Skocz do zawartości

[Zgłaszamy] Błędy / Bugi


Gokuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Otrzymuje bo się zdublowały usługi, bo przy aktualizacji wgrałem nie tego amadeusza.

Informowałem już też opiekunów, że to zostanie poprawione + jak pisałem, każda klasa z 1/x lub +DMG z HE będzie tak działać, bo to DMG z silnika COD, a nie samego HE, a więc czekam wciąż na resztę takich klas/perkow

 

@Kvaseka i jeszcze tak dodam. Wybacz, ale wczoraj przy dodawaniu update zrobił mi się taki młyn (chodzi o graczy itd), że starałęm się aktualizację wgrać jak najszbyceij (dlatego przerwa trwała krótko) i z tego powodu po prostu się pomyliłem

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pisałem już o tym jednemu graczowi.
Slot jest na connect. Czemu na connect, a nie ukrytym? Ponieważ sprawdzałem jak serwerz achowa się po przeniesieniu przy większym obciążeniu i dalej to weryfikuje.

Slot pojawi się w innej formie, w formie tzn ukrytego i zablokowanego, ale na ten moment VIP może wejść przez tzn connect i wybrać team

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
1 minutę temu, Sakku napisał:

Każdy gracz może wejść przez connect

Nie każdego załaduje do gry ze spawn.

Przy 30 pełnych slotach. Plusem takiego rozwiązania jest to, że jestem w stanie sprawdzić jak zachowa się serwer w sytuacji gdy wbija na niego spora ilości osób, łącząc się z nim. Taki stresser test.

Od jutra już będzie działać ten ukryty slot

 

@Kvasek w sprawie tego spowolnienia. Zapraszam na STEAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To raczej nie bug serwera, a po prostu mapy :(

Co do map, to będzie na pewno sporo zmian z nimi, ponieważ jak dobrze wiecie, niektóre z nich po aktualizacji panoramy, powodują problemy  (wyrzucanie graczy)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
3 godziny temu, panda here napisał:

Zwiadowca posiada nieskonczenie wiele teleportacji na respa, a powinien posiadac tylko jedną 😛

 

Mój błąd, bo nie dodałem pliku z translacją, a zmienna jest po jednym z kodów od tłumaczeń i jak tam wywołuje błąd, to nie leci dalej i w ten oto sposób, całość "upada"

49 minut temu, Sakku napisał:

Po przerwie na serwerze był 2x demo z aug i sg

Nie rozumiem 

Aaa, że demolitions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli jest 30/30 to wejść, nie wejdziesz, co jest logiczne, bo nie ma slotów. Slot 30 to jedyny slot dla VIP.

Niektórzy mają nieaktualne flagi z usług (sklepsms) i nie mogą wbić. Mówiłem o tym dzisiaj na serwerze, ale widzę, że nikt nie podawał dalej, mimo iż nawet teraz są osoby, które w tym uczestniczyły.

Zapraszam na PW w sprawie slota

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
9 godzin temu, Sakku napisał:

Z perkiem jest to samo

 

15 godzin temu, Kvasek napisał:

Kiedy medyk nas wskrzesi dostajemy informacje, "dostales 100 exp za wskrzeszenie"

Poprawione

17 godzin temu, MisZor napisał:

Mając zestaw szpiega przeciwnicy widzą nas na radarze

 

Sprawdze to

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gdy serwer jest prawie pełny (1-2 wolne sloty) otrzymuję komunikat  "Dropped to due to slot reservation. Buy VIP on shop blablabla". Nie robiłbym problemu gdyby nie fakt, że mam wykupioną usługę VIP+Premium (jak piszę na chacie mam przy nicku VIP). Może mi ktoś wyjaśnić ocb?

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Witam,

Napisz proszę do mnie na PW (PRywatna wiadomość na forum), podając mi swój Steam ID oraz informacjęczy kupowałeś ze !sklepsms czy shop.cs-classic.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dzisiaj buga na wsparciu ogniowym, że czasem podczas wystrzeliwania rakietki ona zatrzymuje się i nie leci. Po zrobieniu screena odkryłem że dzieje się tak, jeżeli na kucaka chcemy użyć rakiety. Sprawdzałem to i normalnie stojąc rakieta leciała, po kucnięciu zatrzymywała się w głowie.

Wrzucam zdjęcie jako taki niby dowód.

Chciałbym się jeszcze zapytać czy można zrobić aby rakiety przelatywały przez sojuszników ponieważ mogą oni je blokować.

bugcsgo.png

Edytowane przez MisZor
Literówki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tylko pytanie. Jaki to ma sens? Rakieta powinna uderzać o każdą napotkaną przeszkodę i tak jest zrobiona

 

CO do kucania, zweryfikuje dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, -_- napisał:

damage_=damage_*(1.0-redukcja_obrazen_gracza[id]);

Nie  wiem jak to jest ale przed chwilą posiadając 115 wytrzymałości oraz betonowa n głowę otrzymałem od oszusta 144 w 1  z novy on mi powiedział że ma dane 50 pkt w dmg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności