Jump to content

Recommended Posts

Po samym tytule oraz dziale w jakim piszę ten temat, możecie się spodziewać jaka jest jego treść. W dniu dzisiejszym wybija dwutysięczny dzień od początku mojej "kariery" na csc oraz ten dzień będzie ostatnim, w którym będę aktywnie uczestniczyła w życiu sieci. Przez te prawie sześć lat mogłam się sprawdzić na wielu stanowiskach. Tak naprawdę, osiągnęłam tutaj  wszystko, co chciałam. Od admina na ulubionym serwerze, moderatora, ponieważ zawsze wolałam spędzać czas na forum, niż na serwerach, redaktora, grafika, aż do opiekuna, który może niekoniecznie był czymś dla mnie. Mogę napisać, że pełnione funkcje nauczyły mnie w pewnym stopniu odpowiedzialności oraz przykładania się do wykonywanej pracy. Dziękuję szczególnie Tobie Karol, bo to w sumie Ty pozwoliłeś mi w jakiś sposób tutaj zaistnieć i się wykazać. Mam nadzieję, że 1.6 jakoś się podniesie, a szczególnie ODD2! Trzymam mocno kciuki, aby pociągnął jak najwięcej. Myślę, że jak każdy odegrałam mniejszą lub większa rolę na tej sieci i liczę, że mimo wszystko będziecie mnie raczej pamiętać z dobrej strony. Na razie nie przewiduję tego tak, że odetnę się całkiem i nie będzie mnie w ogóle. Na ts i forum będziecie mogli mnie złapać, jednak już nie tak często jak wcześniej. Bywały w sumie chwile, w których żałowałam czasu, który tutaj poświęciłam. Osoby, które potrafiły tylko rzucać kłody pod nogi i czekać na cudze niepowodzenie. Nie zamierzam się nad Wami rozpisywać, bo tak naprawdę nie zasługujecie nawet na poświęcenie chwili mojego czasu. Może jednak przejdźmy do tych milszych rzeczy. Poznałam wiele osób, a zwykłe znajomości przerodziły się w nawet przyjaźnie. Nie sądziłam nawet, że będę potrafiła przywiązać się tak bardzo do ludzi, których poznałam w internecie.

@Marina. byłaś zdecydowanie jedną z ostatnich osób, z którymi sądziłam, że będę mogła złapać tak dobry kontakt. Dziękuję Ci, że w każdym momencie mogłam się do Ciebie zwrócić i liczyć na ciepłe słowa oraz cenne rady, którymi mogłam się posłużyć. Jesteś jedną z niewielu osób na tej sieci, które w pełni szanuje. Jednak dobrze wiesz, że kontakt nam się nie urywa i dalej będę Cię męczyć. :ax:

@Shino tak naprawdę, to nie wiem dokładnie, co powinnam tutaj napisać, ale wiedziałam, że na pewno będę chciała Cię wymienić. Mimo, że w ostatnim czasie nasz kontakt nie jest najlepszy, a praktycznie go nie ma, to wiedz, że zawsze, kiedy będziesz chciał się komuś wyżalić lub po prostu porozmawiać, to jestem dla Ciebie dostępna o każdej porze. Choć wiem, że nie jest tak jak na początku, to nadal nie zmieniłam o Tobie zdania, które poznałeś jakiś czas temu. Nie będę pisać tutaj więcej, bo nie są to sprawy, które chciałabym wyciągać publicznie.

@Peter nie myślałam, że tak szybko złapiemy dobry kontakt i będziemy w stanie tyle czasu ze sobą przegadać, jednak jak widać, to nie jest jedyna rzecz, która potrafiła mnie zdziwić. Szkoda, że tak się to skończyło, jednak wiedz, że za nic Cię nie obwiniam. 

@Miłosz wstawiam Cię jako czwartą osobę, ale myśl, że to wyżej, to jakieś podium! :D Cieszę się, że w ostatnim czasie wyjaśniliśmy sobie wszystkie rzeczy i mamy dobry kontakt. Może nie jest tak, jak na początku, jednak mimo to, jestem zadowolona! Chciałam Ci życzyć powodzenia oraz poinformować, że na steam ciągle jestem oraz kiedy będziesz miał ochotę, zawsze możemy pogadać na ts. 

@-_- będę się powtarzać. Tutaj dla Ciebie kolejne podziękowania dupeczko, w sumie za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Podziwiam, że miałeś do mnie cierpliwość i nie skreślałeś mnie całkowicie po głupich niepowodzeniach. Życzę Ci, aby cs-classic nadal miało się dobrze i oby to trwało jak najdłużej!

Na koniec chciałabym po prostu pozdrowić kilka osób, z którymi miałam przyjemność pogadać, popisać lub pograć:

@WhiteBlood @Paweł. @MM. @Zyguś @Miszejla. @Wercia. @Meduza @Kasia! @gicik krzys @Huczin @Rafj @Bucek 

Ta lista miała być dłuższa, ale już nikogo nie pamiętam XDD

za błędy wybaczcie xd

Edited by Nessia
  • Like 3
  • Confused 1
  • Sad 11
  • Love 1

No szkoda, w zasadzie nie wiele ze sobą rozmawialiśmy, ale jak na niewielki kontakt to pokazałaś mi się z dobrej strony i nie mam tobie nic do zarzucenia :ax: . Szkoda, że kolejny weteran, a raczej weteranka sieci odchodzi :(. No cóż, żegnaj i myślę, że jeszcze będzie okazja pośmiać się na TS :3 . 

• Love 1

W moim otoczeniu powroty z GO na 1.6 wiec moze cos jest na rzeczy i 1.6 wroci :D

Trzymaj sie

• Love 1

Czas spędzony w internecie nigdy nie jest czasem zmarowanym, sam poznałem ludzi dzięki cs'owi z którymi się trzymam po paru latach, spotykamy się na jakichś meetupach i nawet nie sądziłem, że z okolicy znajdę taką ekipę do grania, która w rzeczywistości nawet przebija znajomych o głowy. Z wiekiem zawsze traci się chęci a "real" zaczyna nabierać większego znaczenia i pewnie to czeka każdego z młodszych grajków, także mam nadzieję że nawet dla ekipy którą tutaj poznałaś będziesz zaglądać i czasem wbijać na serwery, bo niektóre znajomości z "neta" są o wiele bardziej warościowe niż te fałszywe z "reala".

Pozdrawiam serdecznie profesor do spraw integracji.

• Like 4
  • Love 1

Szczerze? Nie spodziewałam się tego... 

Mimo, że było wiele kłótni między nami, to i tak byłaś i jesteś osobą, która bede lubić i szanować mimo wszystko. 

Chciałabym Ci podziękować za współpracę, że potrafilas mi pomoc, wesprzeć, zawsze chciałaś pomóc, strasznie to doceniam i sama o tym chyba wiesz. 

Życzę Ci kochana jak najlepiej, abys sie nigdy nie poddawla i zawsze szła do przodu! Mam nadzieję, że chociaż na ts czy steam sie zgadamy..

POWODZENIA KOCHANA!:ba:

• Love 1

Siema ulancu :3 Jakbys chciała pogadac to dawaj śmiało :)) 

• Love 1

Żegnaj mordeczko, wiem że nie mieliśmy najlepszego kontaktu ale mam nadzieję że nie jesteśmy wrogami wracaj szybko :D

• Love 1

Nwm czym sobie zasłużyłem na przynależność  do wymienionej wyżej "elity". 

Czuję się zaszczycony, dziękuję!

Gadaliśmy ze sobą tyle co nic, ale życzę wszystkiego co najlepsze!

Żegnam i pozdrawiam

• Love 1

Jestem w szoku :O

Ale cóż, każdy ma swoje życie i bla bla bla....

Dziękuje Magdo za wszystkie chwilę spędzone na ts'ie jak i w cs'ie.

Papatki trzymaj się kochana. :ax::ba:

• Love 1

fak yu zapomnialas o mnie jak moglas ... no dobra powodzenia tak ;) sam odeszlem ale czasem wbijam na forum bye :)

• Love 1

Cześć Nessia, szkoda, że odchodzisz! :( Powodzenia!

Chodź się nie znamy i nie gadamy to życzę Ci powodzenia w przyszłości i abyś wróciła kiedyś to może się poznamy lepiej ;)

Edited by K3ndinh0

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines