Jump to content
Gokuś

[Zgłaszamy] Błędy / Bugi

Recommended Posts

Rodzaj Buga-(Klasa/Perk/Inne)

Klasa + Perk

Klasa: Kapitan Perk: Tarcza Fenixa 

Opis-(Co się dzieje z daną klasą,perkiem bądź inną rzeczą)

Gdy grając klasą kapitan ( ma wbudowaną neutralizacje pocisku na start ) ale jak dostaniemy perk Tarcza Fenixa która odbija pocisk ale nie instakill wtedy neutralizacja pocisku na instakill nie działa, sprawdziłem to na mapie gdy dostałem taki perk, nie ruszałem się przez całą mapę aż Dezuli nie przybiegł na respa i strzelił Juanem mi w głowe i zabił odrazu bo neutralizacja nie zadziałała, nie było to tylko w tym przypadku tylko pare razy pod rząd, gdzie np po zabiciu na czacie pokazało mi, że dostałem neutralizację po czym dostaje instakilla i padam

Posted (edited)
4 minuty temu, Rypupypu napisał:

Rodzaj Buga-(Klasa/Perk/Inne)

Klasa + Perk

Klasa: Kapitan Perk: Tarcza Fenixa 

Opis-(Co się dzieje z daną klasą,perkiem bądź inną rzeczą)

Gdy grając klasą kapitan ( ma wbudowaną neutralizacje pocisku na start ) ale jak dostaniemy perk Tarcza Fenixa która odbija pocisk ale nie instakill wtedy neutralizacja pocisku na instakill nie działa, sprawdziłem to na mapie gdy dostałem taki perk, nie ruszałem się przez całą mapę aż Dezuli nie przybiegł na respa i strzelił Juanem mi w głowe i zabił odrazu bo neutralizacja nie zadziałała, nie było to tylko w tym przypadku tylko pare razy pod rząd, gdzie np po zabiciu na czacie pokazało mi, że dostałem neutralizację po czym dostaje instakilla i padam

Ponieważ Kapitan nie odbija Instakilli.
Bóg Deagla ma 1/1 w głowę.
I mając Betonowa Głowę/Tarcze Fenixa czy grająć Kapitanem on zabije Cię 1/1 gdyż jest to INSTAKILL  100% zabicie, a Kapitan 'neutralizuje' pociski zwykłe. Tak samo jeśli ktoś gra Navil Sail i walnie Cię scoutem to nie dostajesz dmg (1pocisk), ale gdy ktoś walnie cie scoutem z perku "scout" to dostaniesz te 140-192dmg czy coś takiego.

Edited by rilu
  • Like 1

Posted (edited)

Klasa: Thorne
Opis buga: Czasem po trafieniu przeciwnika on nie krwawi. (nie ma Ticków po 15dmg.) 
Zauważyłem, że klasę Navil Sail nie łapie to i owszem żył, nawet się spytałem go czy krwawił mówi ze nie.
Bóg Deagla z właczona umiejętnościa również nie łapie.

Black Fire również nie łapie go krwawienie.

obraz.png.5332a9222246d55f45d18f4bb831538f.png-

nie dostał 15dmg.

Edited by rilu
dodanie arugmentow

Nie wiem czy to jest bug, ale Nanopancerz nie chroni przed Mefedronem. Może to nie jest bezpośredni instakill, ale wciąż wydaje mi się że mógłby chronić przed działaniem tego perku.

6 minut temu, Arestimate napisał:

Nie wiem czy to jest bug, ale Nanopancerz nie chroni przed Mefedronem. Może to nie jest bezpośredni instakill, ale wciąż wydaje mi się że mógłby chronić przed działaniem tego perku.

to nie jest bug tak samo nie ochroni przed Fala Smierci 

• Like 1

zepsuły się klany mam na myśli ,że tak jakby zamieniły się np tera nagle jestem w klanie ramen 2  a to był innych kolegów,i wszyscy z mojego klanu aktualnie się w nim znajdują i wszystkie ulepszenia itd zamieniły się z tym klanem @-_- 

• Like 1

Klasa: Admirał
Opis: Gdy mamy np 20hp i kupimy Apteczke to nie zadaje x1.75 DMG więcej gdy ma poniżej 50% hp.
ale ogólnie to działa tylko ze po kupnie Apteczki coś nie trybi.

Edit: ..   Już wszystko działa jak trzeba odnośnie Admirała.

ale mam za to drugi bug:

Klasa: Charly
Opis: Dostaje nieśmiertelność nie raz a dwa lub trzy razy na rundę.

Przykład: 
Dostałem krytyczne DMG od Kamui i go oślepiłem odzyskując 50hp, potem pobiegłem dalej zaczął strzelać do mnie DerSaL i również otrzymałem krytyczne DMG, zostalo mi około 4hp, strzelił do mnie gość (nie pamietam nicku) ze snajperki i przeżyłem strzał...

Perk: Claymore
Opis: nie zadaje DMG Kapitanowi.

Edited by rilu

Bug:

Gdy jesteśmy w klanie i zarobimy troszkę PK.
Klan zostanie usunięty.
Wszystkie punkty
PK znikają z konta.
i zostajemy z wynikiem 0 PK, gdy dołączymy do nowego klanu bądź założymy swój.

• Like 1

Bug:
Perk: Złote AK spowolniło mnie na cała mapę, po raz drugi....

Bug:

Misja Wyrzuć perk 40 razy

Wyrzucenie 1 perku kupionego za monety zalicza sie podwójnie za $ normalnie zalicza 1. Dodatkowo za zabicie gdy dostaniemy perka nie wyrzucimy tez zalicza to do misjii.

Edited by Bartex_
  • Like 1

Posted (edited)

Kilka razy kiedy byłem martwy, po wpisaniu "/sklepsms" automatycznie mnie respiło

Nie miałem żadnego perka, a w teamie nie było nikogo z siłą, byłem jedynym medykiem w teamie. Też wątpię w zbieg okoliczności, że akurat w momencie wpisania tej komendy mnie odradzało 😓

Edited by F1nlay

3 godziny temu, F1nlay napisał:

Kilka razy kiedy byłem martwy, po wpisaniu "/sklepsms" automatycznie mnie respiło

? xD

Podrzuć filmik z tym, bo to dość ciekawe

Jeżeli mamy klasę Najemnik i dostaniemy perk np AWP sniper a z najemnika mamy wybrane Ak to nie można zmienić broni z klasy i jest tylko ta z perku 

Opis klasy Najemnik i perk duch

Opis klasy :

Jest napisane że 25 dmg jest zwracane w postaci hp i chyba powinno być tam 25%

Perk duch:

Na czacie wyskakuje informacja że można używać już perkow i skilli klas ale jak chcesz odpalić perk duch to wyskakuje ze musisz odczekać 10 sekund po freeze mimo że już minęło