Jump to content
Gokuś

[Zgłaszamy] Bugi

Recommended Posts

Posted (edited)

@RyKoS@-_-

UWAGA !

zwiadowcą zadaje -31 [1 poziom]
a pulkownikiem 90 LVL zadaje -30 -31 gdy powinienem zadawać -40 ze względu na mój +9 DMG od Bonusu 90 LVL
Oraz Na każdej klasie nawet bez perku Otrzymujemy jakiś +8 DMG z niczego

Podsumowując :

* Statystyka DMG nie działa
*  +Dmg za LVL dla Pułkownika Nie działa
* Jest jakiś zbugowany +8 DMG dla każdej klasy

* Nie sprawdzałem Furiata ale przypuszczam że u niego też +DMG [Do AK] nie działa poprawnie :)

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Edited by Tsumi
SS
  • Sad 1

@RyKoS nie zgłaszał mi żadnych błędów powiązanych z ostatnim update i poza tym, że serwer nie załadował się poprawnie po restarcie w nocy, to nie zauważyłem niczego innego

Z tego co widzę, po restarcie większość rzeczy działa już poprawnie -> wyjaśnione na steam

• Like 1

14 godzin temu, adist8 napisał:

nikt nie zglasza to ja to zrobie

NIEZNISZCZALNOŚĆ - perk

po aktywacji nie niszczy sie, dziala caly czas, a nie te 3s. Ten sam blad co wczesniej z niewidzlanoscia

jednorazowy w opisie, normalny podczas uzycia

To że nikt nie napisał tego na forum nie znaczy że nie zostało zgłoszone. 

• Like 1

Posted (edited)

AWP Sniper/Scout biją na hita podporucznika nawet jeżeli ten ma załadowane notatki

EDIT1 Elitarny snajper też już zaczął zabijać na hita mimo naładowanych notatek. Zauważyłem, ze one mogą się ładować nawet do 30 sekund po zabójstwie. Warto też dodać, ze takie rzeczy jak granaty, miny, dynamit czy rakiety natychmiastowo zbijają wszystkie notki i zadają obrażenia. Snajper też niewiele sobie robi z tego, ze Podporucznik ma załadowane odbijanie pocisków 

EDIT: 2 Hassasyn czy komandos też zabijają od razu nawet jeżeli ma się załadowane kilka odbić

@Sakku pamietaj o opcji EDYTUJ!!

@RyKoS to jak już ktoś zauważył problem z Podporucznikiem to może wiesz, czy zaczniecie go naprawiać? 

@Sakku Cały czas nad tym pracujemy stąd ten usuniety zwykly dmg przy instakillach i inne pomysly. Na serwerze testowym wszystko działało jak należy ale oczywiści jeszcze przyjrzę się tej sprawie haha. Możesz też demko podrzucić z tych akcji jak coś.

@RyKoS Tu nie ma co podrzucać bo tak: Snajper, komandos, hassasyn, Bóg Deagle, AWP Snajper, Scout zabijają na hita. Do tego tak jak wyżej wyminiłem: dynamit, miny, rakiety zabijają na hita. Granaty niszczą całe notki i je omija zadając cały dmg. Notatki się nie ładują po zabójstwie. No i obrażenia z Umpa, które biją po 8-10dmg w ciało. Mefedron też omija wszystko

I przy uchuchomieniu perka niewidzialnosc wyświetla się błędna informacja https://imgur.com/a/UaPDJVo

Edited by Sakku

Błąd z komendą !exp  (mały błąd ale jest)

Poprostu nie działa gdy umrzemy i jak patrzymy na kogoś

ZCNMORl.jpg

Po umarciu gdy patrze na kogoś:

JuzhBbP.jpg

Edited by AskerPL
  • Like 1

Podporucznik nadal nie blokuje części obrażeń COD (snajper, hassasyn, Bóg D, APW sniper, Scout) oraz nie otrzymuje obrażeń od perków/umiejętności zadających DMG w czasie m.in. Trucizna Rudzielca czy Krwawienie Chorążego

• Haha 1

Ryko/Mahes cały czas sprawdzają Podporucznika

Co do krwawienia i trucizny - zablokowane

Niektóre rakiety wsparcia, które zbugują się w suficie (w momencie use_class punkt wyrzutu rakiety znajduje się w teksturze) działają na zasadzie min przyklejonych do sufitu xD

https://gfycat.com/FirmFancyImperialeagle

@down, no tak, ja wiem jak to działa, bardziej chodzi mi o to, że pozwala to np na minowanie wsparciem niskiego przejścia(na dole mina, podskakujesz nad nią i wpadasz na rakietę przyklejoną do sufitu :bb:)

Edited by dratewka.
  • Like 1

Zwróć uwagę, że akurat podskoczyłeś i dotykałeś sufitu. Rakiety zaczynają lecieć z poziomu głowy lub lekko nad nim z tego co pamiętam i dlatego tak się stało ( Wystartowała z tekstur)

Podporucznik na serwerze testowym działa prawie doskonale, a przynajmniej działa to co na głównym nie jest do końca poprawne. Nie wiem czy @RyKoS wspominał już o tym ale niby obie są takie same a różnią się działaniem 

Perk bodajże moc smg, który ma dawać losowe smg zacina się i dostaje się cały czas 1.

@Mahesvara2 wiem, ale po zmianie rundy dalej masz to samo :)

Edited by ninjahack

1 godzinę temu, ninjahack napisał:

Perk bodajże moc smg, który ma dawać losowe smg zacina się i dostaje się cały czas 1.

Bo to raz klikniesz i ci losuje a nie co runde 

@ninjahack to nie daje co runde losowego pm'a tylko jak raz uzyjesz i wylosuje ci np. MP7 to masz to do końca

Edited by Mahesvara2
  • Like 1