Jump to content
Gokuś

[Zgłaszamy] Bugi

Recommended Posts

@adist8

13 minut temu, adist8 napisał:

tak wiec probl;em z leczeniem zostal wyeliminowany

zwinny dalej ma jakas szanse na wyrzucenie broni, co nie powinno sie dziac

a pancerz moze odbijac czesciej awp ze wzgledu na inna rzecz, mianowicie jak trafiam z AWP to na czacie pokazuje mi dmg tak jakby dwa razy (w konsoli juz normalnie), dlatego pewnie jest podwojna szansa na odbicie, a nawet jesli goscia sie zabije tym pierwszym dmg albo drugim, to ten ktory sie wyswietla jako kolejny dmg sie odbija

Pokazuje podwójnie DMG ponieważ grasz klasą [Snajper] i dodajesz + INT do większego dmg.. wygląda to tak [Dmg AWP] [Dmg z INT] -100 -90

Edited by Tsumi
Błąd

2 godziny temu, Tsumi napisał:

@adist8

Pokazuje podwójnie DMG ponieważ grasz klasą [Snajper] i dodajesz + INT do większego dmg.. wygląda to tak [Dmg AWP] [Dmg z INT] -100 -90

no i dlatego snajper jest bardziej podatny na perk pancerz, gdyz przy kazdym strzale jest dmg zadawany 2 razy

kolejny bug na snajperze, po wbiciu 75 lv dostalem szanse 1/2 na insta, ale od tego momentu inteligencja przestala dzialac oraz walsciwosci snajpera +40 dmg na start, jesli nie zadziala 1/2 na insta, to dmg nie zaleznie od przydzielonej inteligencji jest taki jak na zwyklym meczu, okolo 100 w cialo (mniej przez wytrzymalosc) i okolo 400 w glowe

• Like 2

klasa P Meister
osoba grajaca z TEC-9 dostaje po zabojstwie 30 ammo do tej broni

• Like 2

Posted (edited)

Rodzaj Buga- Klasa - Oszust

Opis-  Oszust gdy kuca lub stoi w jakimś oknie to tepa przeciwnika tak że nie może on się ruszać.

ps. Bardzo rzadko administracja jest jak nadużywają tego.

Edited by Anonymus1996
  • Like 2
  • Haha 2
  • Confused 2

Posted (edited)

@RyKoS @-_-

Jest błąd z klasą Pułkownik [P] otóż Za zadanie 50 DMG leczymy się o +10 HP lecz gdy trafimy w głowę zadajemy -/+ 100/150 dmg [Zależy od wytrzymałości] ale wciąż leczymy się o 10 hp pomimo tych 100/150 obrażeń gdy powinniśmy się leczyć 20/30 hp

Edited by Tsumi
  • Confused 2

Może to nie bug z klasa ale też ważny mapa de_dust2 często się buguję i dużo osób nie może wbić normalnie ani przez konsole

proponuje usunąć tą mapę, albo jakoś to naprawić

Bug z klasą Piroman jak i perkiem chodzi o umiejętność podpalenie jak ktoś padnie spalając się to tak jak by wpisal kill w konsoli przeciwnik nie dostaje fraga i expa 

19 godzin temu, Mahesvara2 napisał:

Może to nie bug z klasa ale też ważny mapa de_dust2 często się buguję i dużo osób nie może wbić normalnie ani przez konsole

proponuje usunąć tą mapę, albo jakoś to naprawić

Pisałem o tym ze speak (podobny problem z tego co widzę) i pukawka wprowadziła poprawki

1 godzinę temu, Mahesvara2 napisał:

Bug z klasą Piroman jak i perkiem chodzi o umiejętność podpalenie jak ktoś padnie spalając się to tak jak by wpisal kill w konsoli przeciwnik nie dostaje fraga i expa 

Perk podpala, a nie spala gracza, a więc nigdy nie zaliczy frag jeśli gracz się spali, bo on go podpala nabojami, a klasa działa, lecz nie wiem jak to wygląda z perkiem

Nie wiem czy tak ma być czy to jakiś bug ale co mapę muszę na nowo brać misję, przykładowo utknąłem z misją przeżyj 20 rund, a jak mecz się kończy po 15 a mi to resetuje co mapę to trochę awykonalne 😛

Ktoś coś? Trochę upierdliwy bug :]

W dniu 22.03.2019 o 08:48, Blavik napisał:

Nie wiem czy tak ma być czy to jakiś bug ale co mapę muszę na nowo brać misję, przykładowo utknąłem z misją przeżyj 20 rund, a jak mecz się kończy po 15 a mi to resetuje co mapę to trochę awykonalne 😛

Są różne typy kategorii. Głupotą byłoby zapisywać to co ostatnio wziąłeś, więc co mapę trzeba wybierać. Celowo dodana została informacja na czat, która informuje,  że nie wykonuje się questa

Tak więc to żaden bug

@Blavik napisz w tej sprawie na PW. Zobaczymy o o chodzi. 

EDIT: Prosiłem o kontakt na PW bądź STEAM

3 minuty temu, -_- napisał:

Są różne typy kategorii. Głupotą byłoby zapisywać to co ostatnio wziąłeś, więc co mapę trzeba wybierać. Celowo dodana została informacja na czat, która informuje,  że nie wykonuje się questa

Tak więc to żaden bug

Mu bardziej chodzi o to, że resetuje cały progres misji przeżycia 20 rund po zmianie mapy.

• Haha 1

Może tak przykładowo będzie łatwiej wytłumaczyć : Wchodzę na serwer, wybieram misję np. przeżyj 20 rund, robię na mapie 10/20, jest zmiana mapy, dołączam i znowu muszę wybrać misję tą samą i mam 0/10.

20 godzin temu, Foxnar napisał:

1/5 Na respawn u generala nie działa 

Na testówce wszystko działało gdy ustawiam 1/2. Możliwe, że to nie fart

@Foxnar nie jestem w stanie potwierdzić błędu na testówce, gdzie doszło i tak do zmiany tej klasy, a więc jeśli po update nie będzie działac, to dalej będę uważał, że to wina losowości, a nie błędu w klasie

@RyKoS nie zgłaszał żadnych problemów z Generałem przy sprawzdaniu update

• Thanks 1

Grałem nim pare h i ani razu zadziałało był też gracz który od 3 dni grał generalem i ani razu go nie zrespiło więc wydaje mi się że aż takiego nie farta nie miał

• Like 1

Godzinę temu, Foxnar napisał:

Grałem nim pare h i ani razu zadziałało był też gracz który od 3 dni grał generalem i ani razu go nie zrespiło więc wydaje mi się że aż takiego nie farta nie miał

Zobaczymy jak update wejdzie i bedzie 1/3.  Bo mi na testowce dzialalo bez problemu

No to nie wiem dlaczego na teście działa a ja wchodzę na serwer, przez 3 mapy padam około 30 razy i ani razu się nie respie. To niemożliwe, żeby tak rzadko działało przy 1/3 jak Grom przy 1/3 he dość często zabija

• Like 1

145.239.236.15:27015 -> IP serwera testowego

Zapraszam, są boty, można sprawdzić. Nie ma szans by na jednym działało, a na drugim nie, bo to, to samo. Nie ma czegoś takiego, że na jeden serwer wgrywam klasę A, na drugi klasę B przypominającą A

@Blavik no ale to co ja mam zrobić? xD
Jak mam zmienić klasę, która działa? Przecież to nie jest moja wina. Mogę tutaj przedstawić kod, wkleić go w temacie na Alliedmodders spytacie się czy zjebałem czy nie i tyle. Kod jest napisany dobrze, a więc to na 100% nie jest wina klasy skoro działa na innym serwerze 😕 
Nie wiem co mam Ci innego odpowiedzieć

Jesteś pewien, że nie jesteś wtedy 1 osobą w team? Jeżeli 1/x wpadnie Ci gdy jesteś ostatni, to nie zadziała, bo gra sam w sobie i tak zakończy rundę, bo umarł ostatni żyjący

@adist8ta, wszędzie gdziej eszcze nie zaktualizowałem ammo, tak jest. Dziękuje

Posted (edited)
28 minut temu, -_- napisał:

145.239.236.15:27015 -> IP serwera testowego

Zapraszam, są boty, można sprawdzić. Nie ma szans by na jednym działało, a na drugim nie, bo to, to samo. Nie ma czegoś takiego, że na jeden serwer wgrywam klasę A, na drugi klasę B przypominającą A

Dobrze niech działa na testowym do bólu. Wbij na coda zwykłego i pograj generałem po prostu trochę i zobaczysz sam skoro nie chcesz wierzyć, że nie działa

@-_- Ja nie mam do Ciebie pretensji, tylko chcę Ci pokazać, że faktycznie ta umiejętność nie działa, bo nie uwierzę, że mam takiego pecha, że 1/100 nawet się nie zrespiłem. I nie tylko ja mówię, że nie działa. Może skoro jest taki kłopot to zmienić generałowi umiejętność na inną?

Edited by Blavik

Tajemnica KGB - perk

powinno odnawiac caly magazynek a przynajmniej w przyapdku m4a1-s tak nie jest (odnawia 20 lub mniej)

prosilbym o sprawdzenie

• Like 1

W dniu 25.03.2019 o 13:57, Blavik napisał:

Dobrze niech działa na testowym do bólu. Wbij na coda zwykłego i pograj generałem po prostu trochę i zobaczysz sam skoro nie chcesz wierzyć, że nie działa

@-_- Ja nie mam do Ciebie pretensji, tylko chcę Ci pokazać, że faktycznie ta umiejętność nie działa, bo nie uwierzę, że mam takiego pecha, że 1/100 nawet się nie zrespiłem. I nie tylko ja mówię, że nie działa. Może skoro jest taki kłopot to zmienić generałowi umiejętność na inną?

Nie wiem jak tobie ale na ten moment ale mi wszystko działa respi dość często nie tak jak było wcześniej :D

• Like 1
  • Love 1

Tak, bug został naprawiony, rozmawiałem już o tym z prezesem na steam :). Wszystko działa jak należy

• Love 1

nikt nie zglasza to ja to zrobie

NIEZNISZCZALNOŚĆ - perk

po aktywacji nie niszczy sie, dziala caly czas, a nie te 3s. Ten sam blad co wczesniej z niewidzlanoscia

jednorazowy w opisie, normalny podczas uzycia