Jump to content
SnuFFy

[ODRZUCONE]Podanie SnuFFy

Recommended Posts

1.Nick: Snuffik.

2.Imię: Arek.

3.Wiek: 17 lat.

4. Znajomość SourceBans: 9/10 (wszystkich komend nie pamiętam).

5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam.

6. Składka: Nie, w przyszłości pewnie tak, jak na razie kupuje svipy.

7. GameMe: Here

8. Parę słów o sobie: A więc tak. Mam na imię Arek, mieszkam w Zielonej Górze (Lubuskie). Uczęszczam do Technikum na profilu logistycznym. Staram się być osobą zabawną i miłą wobec każdego gracza. Mocno walczę ze swoją "agresywną" :D naturą. Gdybyście znali mnie 3 lata wcześniej, to widzielibyście dzieciaka, który ciągle tylko wyzywa i myśli o sobie najlepiej. Teraz już tak nie jest. Po przebyciu drogi od administratora na tym serwerze jak i późniejszym prowadzeniem własnej działalności w Garrys modzie (grupa 400 osób), nabyłem pewności siebie jak i opanowania w sprawach administracyjnych. Bądź co bądź czasami zdarzą się sytuacje, w której wyjdę  z siebie, każdy tak ma, lecz nie jako administrator.

9. Dlaczego chciałbym zostać Guardem: Powód jest chyba taki sam jak u każdego. Chcę pomóc w uspokajaniu osób nieprzestrzegających regulaminu, robić to co Guard powinien. Na swoim koncie posiadam AŻ jednego bana, lecz mógłbym go uniknąć gdybym nie wtrącał się w głupią rozmowę z obcokrajowcem. Posiadam również dobre "relacje" z większością graczy nie starając się wtrącać w jakieś dziwne kłótnie bądź rozmowy, co ułatwia prace administratorowi.

10. SteamID: STEAM_0:0:436732486

11. Ile czasu mogę poświęcić na serwerze: Po mojej aktywności można zobaczyć, że jest to na prawdę duża ilość czasu. Powiedzmy, że 4 godziny.

12.  Gram w godzinach prawie każdych. Raz wchodzę na serwer z rana, a raz wieczorem. Jestem w stanie wejść na serwer o prawie każdej porze, pomijając noc. Podczas szkoły oczywiste jest, że będę wchodzić po południu.

13. Staż w CS:GO : Ponad 1000h, nie chce mi się zliczać tego wszystkiego.

14. Czy przeszedłem mutację: Tak

15. Czy posiadałeś już admina: Tak

Lubię krytykę i z chęcią ją przyjmuje, ale jak nasuwa ci się o mnie "słowo na k", to kto tu jest agresywny? :D . Zreszta nie widziałeś mnie na serwerze, raz tylko zobaczyłeś to dostałeś ode mnie skargę, więc na nawet nie wiesz o jaką "agresywność" mi chodziło.

Słuszne zabicie bo czegoś nie usłyszałeś =/= nie ogarnianie i popełnianie błędów w Ct. Tyle na koniec. Peace.

Edited by SnuFFy
  • Like 3
  • Haha 1
  • Confused 5
  • Sad 1
  • Love 6

Na tak

+da się z nim pożartować 

+ma do siebie dystans

+kontakt z graczami

+sb 9/10

• Thanks 1

Na wielkie TAK

Snuffik to osoba, która naprawdę zasługuje na guarda, bardzo dobrze ogarnia regulamin i CT, często uspokaja ludzi i chociaż nie ma guarda potrafi zaprowadzić porządek na serwerze 

• Thanks 1

Jestem na TAK

+pozytywna osoba

+miła

+pomaga nowym graczom 

+bardzo często na serwerze 

• Thanks 1

No nie wytrzymam, nie rozśmieszaj mnie. Na Nie

- choć nie gram to przeglądam SB i widzę bany dla ciebie za obrazę.

- wróciłeś po długim czasie i chcesz od razu guard'a 😂

- nasuwa mi się pewne słowo na k względem ciebie, ale nie mam zamiaru kończyć.

Serwer potrzebuje spokojnej osoby, a nie agresywnej, tyle w temacie.

@SnuFFy nie wiesz o jakie mi słowo chodzi pierwsze primo, drugie primo jeśli przyjmujesz krytykę to po co komentujesz, trzecie primo sam sobie wypracowałeś na takie zdanie z mojej strony, czwarte primo takie nadużywanie komend podług obrazy innych graczy to nic.

Poza tym jeśli dostałeś bana to musiałeś przeginać.

Edited by K3ndinh0
  • Haha 5
  • Sad 1

Jestem na NIE

Jesteś osobą, która nie potrafi opanować emocji.

Słabo prowadzisz po CT (popełniasz dużo błędów)

Nie pomagasz 

Ps. Nie przyjmuje łapówek. I nie błagaj mnie, abym dał ci na tak...

@SnuFFy a mówiłeś, że krytyke to przyjmujesz...

Edited by Trelic
  • Haha 5
  • Confused 1

Tak , nie oszukujmy się ale zasługujesz na tą posadę. Pomagasz masz doświadczeniew tej robocie .

29 minut temu, Trelic napisał:

Słabo prowadzisz po CT (popełniasz dużo błędów)

Ani razu nie widziałem cie na serwerze , więc nie wiem czemu się wypowiadasz .

• Like 1
  • Thanks 1

To może ja się wypowiem ;4
Snuffy jest graczem doświadczonym, i jest na naszej serwerowni długo,ale na jb dopiero niedawno powrócił ;/
Jesteś ogarnięty,dobrze mi się z Tobą rozmawia,czasami regulamin Cię zawodzi ale wiadomo kazdy sie może machnąć.
Pograj na serwerze jeszcze troszkę czasu nim złożysz podanie,odbuduj to co ci pisali poprzednicy a napewno będę na tak !
Po dzień dzisiejszy, Nie.
Pozdro ;3

Edited by Creativity
  • Thanks 2
  • Love 1

Myślę, że Creativity dobrze to opisał. Pograj jeszcze trochę i składaj podanko, narazie nie.

• Thanks 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines