Sign in to follow this  
Zyguś

ostatni reset ?
System gry na DR

System gry na DR  

27 members have voted

  1. 1. Jak wiecie nie całe 2 mies. temu odbył się reset i słabo z grywalnością na trybie 1k1, w sumie wcześniej też była słaba aktywność, więc pytanie do was czy robimy [HARD DEATHRUNA]? Max 201 lvl i masz 2 skoki dla klas premium.Skoro powrot do przeszlosci nie przyniosl skutkow to czas wprowadzic nowosc. Choc mam mieszane uczucia co do trudniejszego poziomu (ale nie wiem co sie dzieje na serwerze, jak z poziomem graczy) (ps. jeszcze nie wiem, do czasu :D)

Zawsze mozna sprobowac. Jezeli to nie wypali to trzeba bedzie sprobowac w druga strone, latwiejsza. Bedziemy sie glowkowac.

Dobrze Zygi, trzeba probowac zeby pozniej nie zalowac, ze czegos sie nie zrobilo. Jezeli to nie pomoze to niestety ale nadejda czarne chmury nad DR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na serwerze caly czas muszą być jakieś nowości, dzięki temu gracze widzą, że serwer jest rozwijany na bieżąco.

Co do poziomu osób na serwerze to wśród stałych graczy poziom jest bardzo dobry/średni. Czasami sie zdażą boty, ale tak jak na każdym serwerze. Więc myśle, że problemu nie będzie.

Hard jest też dobrą opcją na doskonalenie swoich umiejętności i pokazanie prawdziwego skilla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg. mnie średnio to wyjdzie, stali gracze raczej nie grają za dużo, przynajmniej tak jest przy mnie nie wiem co jest w innym czasie. Ale jak wchodzę to są jakieś noname'y które widzę 1 raz w życiu i  niezbyt umieją grać. Ale można spróbować jak już jest przegłosowane. Ja to już nawet na tym obecnym modzie nie potrafię grać więc na tym nowym tym bardziej xd 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robienie hard serwera przy stracie graczy jest -moim zdaniem- bez sensu. CS 1.6 lata świetności ma już za sobą i trzeba pogodzić się z mniejszą populacją graczy. Obecni gracze to w większości 'dzieci', które nie potrafią BH i satysfakcjonuje ich bieganie z dużą kondycją. Przy grze pozostaliby ci naprawdę najlepsi. Jestem na NIE.

Edited by Sheyiax

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie polecałbym tego robić. Skoro na 1001 lvl nie wbijali to 201 też nie bardzo to zmieni.

Może by dodać jakieś nowe rzeczy lub mapy ? Ja jedynie moge rozreklamować ten serwer na forach/serwerach, może coś to da.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this