Skocz do zawartości

[Zgłaszamy] Błędy / Bugi


Gokuś

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, -_- napisał:

Z wiadomości nie wynika czy tylko na tej klasie czy ogólnie masz ten problem, więc fajnie jakbyś sprecyzował + muszę też wiedzieć zcy problem masz Ty czy inni z serwera, ponieważ ja na klasie Medyk sam mam lvl, bo dodawałem go sobie dla testu i nadal go mam, nic mi nie resetuje

Problem mam tylko na klasie medyka, innym nie resetuje klas. Innemu graczowi (POprostu) z klasą medyka, po zmianie mapy nie zresetowało lvl.

Edit: Błąd został naprawiony.

Edytowane przez Trouble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
2 godziny temu, eGaD napisał:

Klasa: komandos

Opis: Nie można uzyc podwójnego skoku podczas kucania. 

Ponieważ na kucaniu jest ustawiona funkcja z niewidzialnością, a nie chciałem doprowadzić do nadużyć (trzymanie ctrl+skok będą niewidzialnym przez cały czas)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli zauważyliście jeszcze jakieśbłędy, to proszę je zgłaszać, ponieważ chcielibyśmy ruszyć z dalszymi zmianami na serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk: Nanopancerz

Opis:

20180819113629_1.jpg.0c56d1d31a29bd1b0c97ead67307f437.jpg

Postrzeliłem gracza Mako 3 razy Amadeuszem i weszło w niego tylko podstawowe dmg z UMP, sprawdziłem to z tym samym graczem drugi raz i faktycznie nanopancerz blokuje też dmg od klanu oraz dmg od INT zamiast insta tylko.  (Jeżeli to jest zamierzone to chyba dziwne to jest)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pytanko

Czy zauważyłeś jakieś klasy/perki z insta, które nie blokuje NanoPancerze? To też ważne, bo mogłem jakąś pomylić, a co do powyższego błędu - usunąłem kod za to odpowiedzialny i wejdzie wraz z kolejnym update (zapewne jeszcze dzisiaj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk: Tajemnica medyka

Opis: Sytuacja z wczoraj:   "odrodziło" żyjącego gracza (tepło go nagle na respa) + zmieniłbym szanse z 1/7 na 1/5

 

@-_- a i przypominam o perku pistoleru, o którym już wcześniej pisałem ale nie odpisał nikt więc nie wiem czy widziałeś :D

 

EDIT1: Komenda sm_kup 1, 2 ... itd jest przesunięta o jeden w prawo, czyli pisząc sm_kup 5 dostajemy przedmiot, który w sklepie jest na liście 6

 

Edit2:  Komenda !perki nie dziala natomiast !perks juz tak

 

EDIT3 :

20180820185003_1.jpg.1741dc0c104c31fc4e13095e55971c29.jpg

Jak widać za fraga dostaję +84 EXP (niby) choć, jeżeli odjąć ilość exp od siebie wynika, że dostałem 136 exp ( z Księgą expa)

20180820185224_1.jpg.6f4d52959cf4261f92ba98596e82d058.jpg

Na drugim screenie natomiast, (gdzie już nie miałem księgi expa) znów jest napisane, że dostaję 84 expa a jak odjąć od siebie ilość expa, który posiadam w danym momencie wychodzi, że dostałem 134 expa.

 

Więc albo ja źle myśle czy coś, albo coś tu nie działa :D

 

Edytowane przez RyKoS
Sorki, że poprzedniego nie z edytowałem (nie zauważyłem :D )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odzaj Buga-(Klasa/Perk/Inne) Klasa komandos

Opis-(Co się dzieje z daną klasą,perkiem bądź inną rzeczą) klasa nie ma zabija zawsze 1/1 z kosy

@-_- to nie ja gralem komandosem tylko ludzie ktorzy mnie bili, nie mialem zadnego perku a i tak mnie nie zabijali.

@-_- Moze nie tkwi to po stronie komandosa a po stronie. klasy furiat. Spotkalem 2 przypadki kiedy gracze nie mogli mnie zabić a mieli 1/1.

Klasa komandos i elitarny snajpeer, mogli strzelac ile chca a i tak mnie nie zabijali.

Edytowane przez Kvasek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
3 godziny temu, Kvasek napisał:

Opis-(Co się dzieje z daną klasą,perkiem bądź inną rzeczą) klasa nie ma zabija zawsze 1/1 z kosy

Czy aby na pewno atakujesz z PPM? I czy aby na pewno wróg nie ma perku, który blokuje DMG, jak np: Nanopancerz

@Kvasek sprawdzę to, ale jeżeli atakowali Cię LPM, to nigdy to nie zadziała, bo skrypt sprawdza button IN_ATTACK2.

Jestem na testówce i zabijam boty za każdym razem na Komandosie (nie ważne gdzie uderze - PPM) @Kvasek

4 godziny temu, RyKoS napisał:

Opis: Sytuacja z wczoraj:   "odrodziło" żyjącego gracza (tepło go nagle na respa) + zmieniłbym szanse z 1/7 na 1/5

Poprawione + ustawiłem 1/6

4 godziny temu, RyKoS napisał:

a i przypominam o perku pistoleru, o którym już wcześniej pisałem ale nie odpisał nikt więc nie wiem czy widziałeś :D

Nie wiem o co chodzi :( 

4 godziny temu, RyKoS napisał:

EDIT1: Komenda sm_kup 1, 2 ... itd jest przesunięta o jeden w prawo, czyli pisząc sm_kup 5 dostajemy przedmiot, który w sklepie jest na liście 6

Zgadza się. Po otatnim update zepsułem to. Poprawione

4 godziny temu, RyKoS napisał:

Edit2:  Komenda !perki nie dziala natomiast !perks juz tak

Przepisałem tylko !perks, !przedmioty. Poprawione (dodałem !perki)

4 godziny temu, RyKoS napisał:

Jak widać za fraga dostaję +84 EXP (niby) choć, jeżeli odjąć ilość exp od siebie wynika, że dostałem 136 exp ( z Księgą expa)

Sprawdzę to

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, -_- napisał:

Nie wiem o co chodzi :( 

 

W dniu 14.08.2018 o 16:58, RyKoS napisał:

EDIT 16.08 wieczór:  Nie wiem czy to zamierzone ale jeśli tak to dziwne w sumie :D 

Perk: pistolero

Opis: Nie mamy głównej broni,nawet granaty zabiera. Mamy tylko pistolet

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pisze z opiekunami już w tje sprawie, ponieważ sama klasa El Pistolero miała mieć tylko pistolet i to samo powinno się tyczyć perka

17 godzin temu, Kvasek napisał:

@-_- Moze nie tkwi to po stronie komandosa a po stronie. klasy furiat. Spotkalem 2 przypadki kiedy gracze nie mogli mnie zabić a mieli 1/1.

Klasa komandos i elitarny snajpeer, mogli strzelac ile chca a i tak mnie nie zabijali.

Nie ma to większego sensu,ponieważ:

Klasa Furiat nie posiada żadnej blokady, ponieważ pierwsze co sprawdza w funkcji z DMG to sam atak, a więc postąć "atakującego" nie ofiary.

Masz dużo wytrzymałości?

PS: Nie musisz ciągle tak edytować tych postow,b o przy drugim oznaczeniu nie dotaje powiadomienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
18 godzin temu, RyKoS napisał:

Na drugim screenie natomiast, (gdzie już nie miałem księgi expa) znów jest napisane, że dostaję 84 expa a jak odjąć od siebie ilość expa, który posiadam w danym momencie wychodzi, że dostałem 134 expa.

Po 1, perk Księga EXP został poporawiony, ponieważ źle zliczał go dla przedziału <35.

Po 2, błąd raczej poprawiony, lecz warto sprawdzić, bo mi za każdym razem zliczało już poprawnie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, -_- napisał:

Pisze z opiekunami już w tje sprawie, ponieważ sama klasa El Pistolero miała mieć tylko pistolet i to samo powinno się tyczyć perka

Nie ma to większego sensu,ponieważ:

Klasa Furiat nie posiada żadnej blokady, ponieważ pierwsze co sprawdza w funkcji z DMG to sam atak, a więc postąć "atakującego" nie ofiary.

Masz dużo wytrzymałości?

PS: Nie musisz ciągle tak edytować tych postow,b o przy drugim oznaczeniu nie dotaje powiadomienia

Mialem dodane tylko 20 wytrzymalosci. Sprawdze jeszcze czy wystepuje ten  blad i dam znac ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notatki Kaprala blokuja tylko pierwsze obrażenie zamiast pierwszych trzech.

Buguje sie, niektórym graczom. Czasami działają czasami nie.

 

Dzisiaj elitarnym gdy strzelalem do przeciwnika 1 strzal zablokowal a po drugim juz zginął 

Edytowane przez panda here
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To niemożliwe. Jestem na testówce i 3 obrażenia są zawsze blokowane.

Mogę zaprosić na testówkę i sprawdzimy to tam

 

43 minuty temu, panda here napisał:

Notatki Kaprala blokuja tylko pierwsze obrażenie zamiast pierwszych trzech.

Buguje sie, niektórym graczom. Czasami działają czasami nie.

 

Dzisiaj elitarnym gdy strzelalem do przeciwnika 1 strzal zablokowal a po drugim juz zginął 

Zwracam honor. Da się to zbugować przy użyciu skilli, które tworzą jakąś funkcję na graczu. Dodałem dodatkową blokadę dla obu przypadków i teraz nie znalazłem sposobu na zbugowanie tego.

@panda here

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa: Zwiadowca 

Nie przenosi go na respawn, działa 50% maksymalnego HP po use_class

+ Dodalbym mu blokadę że dopiero aktywować to będzie można po osiągnięciu 60% maxymalnego zdrowia bo czasami wciśnie się to przez przypadek i automatycznie z całego HP spada nam do polowy

 

@edit, wydaje mi się że lepsza by była dla niego broń typu aug lub SSG, bardziej pasowała by to umiejętności klasy. Chodzi mi o taktykę gdzie bijesz się z kimś zaraz cofasz na respawn i zabijasz go od tyłu a gdyby wróg był daleko to bardzo by się przydało przybliżenie które właśnie jest w tych broniach 

Edytowane przez nect
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Poprawione

Co do propozycji, to niestety, ale nie tutaj.

Ja nie zajmuje siępropozycjami, a opiekuni. Ten temat związany jest ze zgłaszaniem bugów i tylko na nich się skupiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Buguje czyli? Rozwiń proszę, bo dla mnie bugowanie to pojęcie rozbudowane i nie kończy się na samym nie działaniu.

Np:

Może zadaje atak innej osobie?

Może Tobie?

Może nie działa w ogóle?

Może wchodzi, ale jest za mało DMG?

Itd itd

+ Pragnę zaznaczyć, że insta jest zablokowane w sytuacji gdy:

1. Wykryty zostanie NanoPancerz

2. Strzał otzryma osoba z: Naboje Kaprala, Pancerz Neomexowy i jeszcze tam były jakieś klasy i bodajże Podporucznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze klasa nie zabija 1/1 nie ma zadnego itemu przciwnik tez nie. Zadaje normalny dmg. Jest to spotykane co jakis czas, nawet jak mialem item awp snajper, gosciu nie mial perka a nie moglem go zabić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pisałeś, że jest to na każdej klasie z 1/1, a więc możesz mi powiedzieć czy sprawdzaleś? Ja mogę dodać logowanie do tych klas i w ten sposób sprawdzimy czy Twoja teoria się zgadza, ale muszę wiedzieć na jakich klasach to sprawdzałeś, bo muszę do nich wpisać rejestrowanie do pliku informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk: Notatki defusera

Opis : mają niby +5 dmg na kucaku a tak naprawdę dają +3     (a i zaproponowałem zmianę dla tego perku:) 

 

Nie działa komenda !wytrzymalosc/ sm_wytrzymalosc

Edytowane przez RyKoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Po co Ci komenda !wytrzymalosc skoro masz info w HUD o tym? xD 

Koło Perku w nawiasie jest procent trwałości perka

 

CO do poprawek, to czekam na opiekunów.

 

Perk ma +3 i to się zgadza, ale to będzie i tak rozbijane, więc do dwóch dni powinno się zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, -_- napisał:

Po co Ci komenda !wytrzymalosc skoro masz info w HUD o tym? xD 

NIe korzystam z hudu bo gram na 4:3 i mam to na pół ekranu :D a dzięki tej komendzie mogłem w każdej chwili zobaczyć wytrzymalość

Edytowane przez RyKoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności