdarzyło sie poniesc emocjom pod wpływem alkoholu, ale na ogół przestrzega etykiety i jest przykładem kurtuazyjnego gracza.Krzysiu to stary wyjadacz a nie dyletant, pozatym Hades nie postponuje nikogo i jest lapidarny.

Edytowane przez Lush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jestem na tak. Na NDM jest mało adminów i po prostu czasami nie wyrabiamy. Przydałby się ktoś kto pomoże ogarnąć serwer, a Hades jest osobą, na którą można liczyć. Hades miał już admina, więc doświadczenie oraz wiedzę ma. Chyba wszystkie wymagania spełnione. Nie widzę żadnych powodów przez które Hades miałby tego admina nie dostać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie przypominam sobie żeby kogoś obraził lub wdał się w jakąś kłótnie w tym lub poprzednim miesiącu.
Ogarnia ten mod i widać że mu zależy, jestem za daniem mu szansy na okres próbny bo adminów mało.
Jak znowu zrobi to samo głupstwo zawsze można mu odebrać admina, dać bana i warma na forum. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jestem na nie po prostu namawia ludzi do dawania mu pozytywnych opinii.Gracz który wyzywa ludzi jak to miało miejsce w przypadku hadesa nie nadaje sie na adma.To co napisałem wyżej to populizmy, o które błagał mnie hades.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Lush napisał:

Jednak jestem na nie po prostu namawia ludzi do dawania mu pozytywnych opinii.Gracz który wyzywa ludzi jak to miało miejsce w przypadku hadesa nie nadaje sie na adma.To co napisałem wyżej to populizmy, o które błagał mnie hades.

Nie wiem czy to prawda, jeśli tak to jakiś dowód by się przydał.

 

Co do podania, jestem takiego samego zdania jak w podaniu Plaszczki. Napisane w 2 minuty, powinieneś bardziej się postarać...

 

A co do twojej osoby, to w ostatnim czasie nie widziałem jakiegoś dziwnego zachowania z twojej strony. Jesteś ogarnięty, dużo grasz ble ble ble ble.

 

Jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2018 o 22:00, Lush napisał:

Jednak jestem na nie po prostu namawia ludzi do dawania mu pozytywnych opinii.Gracz który wyzywa ludzi jak to miało miejsce w przypadku hadesa nie nadaje sie na adma.To co napisałem wyżej to populizmy, o które błagał mnie hades.

Lush ci zawsze nic niepasuje a Hades jest bardziej ogarnięty od ciebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności